Niet lekker...

Discussion in 'Zwangerschap' started by Ckialita, Jan 20, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ckialita

    Ckialita Bekend lid

    Jan 28, 2009
    993
    0
    0
    Even van me afpraten hoor...
    Maandag volle dag naar school geweest (ik studeer nog), en 's avonds naar mijn zwager, die wilde vieren dat hij werk had. Dus wij daarheen en ik was dus de hele dag weg. Gisteren moest ik er de hele dag van bijkomen, nou ben ik al niet zo lekker, maar gister was ik echt beroerd. Vanmorgen moest ik eigenlijk weer naar school, groepsopdracht die vrijdag af moet... Maar mooi dat ik weer mn bed niet uit kwam. Bibberig, weinig energie, geen zin,niet lekker, gewoon echt alsof ik griep heb maar dan zonder koorts. Ik vind het zo irritant, als ik een dagje iets meer doe,moet ik er twee dagen van bijkomen.
    Ook loop ik de hele dag met een gore smaak in mijn mond, krijg ik alleen weg met heel de dag aan de drop, en das ook niet goed vanwege zout. Ik lust geen brood meer, dus ik eet de hele dag beschuit en cracottes, maar daardoor ben ik afgevallen, en nu slaap ik 's nachts nog minder goed omdat ik met een kromme rug lig, en ik word wakker van de pijn. Ik kan amper koken voor mn mannetje terwijl ik dat heerlijk vind om te doen, en hij het gewoon verdient. Ik heb spierpijn, en ik voel me lichtelijk depressief omdat ik bijna niks meer kan, maar toch de druk voel...

    Maar verder vind ik het heerlijk om zwanger te zijn :D
     
  2. fontana

    fontana Fanatiek lid

    Jan 1, 2010
    1,288
    0
    0
    zoekende.. maatschappelijk werk of jongerenwerk.
    ergens in t Noorden.
    ik herken het hoor, al ben ik nog niet zover als jij bent. Ik heb ook nog geen last van vervelende kwalen, alleen erg moe. Ik ben ook nog student en dit is de tweede keer dat ik zwanger in de collegezaal ga zitten. Alleen ik hoop nu wel dat ik geen vetraging op loop en gewoon kan afstuderen. Hoe doe jij dat allemaal?
     
  3. bosi333

    bosi333 VIP lid

    Aug 1, 2006
    37,265
    6,790
    113
    Herkenbaar, brrrrrr vieze smaak en geurtjes.

    Ik heb zelfs een week gehad dat ik alleen Pizza kon eten of yoghurt met cruesli.

    Elke dag een paar uurtjes op bed helpt wel.
     
  4. Mariiyelle

    Mariiyelle Actief lid

    Jan 13, 2010
    450
    0
    0
    Dat is normaal in de vroege zwangerschap.. denk aan je lichaam en als je lichaam aangeeft dat je rust nodig hebt, dan heb je die ook nodig! Ik heb vanaf week 4 tot week 15 rot in me vel gezeten.. Niet lekker voelen, geen eetlust.. gaat vanzelf over!

    Slik je vitamine's? Ik heb davitamon gebruikt... Werkte wel maar omdat ik het niet elke dag kon slikken, ben ik ermee gestopt!

    beterschap!
     
  5. Ckialita

    Ckialita Bekend lid

    Jan 28, 2009
    993
    0
    0
    Hoe ik het doe? Ik weet het zelf ook niet meer :p
    Ik zit nu in de laatste lesweek... Hierna ga ik 4 maanden op stage, dat wil zeggen, in principe probeer ik 3 1/2 dag per week stage te lopen, vooral in het begin, zodat ik aan het einde wat uren over heb, mocht het niet meer lukken. Maandag, woensdag, vrijdag de hele dag, dinsdag- of donderdagmiddag, en verder niks :) Mijn man heeft het dan ook wat rustiger, dus die wordt veroordeeld tot het huishouden, en ik ga naar stage, eet en ga slapen... Maar deze weken is het gewoon heel zwaar, vrijdag is de deadline, over twee weken toetsweek en tussendoor nog dingen afronden.
    Oja, als ik stage loop ga ik ook nog proberen mijn bachelorscriptie te schrijven (ja, ik doe dus 2 studies tegelijk...;)) maar of ik eraan toe kom weet ik dus ook niet. Ach ik zie het wel, volgens mijn schoonmoeder gaat het over drie weken een stuk beter... Als dat zo is, is mijn scriptie ook wel te schrijven. ZO niet, dan zien we wel weer. Augustus uitgerekend en na de vakantie heb ik nog geen idee wat ik ga doen.

    EDIT: oja, ik slik geen extra vitamines, maar ik heb net weer perssinaasappels gehaald en die gaan er in een rap tempo doorheen, daar knap ik ook altijd wel van op
     
  6. Mariiyelle

    Mariiyelle Actief lid

    Jan 13, 2010
    450
    0
    0
    Komt idd allemaal goed.. Het gaat weg maar je zit nog in weel 11.. Jouw lichaam is veel aan het veranderen. Zie het maar als voorbereidingen.. Dat vreet aan jouw energie..
     
  7. fontana

    fontana Fanatiek lid

    Jan 1, 2010
    1,288
    0
    0
    zoekende.. maatschappelijk werk of jongerenwerk.
    ergens in t Noorden.
    pfoehh jeetje respect zeg, wordt al moe als ik het allemaal lees. Jeetje, knap hoor!
    Hoop voor je dat t na de derde maand wat rustiger wordt in je lijf en dat je van die vieze smaak af bent.
    Probeer inderdaad maar te doen wat je kunt doen en de rest komt later dan wel. Jij en de kleine gaan voor.
    Succes
     
  8. Emmamick

    Emmamick Bekend lid

    Oct 24, 2009
    814
    0
    16
    Misschien een rare vraag, maar ik studeer ook nog en ga per 1Febr beginnen aan mijn stage. Hoe heb jij het voor elkaar gekregen om maar 3 dagen in de week stage te lopen en dat 4 maanden?
    In principe moet ik gewoon 5 dagen in de week stage gaan lopen (alhoewel er nog niks concreets is afgesproken. Moet mijn stagebedrijf nog laten weten dat ik zwanger ben :p Hoop dat er dan uitzonderingen gemaakt kunnen worden.) en ik kan wel eerder stoppen met de stage vanwege de bevalling. Nogal logisch. Doe een HBO opleiding overigens.

    Maar dat 3 dagen per week stage lopen klinkt mij wel goed in de oren. Heb je het bedrijf zelf zover gekregen met goede argumenten (zoals: ik kan de overige 2 dagen thuis werken) ? Of heeft je opleiding dat voor je geregeld.
     
  9. Mimi85

    Mimi85 Actief lid

    Jul 13, 2009
    378
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oh ik herken het. Het begin was ik zo moe...niet normaal. Mezelf naar colleges (ben aan het afstuderen) slepen, familie verplichtingen, blablabla en gebroken dat ik was. Nu daarentegen voel ik me kip lekker!!!!!!!! En hoop ik dat het zo blijft tot het eind.

    Heel veel succes en het wordt echt beter! Enne....succes met stage en afstuderen!
     
  10. Ckialita

    Ckialita Bekend lid

    Jan 28, 2009
    993
    0
    0
    Dat is heel simpel:
    ik studeer logopedie HBO, en we moeten in totaal 2 keer stage lopen. De ene stage is fulltime, 20 weken, en de andere stage is de specialisatie, 20 weken part time of 10 weken fulltime, waarnaast je een onderzoek doet. Omdat ik mijn tweede studie ernaast heb, hoef ik het onderzoek niet te doen, dus ga ik alleen 20 weken parttime stage lopen, wat inhoudt dat ik per week 2 1/2 dag bezig moet zijn. Inclusief voorbereiding. Dus dat is best haalbaar. Ik heb gewoon geluk dat ik twee stages moet, en dat 1 ervan parttime is. En als ik twee dagen werk en een halve dag aan voorbereiding kwijt ben, telt het ook als volledige uren.
    Wat wel zo is, is dat een meisje bij mij op school ook een kindje heeft, en de fulltime stage moest doen, die heeft kunnen regelen dat ze een heel jaar parttime loopt en dat het telt als fulltime. Moet via de examencommissie enzo, maar ze willen best wat voor je regelen.
     

Share This Page