Dit is toch normaal? Dat dacht ik althans wel, maar ik voel het echt heel vaak... Vaker dan bij mijn zoontje volgens mij. Ik moet denk ik even gerust gesteld worden
Is heel normaal, had ik de eerste weken ook regelmatig (ook krampjes trouwens) Nu af en toe nog maar minder. Dus wees gerust en lekker zwanger zijn!
Ik heb echt in het begin bina iedere dag last gehad van mijn buik net of ik ongesteld moet worden. nu word het wel minder
Dank jullie wel voor de reacties! Omdat ik het toch meer heb dan bij mijn zoontje (of ik ben het alweer vergeten), begon ik er toch een beetje mee te zitten... Ben nu toch weer wat gerustgesteld
Hej Yukl, hier ook krampen soms moet ik echt even rustig zitten en dan trekt het weer weg. Heb de vk gebeld en deze heeft me gerustgesteld, het hoort er allemaal bij, het is een teken dat er heel wat gebeurt in je lichaam. Geniet van je zwangerschap
Ja ik heb het ook die krampen zo nu en dan. De ene dag niet, de andere dag weer wel. Schijnt er allemaal bij te horen! Ik zal het morgen nog een na vragen bij de gynaecoloog. Zij zal er wel een antwoord op weten. Krampen lijken op lichte ongi krampjes.
Ik heb het nu sinds 5 uur continu... Niet heel aanwezig, maar wel een kleine zeurige pijn. Een warme kruik helpt vaak toch?
Yukl Ja een warme kruik of een warm bad of een douche, je moet je er aan overgeven dan trekt het meestal weer weg, althans bij mij..
Had ik ook. Inmiddels heb ik er veel minder vaak last van. En als ik het voel, dan voel ik het nog maar een beetje.
Hey Yukl ik heb er ook last van hoor de ene dag meer dan de andere dag.... En ook wel eens s' nachts dan zit ik half in bed en val dan zo in slaap!!!!