Hallo allemaal, Ik heb zo'n vermoeden dat ik zwanger ben maar zit nu op 8dpo. Ik heb dezelfde klachten als mijn vorige zwangerschap alleen is dat een miskraam geworden. Ik vind het nu erg moeilijk om te wachten met testen. Nu las ik ook dat er van predictor ook testen zijn die je al 4 dagen voor je nod kan doen. Zijn er mensen hier die dat aan raden of juist zeggen van niet doen?
Ik zou zeggen niet doen... Neem dan liever een andere. Bij mij was ie echt kei positief, maar ik was niet zwanger (en ook niet geweest!!)
Ik heb echt serieus nog nooit 1 positief bericht over Predictortesten hier op ZP gelezen... Zou het niet aanraden dus! KV 2 voor 5 testen kun je ook al enkele dagen voor je NOD proberen en die zijn bovendien stukken goedkoper. Trouwens: ga ook niet voor de extreem vroege testen van Zwanger & Kids want die reageren alles behalve vroeg. Vorige maand was op mijn KV de teststreep donkerder dan de controlestreep en toen moest ik met een vergrootglas zoeken naar de streep op de zogenaamd ultra vroege testen van Z&K
Ik raad het af, want ze zijn absoluut niet gevoeliger dan gewone. Ik raad je toch echt aan de goedkope van de Kruidvat te gebruiken. Dat zijn de zogenoemde 2 voor 5,- Die reageerde bij mijn vorige zwangerschap eerder positief dan die van Predictor. Hieronder een foto van de KV test (ter info: ze zijn ook bij de trekpleister te koop voor 5,- met een soortgelijke verpakking, want de trekpleister is een onderdeel avn de Kruidvat)
Ik ben wel positief over predictor early. Hij blijft bij mij wit als ik niet zwanger ben en kleurt als er wel iets gaande is. Maar ook ik zou zeggen niet doen. De teleurstelling is zo groot als je uiteindelijk toch ongesteld wordt. De kans dat de innesteling niet goed is of iets dergelijks is aanwezig en dan denk je dat je zwanger bent, maar gaat het alsnog mis. De test is echter zo gevoelig dat hij vrij snel kleurt. Ik heb normaal vrijwel geen hcg dus voor mij is het verschil goed te zien, maar stel dat je altijd wel wat hcg in je urine hebt, dan kan hij dus wel onterecht positief uitslaan. Als je dat wilt voorkomen, zou je de cassette (2v5e) van de kruidvat kunnen doen. Volgens de cijfers is deze gevoeliger dan Predictor early, maar ik heb zelf het gevoel n.a.v. mijn ervaringen met testen dat deze later kleurt dan de predictor en dus juist iets minder gevoelig is. Maar wel gevoelig genoeg om voor nod te testen. Maar nogmaals, ik zou wachten tot nod. Als er een kindje in de maak ik, meldt die zich vanzelf echt wel aan.
Ik zie net de reactie van Girl, zoals je ziet verschilt het dus erg per persoon. Je moet het dus echt zelf even uitvinden wta voor jou fijn is. Succes en wacht gewoon even af. Dan kun je met een normale test testen.
Bij mijn vorige zwangerschap heb ik ook 2 voor kruidvat getest maar toen was ik al behoorlijk over tijd durfde niet te testen vanwege de teleurstelling. Maar nu kan ik bijna gewoon niet wachten echt super erg. Komt misschien ook nu heb ik een weekje vrij dan heb ik minder afleiding dan dat ik zou moeten werken. Dan ga ik van de week die van kruidvat kopen 2 voor 5 euro en toch maar proberen te wachten. Dus van kruivat 2 voor 5 euro kan je ook een paar dagen voor je nod al positief testen?????
Ik test daar positief mee vanaf 9/10 dpo (luteale fase van 14 dagen) En begrijpelijk hoor meis! Als ik weekend heb of vrij ben dan ben ik ook altijd veel geobsedeerder door testen dan op een drukke werkdag
Ik denk dat ik dan zondag ga testen dan zit ik op 12 dpo. Ik ben de vorige keer zwanger geworden met clomid en daarvoor had ik best een lange lf daarom durfde ik de vorige keer niet zo vroeg te testen. Nu weet ik niet zo goed wat mijn lf is.
12 valt ook wel mee, dan zit je niet zo heel veel voor nod. Succes! Voor mij is dat zelfs 2 dagen na nod Ik probeer bij een uitblijvende menstruatie om niet meer op nod te testen. Weet niet of dta gata lukken, want uiteindelijk wil je toch weten wat er aan het handje is, maar toch.
Ja het is zo moeilijk om te wachten want je wilt toch weten of je heeeeeeel misschien zwanger zou kunnen zijn. Ik zie dat jij een vmk heb gehad hoop dat het snel raak is bij jullie.
Ik heb ook 31-12 een valse test gehad van predictor early! Dus ik zou toch echt gewoon wachten inplaats van in die Onzekerheid te zitten! Ik werd er nerveus van en was dus uiteindelijk heeeeeel erg teleurgesteld!! Nog even geduld....spannend!
ik heb positief getest met predictor en idd nog andere test gedaan omdat er hier veel negatieve verhalen over waren maar cb gaf 3 dagen na nod al 3+ aan
hier vorige maand ook een valse test van predictor early!! Nu heb ik er bewust niet mee getest en ook echt gewacht tot dat ik overtijd was. Nu gewoon met huismerk van de apotheek maar moest daarmee wel overtijd zijn anders zouden ze niet positief aangeven. Vind het belachelijk dat predictor na zoveel valse testen ze gewoon in de schappen laat liggen. Ze hebben geen idee hoe vrouwen gekwets worden hierdoor. Moet je voorstellen dat je al dik 3 jaar bezig bent en je krijgt zon valse test... dat is niet te omschrijven denk ik!!!
Ik lees idd veel slechte verhalen over die vroeg predictor ga die dus ook echt niet doen. Ik ga van de week die van kruidvat kopen 2 voor 5 euro en dan misschien zondag testen dan zit ik op 12 dpo.