Wie heeft er ook zo last van dromen tijdens de zwangerschap? Ik droomde vannacht dat ons prinsje met 22 weken niet meer leefde in de buik ik had het id dat de droom alleen daar om draaide kan me niet veel meer herinneren maar dat duidelijk nog wel, vervolgends maakte vriend lief me vanmorgen wakker hij ging werken dus kwam Me een kus brengen en ik vertelde hem van die droom direct daarna viel ik weer in slaap en ging de droom weer verder, maar alles gebeurde op precies 22 weken Pff heb nou al geen zin meer in de aankomende week :s komt dit nou echt door hormonen of meer van angsten
Toen ik zwanger was van zoon, heb ik gedroomd dat hij geboren ging worden bij 19 weken. Ik in mijn droom in paniek natuurlijk dat dat veel te vroeg was. Was heel eng, maar zoon bleef netjes zitten tot 39 weken. Het is meestal angst, probeer rustig te blijven en doe lekker rustig aan.
Oh echt verschrikkelijk ja, ik ben ook heel druk in mn slaap, doe de gekste dingen volgens mn vriend. Vannacht droomde ik ook dat ze vroeger eens een schroef in m'n baarmoeder hadden gezet om bloed tegen te houden en daar zat dan nu de baby tegenaan? Heel naar.. Slaap er ook echt beroerd door. Word soms met gebalde vuisten wakker
Ik had gisteren ook zo'n rare droom. Door de MA van juni zit ik nog niet helemaal op mijn roze wolk en blijf ik maar dromen over miskramen. Gisteren droomde ik zelfs dat ik bloed verloor, ik had een spoedecho en daarop zagen we dat er een rat (!) in mijn baarmoeder zat die de baby aan het opeten was. Heel griezelig, ben er de hele dag niet goed van geweest...
Ik herken het ook, veel onrustig dromen en nachtmerries. Ik word regelmatig met hartkloppingen van angst wakker...
Ben er echt aangeslagen van geweest pfff kan niet wachten tot de kleine er is !!! Daphne ohw bah een rat dat is naar zeg
Hier ook de gekste dromen..gelukkig niet over het kindje. Maar ik zit regelmatig in een film met toestanden van verstoppen voor de mafia of bendes en rennen voor mijn leven en complotten en ga zo maar door. Raar! Had ik nooit.
Vorige week gedroomd dat ik me van de verloskundige, naakt, van top tot teen moest bedekken met bevroren soepgroente, en zo een uur krom moest blijven staan terwijl zij administratie deed en mijn vriend toekeek, dat was heel gezond zei ze. Daarnaast droom ik meerdere malen dat ik hier in NL in het bos beren tegenkom die me achternakomen. Telkens kan ik ontsnappen maar wordt iemand anders opgegeten. Echt heel erg maf allemaal!
Hier ook veel dromen, elke nacht weer heel realistisch. Een keer hele nare droom, ik kreeg een echo door middel van een fototoestel die op mn buik werd gelegd en toen kwamen ze erachter dat mn baarmoeder leeg was... Was zo gek en verdrietig, was ook echt even van slag bij t wakker worden. Gelukkig verder geen nare dromen.