Zwanger en roken

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door believe, 30 jan 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
?

Ik ben zwanger stop accuut met roken

  1. Ik stop direct zonder moeite

  2. Ik doe een poging maar lukt me niet

  3. Ik rook gewoon door

Meerdere stemmen zijn toegestaan.
De resultaten zijn alleen zichtbaar na stemmen.
  1. asjuh

    asjuh Fanatiek lid

    28 dec 2005
    3.028
    0
    0
    mama en huisvrouw
    noord-Brabant
    is wel moeilijk hoor :D :D ;) ..ik kan wel neerzetten ..laat iedereen in de waarde en opdraaien voor eigen beslissingen...maar ja heeft dat nut
     
  2. joyce26

    joyce26 Fanatiek lid

    13 sep 2006
    1.332
    0
    0
    huismama
    op de grens van nederland/belgie
    hoi meiden,

    ik rookte ook altijd flink ook iets van anderhalf pakje per dag met me oudste rookte ik 10 sig. per dag en met de jongste was het ook tussen de 8 en de 10 toen kreeg ik keizersnee en 5 dagen niet gerookt.
    maar helaas ik kwam thuis en me ventje had al een shaggie opgestoken en ik bezweek (stom) hihi
    nu ben ik zwanger van de derde en probeer weer af te bouwen zit nu op ong. 8 per dag maar idd zowel de gyn als vk hebben gezegt als je het niet red om te stoppen doe het dan ook niet stress is slecht voor de beeb maar probeer wel te minderen en dat probeer ik dus ook en tot nu toe gaat het redenlijk.

    groetjes
     
  3. peeetje

    peeetje Fanatiek lid

    3 jan 2006
    2.805
    0
    0
    rotterdam
    valt wel op dat de meeste gyni`s eerder zeggen dat stress slechter is dan roken he..

    ben ik ff slecht haha roken en stress lol
     
  4. Moesje78

    Moesje78 Fanatiek lid

    26 apr 2006
    2.177
    1
    0
    mijn tip: ik snap dat stoppen met roken moeilijk is als je net zwanger bent, en die stress ook niet goed is,

    dus waarom dan niet stoppen op het moment dat je besluit om te proberen zwanger te raken?
    :) :) :)
    liefs Jessica
     
  5. nancy74

    nancy74 Fanatiek lid

    8 aug 2006
    1.065
    0
    0

    Omdat het dan nog moeilijker is ?


    Ik heb 3 kids en ben elke keer tijdens de zwangerschap gestopt maar daarna weer vrolijk begonnen..

    Nu zwanger van de vierde en kwam er op vakantie achter, ik had alleen 2 sloffen sigaretten meegenomen (omdat mijn merk niet overal makkelijk te koop is.....)
    die 2 sloffen zijn dus vrolijk opgegaan tijdens die vakantie nog en ben daarna weer gestopt.

    vind het wel een raar idee, een hele druk bewegende beeb in je buik en roken, voor mijn gevoel kan dat niet samen....

    slaat ook nergens op misschien ...


    maar ik weet hoe moeilijk stoppen met roken is, ben nu dus alweer een aardige tijd gestopt, MAAR zou zo af en toe best een sigaretje lusten hoor.
     
  6. Patrieske

    Patrieske Bekend lid

    9 feb 2006
    694
    0
    0
    Zuid Holland
    Hoezo? Ik veroordeel Platliggertje niet.
    Ik hoop alleen dat in de toekomst haar kinderen haar niks kwalijk nemen.
    Als zij lekker wil roken, dan doet ze dat toch?

    Maar daar gaat het hier niet om. Zij geeft een mening en ik reageer daar op. Wij gaan beiden de fout in en waarover geschreven wordt is niet waar de toppic startster om vraagt. Dus vandaar on toppic.

    Wat ik eigenlijk niet zo goed begrijp is, dat er hier kennelijk toch mensen komen die niet willen stoppen met roken een reactie uitlokken om zo toch dit draadje te verzieken.
     
  7. Moesje78

    Moesje78 Fanatiek lid

    26 apr 2006
    2.177
    1
    0
    Hoezo moeilijker?

    Ik hoor vrouwen zeggen dat stress voor het kindje niet goed is, acuut stoppen met roken is niet goed voor het kindje...etc...

    nou dan zorg je dat je het allemaal voor bent, en stop je op het moment dat je graag zwanger wilt worden, heb je het ergste al gehad op het moment dat je daadwerkelijk zwanger bent! Je kindje krijgt geen nicotine meer binnen, want ik geloof dat het na een dag of wat uit je lichaam is, je hebt geen stress meer, en je kunt heerlijk rookvrij genieten!
    Is mij erg goed af gegaan.

    Vind het persoonlijk de beste tip die hier tussen staat!
     
  8. maisy

    maisy Fanatiek lid

    12 jun 2006
    4.859
    0
    0
    Is idd een hele goede tip, voor de nog niet zwangeren! :D
     
  9. MarionM

    MarionM Bekend lid

    2 aug 2006
    761
    0
    0
    Breda
    Ik zag vandaag bij de etos een gratis doos liggen voor zwangere vrouwen die willen stoppen met roken. Stoppen voor twee heette het geloof ik.
    Ik weet niet wat er in zit, maar ik zou zeggen tegen de zwangere rooksters; ga eens kijken, wie weet heb je er wat aan ;)
     
  10. chantal1984

    chantal1984 Niet meer actief

    Wanneer vind je iemand een aso dan?


    ik vind het al knap van je dat bent gaan minderen.. Daar moet je al trots op zijn hoor :D ik zal heel eerlijk zeggen dat ik echt zwaar tegen roken tijdens de zwangerschap ben maar ik vind het gewoon al knap van je dat je bent gaan minderen :D
     
  11. Platliggertje

    Platliggertje Fanatiek lid

    11 dec 2006
    1.683
    0
    0
    huismama
    Vilvoorde
    De aso's...
    Een select clubje zwangeren hier die doen waar ze zin in hebben en l*llen over de meest bizarre onzin :p
    Ik ben bv een aso omdat
    *ik dus niet kan stoppen met roken,
    *me niet hou aan de regels ivm voeding (ben immuun tegen toxo, dus geen probleem),
    *moet plat liggen en dat niet echt vaak doe,
    *seks heb terwijl ik niet mag (sperma kan opening veroorzaken en klaarkomen weeën in gang zetten), ookal ben ik voorzichtig,
    *Af en toe een glas wijn naar binnen giet...
    Noem maar op :p
     
  12. maisy

    maisy Fanatiek lid

    12 jun 2006
    4.859
    0
    0
    Tsja... ik rook niet, heb 2 glaasjes wijn gedronken met de kerstdagen, ben vegetarisch dus geen filet gegeten ofzo, ik denk dat ik mezelf dan maar "aso" noem omdat ik zeg wat ik denk (wanneer daarom, gevraagd wordt!) en dat hier niet altijd word gewaardeerd en ik me niet schaam voor wie ik ben, ik hoef niet te voldoen aan het beeld moeder dat de Ouders van Nu, Kinderen en Daphne Deckers boekjes.
     
  13. chantal1984

    chantal1984 Niet meer actief

    Ach jah dan is iedereen denk ik wel een aso want volgens mij doet iedereen ( miss zelfs onbewust ) dingen die niet tijdens te zwangerschap mogen.. Maar ja zo lang alles nog gaat met de zwangerschap waarom zou je dan zo niet door gaan ... Of heb ik het nu verkeerd ?
     
  14. Platliggertje

    Platliggertje Fanatiek lid

    11 dec 2006
    1.683
    0
    0
    huismama
    Vilvoorde
    Dat beeld... Dat verdomde beeld dat iedereen van je heeft, die curves, bahaaaaaah! :confused:
    Kennen jullie in Nederland zoiets als Kind & Gezin?
    Hier is dat zo'n 'instelling' die bij je thuis komt de eerste maanden om je baby te wegen, te meten, de voeding te bespreken, zijn/haar vooruitgang in de gaten te houden enz.
    Achteraf moet je er dan zelf naartoe.
    De baby/peuter staat onder 'toesicht' tot ongeveer de leeftijd van 18 jaar en krijgt via K&G ook alle inentingen (gratis, maar ik kies voor de kinderarts, ookal meot ik dan betalen).

    Heb ik zooooooooooo'n ruzie mee gehad bij m'n 2 zoontjes!

    *Je baby is te klein en weegt te weinig mevrouw! (jah, de eerste was geboren aan 2.310 kg en 44.5 cm en de tweede aan 2.340 kg en 45.5 cm, haal dat maar eens op in een maand tijd!)
    *Je moet om de XXX uur bv geven mevrouw! (deed ik op verzoek, basta!)
    *Volgens de curves moet je baby nu al z'n eerste woordje/stapje/tandje hebben gezegd/gezet/gehad! (jajajaaaahaaaaa! mijn baby heeft z'n eigen ritme, net zoals elke andere baby!)

    Grrrrrrrrrrrr :evil:
     
  15. joyce26

    joyce26 Fanatiek lid

    13 sep 2006
    1.332
    0
    0
    huismama
    op de grens van nederland/belgie
    als je kan stoppen met roken heb ik daar respect voor maar ik zeg eerlijk dat als ik moet kiezen tussen gem. 8 sig per dag of de hele zwangerschap lopen stressen (wat dus ook slecht is) en dan afga van wat me gyn zegt dan rook ik maar wel minder dan eerst en dat vind ik al netjes van mezelf. ook van de andere meiden die een stuk gemindert zijn vind ik super.

    en degene die kunnen stoppen dat is perfect en verder vind ik dat je iedereen in zijn of haar waarde moet laten over het wel of niet roken.

    groetjes

    PS: mijn beide dochters wogen bijna 8 pond bij de geboorte en nee dat is geen excuus om dan maar door te roken maar het verschilt p.p denk ik heel erg.
     
  16. chantal1984

    chantal1984 Niet meer actief


    Jeetje ieder kind is toch anders het is toch geen robot die op comando kan gaan lopen omdat meerdere kinderen van zijn/haar al lopen ... :S nou als ze straks zo tegen mij beginnen dan hebben ze een goede aan mij want mijn kindje gaat alles op zijn eigen manier doen... En als die kleine iets langzamer groeit nou ja lekker belangrijk hij gaat echt niet sneller groeien als zij er wat van zegt hahaha het zou wat zijn,... Ik hoor van heel veel mensen dat hun zo moeilijk kunnen doen..
     
  17. Tigger

    Tigger Fanatiek lid

    1 jun 2006
    2.803
    0
    0
    Wat ik nog even kwijt wil, is dat het wel heeeel jammer is dat sommige er nu wel een lolletje van maken. Maar laten we eerlijk zijn... zo grappig is het niet...

    Het gaat hier wel om nieuwe leventjes, dus laten we in ieder geval daar wat meer respect voor hebben.
    Er zijn mensen die hier enorm veel moeite doen om uberhaupt zwanger te raken.
    Ik vind het dan ook absoluut NIET gepast dat er zo lacherig en flauw gedaan wordt door een aantal die nu net doen alsof ze geen enkele moeit doen om te stoppen. Sterker nog, ze lijken er nog trots op te zijn ook.. :(

    Of je nu wel of niet rookt, wel of geen alcohol drinkt, wel of niet schadelijk eten laat staan, prima. Moet ieder voor zich weten.
    Maar degene die nu zo flauw reageren, worden wel boos als iemand commentaar heeft op hun zelfgenoemde "aso" gedrag. Vergeet niet: Wie d ebal kaatst...

    Heel jammer en flauw!
     
  18. Senna

    Senna Fanatiek lid

    8 dec 2005
    2.560
    0
    0
    Bravo voor de mensen die proberen te stoppen en minderen met de sigaretten!

    Ik ben het met patrieske eens dat het wel lijkt alsof jullie (aso's) een reactie willen uitlokken.
    Het is nu eenmaal een forum, en daar mag iedereen zijn of haar mening zeggen..
    Dat kun je verwachten als je topics als deze opent.. maar het begint er nu wel op te lijken, dat jullie juist daarom zulke topics aan het openen zijn..
    Juist om een reactie uit te lokken.. En op het moment dat er iemand het lef heeft om te reageren, duiken jullie er met zn allen op.
    Ineens worden er allerlei smilie's uit de kast getrokken, en domme opmerkingen geplaatst.
    Kinderachtig.

    En ondertussen ook nog zeuren dat het bloed begint te koken als iemand met een vingertje naar jullie durft te wijzen.
    Terwijl het gewoon uitgelokt wordt.

    Zo zie ik het tenminste.. kan er helemaal naast zitten hoor, maar zo komt het over, en ben vast niet de enigste die er zo over denkt.
     
  19. fietsspecialist

    fietsspecialist Niet meer actief

    Hoe ver was je toen je ook met die 2 sigaretten bent gestopt?
     
  20. Platliggertje

    Platliggertje Fanatiek lid

    11 dec 2006
    1.683
    0
    0
    huismama
    Vilvoorde
    Ik ben dan toch lekker van meer dan een pakje per dag naar maximum 5 sigaretten op een dag gegaan, dus vind wel dat ik het niet slecht doe, toch? :(
     

Deel Deze Pagina