@marb gefeliciteerd met je zwangerschap! hopelijk mag alles voorspoedig verlopen! @sweetroosje thnx meis haha! @eeva pendel van wishgirl is trouwens dus uitgekomen bij mij Terwijl de rest aug en sept zeiden Wanneer had wishgirl voor jou gependeld? @kaatjuh, waar blijft je banner?
Sterretje, van harte gefeliciteerd!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kaatjuh, jij ook meid, ik dacht het gister al hoor!!!
WOW meiden, ff snel tussendoor: sterretje: ik had al zo'n gevoel bij jou GEFELICITEERD!!! Super hoor. Kaatjuh: Jij ook GEFELICITEERD, want dit moet hem toch echt zijn. Denk dat je gewoon 1 of 2 dagen later een eitje hebt gehad meid. Woendag heb je vast n knaltest! Verder ben ik er weer vandoor, visite komt elk moment en moet nog effe mail versturen.
@mama em, ja jij schreef gister al zoiets he haha Toen durfde ik er nog niet in te geloven hoor, had echt gedacht om vanmorgen wakker te worden en ongesteld te zijn! Fijne middag! @mg thnx meis! Hoe is het bij jou, al tekenen van een eitje in aantocht?
Sterretje, lief dat je het vraagt! Ik dacht vanmiddag toch echt eislijm te zien, maar dat is misschien wel wishful thinking, haha Dit is trouwens mijn kaartje, nog weinig van te maken helaas: TempkaartMG2009 Ovulation Charts Kun jij het al een beetje geloven?
Hallo meiden Hier druk bezig met bezoek en logees... Sorry!!! Ik heb ook niet alles teruggelezen, alleen zag ik een nieuwe banner onder Sterretjes naam staan en ben ik gewoon wat terug gaan lezen. Ook een mooie streep gezien op Kaatjuh's test!!! Super!!! En Marb ook al zwanger!!! Dat gaat lekker met alle (paas)eieren.. Bij deze dus:
En verder hoop ik dat ik niks belangrijks heb gemist. Ik zal morgen maar eens gaan bijlezen... Ik ben nu echt bekaf... Tot morgen allemaal! *SMAK*
@mg oh ik hoop zo dat het echt vruchtbaar slijm is, dan komt je ei er misschien aan! Zou wel mooi op tijd zijn voor je cyclus die je vroeger had he! Ik duim! Ja kan het nog moeilijk geloven hoor, gewoon omdat ik het vooral niet verwacht had Maar het is een heerlijk gevoel Morgen gelijk de vk maar eens bellen, als het goed is krijg ik gelijk met 8 weken een echo ivm 2 eerder mk Dus dat is wel fijn, want ergens houd ik toch de angst dat het misschien nu ook eerst wel weer een paar keer fout gaat voordat het wel goed mag gaan @simply me, thnx meis! Geeft niets dat je het druk hebt toch, als je maar af en toe laat weten hoe het met je gaat, dan zijn we hier al blij hihi Alweer de 13 weken voorbij, na die 12 weken vind ik het toch wel snel gaan hoor! Nog maar een maandje en je hebt je gslachtbepalingsecho al, zo spannend! Heb je zelf een voorgevoel?
Sterretje gefeliciteerd meis helemaal supper!!! kaatjuh jij ook gefeliciteerd lekker joh!! lekker gaan genieten!!
@all sorry dat ik er de laaste tijd niet veel ben ! de laatste tijd erg beroerd en vreselijk moe! voor een goed doel moet je heel wat over hebben hihi ben wel supper blij hoor!! heb er ook een heel goed gevoel over. hoe is het met de rest! knuff rosa
Sterretje, ik durfde mn banner nog niet te veranderen. Maar toen dacht ik bij mezelf: ik heb al 2 positieve testen gehad dus waarom zit ik eigenlijk nog te twijfelen!? Ik ben ook nog es overtijd en voel alleen af en toe krampjes. En ben trouwens af en toe misselijk en duizelig. Bevestiging genoeg toch? Maar ik zeg wel eerlijk dat ik het nog niet echt heb gevierd of wat dan ook. Mn man en ik zijn beetje terughoudend tot we echt een knallll roze test hebben en ik de verloskundige heb gebeld enz. Maar de banner heb ik al gemaakt Mamaem, dank je wel Ik denk idd dat ik veel later een ei heb gehad. Ik denk dat ik ook weet waarom ik niet eerder zwanger ben geraakt. Ik kluste namelijk alleen rond de 10 t/m hoogstens de 14e dag van mn cyclus. En daarna niet meer. Terwijl ik dus blijkbaar veel later een ei kreeg elk keer. Ik gebruikte namelijk geen ovu testen en tempte ook niet. De dagen die erop volgden kluste ik niet Toen ik vorige keer buikecho had gedaan was het al ongeveer mn 16e cyclusdag en die arts zei tegen me dat ze een gesprongen eitje zag ofzo. Daar ging opeens een lichtje branden en dacht ik hmm zou het toch later zijn altijd!? Wel dus Mg2009, thanx lief Ja klopt, jij zei het gisteren al. Ik zat echt te twijfelen heel erg. Nu ben ik wel beetje zekerder, alleen durf nog niet echt op de wolken te gaan zitten. Ik probeer een beetje nuchter te blijven (al lukt het niet altijd). Ik hoop dat je snel een eitje krijgt en dat die slijm die je zag ook echt vruchtbaar slijm was! simplyme, jij zag ook een streep dus Ik hoop nu op woensdag of donderdag een knal roze test te hebben. Want die van vandaag was ook weer licht. Blijkbaar heb ik nog te weinig hcg hormoon in me. Rosa, thanx meid! Ik durf nog niet te genieten.. Hopelijk woensdag of donderdag Ahh misselijk en moe dus? Dat is echt niet fijn maar wel voor een goed doel inderdaad!! Ik heb tijdens mn zwangerschap ook heeeeel erg last van misselijkheid t/m de 4e maand. Het was zelfs zo erg bij mn vorige zw dat ik zetpillen had gekregen tegen misselijkheid. Ik hoop dat het bij jou niet zo erg is. eeva?? Heb je nog steeds geen zin om te reageren? Ik hoop dat jeje wel goed voelt en ondertussen misschien al zwanger bent! sweetroosje, hoi! Rest, Hoi!!
hoi meisjes, weer ff snel: Sterretje en kaatjuh: dringt het al n beetje door? Ik vind het soms nog steeds onwerkelijk. eeva: balen meid, nog geen ei Stomme cyclus moet maar snel verbeteren want das echt niet leuk zo. Ik blijf heeeeeeeel hard voor je duimen tot je zwanger bent hoor *knuff* SimplyMe: lekker druk dus? Doe je wel een beetje rustig aan? rosa: sterkte met je kwaaltjes. Ook al is het voor ene supergoed doel, tis toch balen. Fijn dat je er zo'n goed gevoel over hebt! MG: hopelijk idd vruchtbaar slijm en een eitje in aantocht. Ben benieuwd of je snel een cyclus hebt en zwanger raakt. Sweetroosje: hopelijk bij jou ook snel goed nieuws, oif iig kansen. Hoop dat ze in het zh wat voor jullie kunnen gaan doen en dit kunt combineren met de bv. @all: vandaag laatste ouder en goede vrienden het nieuws verteld: helemaal leuk! Meisje haast niet geslapen overdag. Hoestte zichzelf wakker als ze woensdag nog hoest ga ik naar de ha. Dan is ze al 2,5 week aan het sukkelen en wil ik effe laten checken. Morgen lange dag werken en dan woe lekker echo en hele dag vrij wordt mooi weer dan zeggen ze. Zie er een beetje tegenop dat ik een goede vriendin moet vertellen dat ik zwanger ben. Zij heeft PCO en loopt inmiddels alweer ruim een halfjaar in het ziekenhuis (voor een 2e kindje) en dit loopt niet goed. Tenminste vorige week antwoordde ze op mijn mail of ze het nog trok dat het K** ging. Iemand nog tips over hoe ik het kan brengen? Vind het zo lullig dat ik haar niet kan helpen (tja, doe mee met MVM en dat hormoon heeft zij ook nodig) Nou meiden weltrusten alvast en tot morgenavond of woensdag!
♥♥LIJST ♥♥ Pinjo (30 jr-2e kindje) - NOD 8 april - Ronde 1 Zonnestraal (26jr-2e kindje) - NOD 8 april - Ronde 4 MG2009(27 jaar-2e kindje) - NOD 25 april - Ronde 1 Sweetroosje (26jr-2e kindje) - NOD ? - Ronde 0 Elmo28(29jr-4e kindje) - NOD ? - Ronde 0 Lentekriebeltje (29jr-2e kindje) - NOD ? - Ronde 0 Sarah1987 (22jr- 2e kindje) - NOD ? - Ronde 0 Eeva (35+jr-3e kindje) - NOD ? - Ronde 0 / LF 3 ZWANGER SimplyMe (33 jaar-5e kindje) - Ronde 1 - Uitgerekend 10 oktober 2010 Mama em (29 jaar-2e kindje) - Ronde 7 - Uitgerekend 23 oktober 2010 Rosa (27jr-2e kindje) - Ronde 3 - Uitgerekend 17 november 2010 Sterretje (24jr-2e kindje) - Ronde 5 - Uitgerekend 11 december 2010 Kaatjuh (23r-2e kindje) - Ronde 4 - Uitgerekend 12 december 2010 AFSPRAKEN Mama em 7 april termijnecho SimplyMe 9 april VK Sweetroosje 12 april uitslagen Sweetroosje 14 april dieëtist ivm PCO Kaatjuh 16 april uitslagen SimplyMe 03 mei Geslachtsbepaling... ♥/♥? SimplyMe 25 mei 20 weken echo
Kaatjuh, jij ook gefeliciteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerd! Geniet ervan! Eeva, geen dank. Hoop je gauw weer te lezen hier. Simplyme, succes met je bezoek/logees. Rosa, neem je tijd meid. MamaEm, ik hoop het ook. betreft je vreindin gwn de waarheid vertellen, en hoe sneller je het doet hoe beter, en tjah ieder z'n geluk toch? Denk wel dat ze dat zal begrijpen, wel zou ik het vertellen op een goede moment dus niet wanneer zij erdoorheen zit door haar mmm.
Goeiemorgen meiden!! Ik heb al lekker de docuhe schoongemaakt en kan nu even met een kop thee op de bank zitten. Luka slaapt nog, dus ik heb alle tijd. @Eeva: Balen zeg, dat je cyclus nog steeds zo kort is. Ik duim echt voor een langere lf deze maand en dat je ei snel gevonden is! @Mama em: Wel verstandig ja om even de ha te bellen als je meisje nog zo aan het hoesten blijft. Hopelijk gaat het snel weer beter met haar. Ik zou het je vriendin inderdaad ook gewoon normaal zeggen en niet gaan verontschuldigen ofzo. Ze zal vast ook blij zijn voor je toch? Succes vandaag! @Kaatjuh: Snap wel dat je nog wat terughoudend bent, maar het lijkt er toch echt op dat je zwanger bent hoor! Wanneer ga je de vk bellen? @Rosa: vervelend dat je je zo beroerd voelt, maar wel heel fijn dat je er zo'n goed gevoel over hebt, kun je er ook echt van genieten! Geeft niets hoor als je wat minder vaak komt kletsen, heel begrijpelijk! Wel leuk om af en toe wat van je te horen. @MG: Hoop dat je ei inderdaad in aantocht is. Kun je weer op het wachtbankje!! @SimplyMe: Geeft niets dat je even niet zoveel van je laat horen hoor, als je af en toe maar even langskomt om even te laten weten hoe het met je is. @Sterretje: Vandaag de vk bellen, spannend! Zou wel heel fijn zijn als je al snel een echo krijgt, toch wat meer zekerheid he!