Kratten MVM

Discussion in 'Zwangerschap' started by yvonne1, Feb 17, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. yvonne1

    yvonne1 Actief lid

    Sep 14, 2011
    189
    2
    16
    NULL
    NULL
    hoi dames, inmiddels ben ik al een aantal weken aan het deelnemen bij MVM.
    Vorige week kreeg ik kratten maar ik kwam er achter op de ophaaldag dat er geen witte barcodes opzaten bij de handvaten. De kratten die ik nu heb hebben deze wel weer,

    zou dit invloed kunnen hebben op de administratie bij hen omdat bijgehouden word hoeveel kratten je ingeleverd hebt.. en hebben jullie dit ook meegemaakt?

    dacht probeer het even via jullie en anders woensdag bij de negenmaandenbeurs bij hun stand
     
  2. blauwespeen

    blauwespeen Fanatiek lid

    May 20, 2012
    2,133
    0
    0
    NULL
    Gelderland
    Hoi,

    volgens mij word er niet bijgehouden hoeveel kratten je inleverd. Ik heb namelijk hier de meneer wel eens een gezien die de kratten kwam ophalen.
    Deze zette hij naast andere kratten zonder te scannen of iets dergelijks. Nog gewoon in de tassen. Nadat hij de kratten bij mij erin had gezet leverde hij bij de buren een pakketje af. (die mensen zijn boven de 50 dus echt niet zwanger...)
    En hier eigenlijk nooit een barcode gezien.

    Ik denk dat het dus weinig uitmaakt!

    Top trouwens dat je mee doet!
     
  3. Loes83

    Loes83 Niet meer actief

    Hoi,
    Volgens mij word het niet bijgehouden nee.
    Bij ons in het dorp worden ze namelijk niet opgehaald thuis, maar moet je ze bij een afleverpunt inleveren. Dat afleverpunt is een grote bak met allemaal lege kratten. Je zet je volle krat erin en haalt er een lege uit. Je kan elke krat pakken die je wil en er staan ook geen namen/barcodes op. Dus bij MvM hebben ze geen idee wie welke krat pakt.

    Ik vind het wel erg goed dat mensen mee doen! Bij mij in de omgeving zijn er die door middel van MvM zwanger zijn geworden. Ik heb mij meteen aangemeld toen ik wist dat ik zwanger was.
     
  4. MSC

    MSC Actief lid

    Aug 27, 2011
    109
    0
    0
    Kleding verkoop, in mijn vrijetijd:fotografie, wan
    In mooi Drenthe
    Hoi,

    mij is verteld dat die kaartjes ( als dat is wat je bedoelde) alleen ervoor zijn zodat de chauffeur kan zien welke leeg en welke vol zijn.
    Met kaartje en nummer is vol, zonder kaartje is leeg..

    groetjes
     
  5. yvonne1

    yvonne1 Actief lid

    Sep 14, 2011
    189
    2
    16
    NULL
    NULL
    bedankt voor jullie reacties!!:)
    ben ook erg blij te kunnen deelnemen het zit er al bijna op
     

Share This Page