Ik heb even een vraag over de Angelsounds. Ik heb hem gekregen (hij is dus al een paar jaar oud) maar ik hoor helemaal niks. Wat is de bedoeling: horen jullie al iets als je het apparaat aanzet? Ik heb nu een andere koptelefoon gebuirkt en dan hoor ik een hele lichte ruis als ik de draaiknop op zn hardst zet. Maar als ik het apparaat op mijn buik zet hoor ik helemaal niets! Ook niet mijn eigen hartslag... Zou de batterij op zijn of zou het apparaat kapot zijn? Wie kan me vertellen wat normaal is om te horen? Mijn baarmoeder ligt wel naar achter gekanteld maar dan zou ik wel mijn eigen hart moeten horen toch? Liefs Mickey
Als je hem een sin de plooi van je lies legt? Dan zou 100% zeker je eigen hartslag (bloedgeruis door de aorta) moeten kunnen horen.
je moet idd olie of gel gebruiken soms beetje veel dan weet je zeker dat die het doet maar misschien hoor je niets door gekantelde baarmoeder maar dan zou je je eigen hartslag wel moeten horen of je moet er gewoon zelf 1 kopen
ik spray altijd wat zonneolie op me buik en dan hoor je alles perfect hoor! Zonder olie hoor je amper wat.
Je zou wel wat meer ruis moeten horen als je het apparaatje over je buik beweegt. Dat hoor ik tenminste bij mijn angelsound zelfs zonder olie. Zonder olie kon ik het hartje niet horen, daar had ik echt olie voor nodig.
dan zou ik toch maar eens een andere angelsound kopen hahaha denk echt dat die dan stuk is anders zou je zelf dood zijn
Ik ga denk ik eerst een nieuwe batterij proberen voordat ik m weggooi. Ik hoor namelijk wel een soort lichte zoem als ik m aanzet.
Ik zou ook nieuwe batterijen proberen want als ik de mijne op het hardste zette deed het geruis en andere lawaai dat ik hoorde pijn aan mijn oren (gewoon op en af de buik zetten maakt bij mij al veel gekraak)!
Daarbij hoeft het nog niet zo te zijn dat je met 12 weken het hartje hoort: je zegt al dat je baarmoeder gekanteld ligt, dus dan zou het nog wel heel eventjes kunnen duren... Bij de VK al wel gehoord?
je kan water en olie gebruiken. maar ik had het ook rond 15 a 16 weken dat ik niets hoorde en toen legde mijn man het op mijn buik en toen hoorde we het wel. succes ermee. groetjes ingrid
Ik heb het gisteravond weer even geprobeerd met nu een nieuwe batterij en ik was inderdaad bijna doof! hahah Het lag dus zeker aan de batterij. Nu hoorde ik nog geen hartje wel een langzame hartslag (een soort ruis geklop) Volgens mij moet dat mijn eigen hartslag zijn. @ Rozemarijke: Ik heb alleen een inwendige echo gehad bij de VK dus geen hartje gehoord via zo;n apparaat. Weet je toevallig wanneer je baarmoeder zich op zal richten als hij gekanteld ligt? Liefs, Mickey
Ik heb ook een naar achter gekantelde baarmoeder, wij hoorden bij de vk het hartje voor het eerst met 15 weken geloof ik. Maar toen had ik de kleine ook al gevoeld Wij horen het hartje ook sinds 15 weken met de angelsounds. Je moet wel goed onderin zoeken zeg maar, echt in de buurt van je schaambeen. Groetjes Marijke
Goh, ik had er ook eentje. Af en toe hoorde ik in de verte eens iets, maar meestal was het ook niet veel hoor Ik heb mij altijd vastgeklampt aan de bezoeken aan de gyneacoloog. Daar kreeg ik het hartje tenminste duidelijk te horen!
die langzame hartslag is inderdaad van jou zelf gewoon nog een beetje oefenen en dan komt het vanzelf want het hartje van je kindje gaat echt veel vlugger. ik had met 9 weken een echo via mijn buik en met 6 weken inwendig. liefs ingrid