gefeliciteerd priscilla!! ik ben vandaag bij de vk geweest, alles is goed maar ik moet voor de 20 weken echo naar de gyn volgende week, mag niet bij een erkend echo-bureau dus die afspraak moest ik afzeggen. dit ivm de eventuele complicaties bij ons kindje doordat mijn schildklier nog steeds niet okay is. al moet ik zeggen dat ik me best goed voel nu!
spannend dana!! wanneer heb je de 20 weken echo?? gelukkig voel je je nu wel goed.. hoe zijn je waardes nu dan??
ik heb dinsdag de echo in het zkh. zeker spannend! op de een of andere manier wordt het spannender nu het in het zkh moet, gek gevoel maar het zegt niks natuurlijk. mijn waardes waren TSH 4.8 en T4 19 en er is nog 25 mcg bij gedaan. dat zijn geen zorgwekkende uitslagen toch? nou ja mijn gevoel zegt dat alles goed is met ons kereltje dus dat klopt vast!
komt vast goed!! en aan de andere kant ook wel weer geruststellend dat het in het zh gedaan word toch? want alles word extra nagekeken en je krijgt extra tijd van je knul te genieten en te bekijken!! probeer het positieve er in te zien
Heb je erg last zelf vd hoge bloeddruk? Gelukkig gaat het met de beeb allemaal goed! 31 weken al TnxWe hebben veel zin in de echo! Jammer zeg dat het niet meer kon! Wij wilden eerder maar werd ons met 28/29 weken aangeraden. Hopenlijk gaat ze niet dwarsbomen
Leuk Echt iets om weer naar uit te kijken he? Lijkt mij zo bijzonder in alle rust kijken naar onze kleine dame in de buik!
@Priscilla: fijn dat alles goed was bij controle, weer een geruststelling! @Dana: bij jou ook alles goed, fijn zo! Alleen die Tsh dus een beetje hoger. Ik had aan het begin een Tsh van in de 5 en Ft4 iets van 22. Vonden ze ook niet erg afwijkend al maakte ik mij wel even zorgen. Maar je staat onder goede controle, goed dat ze je voor de zekerheid toch naar de gyn laten gaan. Met de ophoging zal je Tsh vast nog dalen!Suc6 alvast en ook genietze vd echo! Ik heb woensdag a.s. een afspraak bij de vk en ben daar wel aan toe in de zin dat ik die slapeloosheid en hartritmestoornissen toch nog wel een keer wil aan kaarten. Vanaf week 4 ongeveer kan ik niet meer normaal slapen tot nu toe. Bij de zwangerschap van mn dochter ken ik dat alleen van de laatste weken voor zover ik mij kan herinneren. Heb toch wel sterk het gevoel dat die schildklier (die toen nog niet [actief ]speelde) een rol speelt daar in. Natuurlijk zijn er meer dingen die het kunnen veroorzaken (snurkende vent en ik kan piekeren, maar dat snurken is niet altijd en dat piekeren komt pas nadat ik even wakker ben) Ik ben nu standaard 2 uur wakker snachts en/of een heleboel keren wakker(en weer indommelen) in combi met vroeg wakker zijn (ongeveer 4.30/) Ik was altijd veel slaap gewend. Nouja jullie begrijpen wel dat ik er aardig flauw van word. Want moe ben ik wel. Savonds ben ik vaak al zo moe dat ik na het eten op bed lig en er soms niet meer af kom. Ook wel geprobeerd t doorbreken door wel wakker te blijven en ook wel er uit gaan maar ook dat helpt nog niet echt. Herkenbaar voor jullie? Ik vind het wel jammer, want straks als de baby er is en de bevalling, gaat ook nog wel de nodige energie kosten. En ook een peuter rond lopen! Gelukkig niet meer die sterke mate van hartritmst gehad, maar ik voel wel veel onrust qua hartslag e.d. Vooral in rust. Vraag mij toch af wat de baby daar van mee krijgt. Ze zeggen dat het geen kwaad kan maarja. Nouja, ik maak het wel bespreekbaar al denk ik dat ze weinig kunnen doen hier aan. Wil de babytijd ig niet missen, wat ik door vermoeidheid toen mn dochter was geboren wel had. (toen begonnen mn schildklierproblemen, nu sta ik natuurlijk wel onder controle) Begin februari nog heen naar de specialist dus kan ik dan evt ook nog vragen afvuren! Mijn schildklierwaarde was trouwens wel heel netjes. Ft4 18 en Tsh tussen de 1 en de 2.Dus dat is mooi! (bij een slechte waarde zou ik het bovenstaande kunnen verklaren, ook dat ik nog niets ben aan gekomen, zelfs een paar kilo afgevallen, al vind ik dat geen probleem hahaha)
hey dreamerfly, ik herken die hartritmestoornissen niet maar die slapeloze uren elke nacht wel, echt vreselijk is dat, ik heb ook een peutertje rondlopen en ik werk dus ik heb er nu veel meer last van dan toen ik zwanger was van mijn dochter. ik heb toen ook uit pure vermoeidheid niet kunnen genieten van de kraamtijd. het zal mij benieuwen wat je vk ervan zegt, ik hoop dat ze de gouden tip heeft of weet wat je er tegen kan/mag doen. ik ga inderdaad ook piekeren als ik eenmaal wakker ben en dan kom je helemaal niet meer in slaap. heel veel sterkte meid, hopelijk kan je dit keer met volle teugen genieten van je kindje!
dreamerfly ik herken die hartritme stoornis niet.. wel dat ik soms het idee heb dat mn hart uit mn borst bonkt.. vooral na even vlus de trap af en op.. en dat slapeloze laatste nachten wat meer.. idd ook door piekeren.. n daardoor moe maar probeer mn rust goed te pakken.. succes bij de vk!! en dana veel plezier morgen!!!!!!
alles is goed met ons mopje! het blijkt achteraf geen jongen maar overduidelijk een meid heerlijk heb ik straks 2 meiden!! tot nu toe lijkt ze helemaal gezond en dat is het belangrijkste, wij zijn opgelucht en blij!!
Joehoe wat fijn!!!! Gefeliciteerd met jullie meiske! Had je al veel jongens spul gekocht? Zei mn moeder vandaag straks is het een jongen...Nouja zal met de pretecho nog eens vragen Dus jij ook 2 meisjes net als hier
ja ik had al wel wat kleertjes gekocht, ik hoop maar dat onze vrienden die in april een kindje verwachten een jongetje krijgen ik vind het helemaal geweldig, 2 chickies
Tnx voor je mee leven! Ik hoop het ook echt. Ik ga ig alle rust nemen dit keer met de kleine samen , dan het bezoek maar wat later en de baby zo veel mogelijk bij mij en de rust bewaken en mn grenzen. (laatste best lastig soms) Wat vervelend jij dus ook last van die slapeloosheid! Had jij dat ook al vanaf het begin? Elke nacht raak? Rot dat je de kraamtijd niet hebt kunnen genieten!Voor jou hopenlijk dit keer ook niet al te vermoeid in de kraamweek!Ik hoop ook op een goede tip!Zal morgen eens vragen aan de vk Genietze lekker na vd echo
en anders maar op marktplaats HIhi jaaa dat heeft ook wel echt wat he twee meiden Ik vind het ook helemaal leuk! En ook wel heel handig met kleertjes en kamertje etcOnze dochter krijgt nu een nieuwe peuterkamer en de beeb in haar kamer ideaal!
Ja dat is hier ook heel herkenbaar! Traplopen vraagt enorm veel en hart als n gek te keer. Tnx gaat lukken! Goed dat je zo veel mogelijk je rust pakt, heel belangrijk!