Hallo allemaal Ik ben nieuw hierzal me zo even voorstellen in een andere topic. Maar zit met een brandende vraag. Sinds een half jaar ben ik begonnen met hardlopen vind dit erg leuk en haal nu zo de acht kilometer. Sinds gisteren weten we dat ik in blijde verwachting ben maar nu durf ik niet zo goed meer te hardlopen. Moeten mijn schoenen voorlopig de boom in? kijk ik ben niet een marathon loper he dus niet een goed getrainde loper nog Wie weet dit?
Nee hoor, je kunt gewoon hardlopen zolang je lichaam het aankan. Zeker als je het al deed dan kan dit prima. Zulke vragen kun je trouwens beter stellen in het zwangerschapsgedeelte van deze site.
Ik ging ook altijd graag hardlopen, maar sinds ik wist dat ik zwanger was durfde ik niet meer goed. Was toch bang dat alles teveel door elkaar geschud zou worden. Ben er daarom maar even mee gestopt. Maar het kan wel gewoon volgens mij.