Hallo, Zoals de titel al zegt; wie is er nog meer zwanger geraakt in de rustmaand(en) van de MMM? Wij zijn bijna 2 jaar bezig geweest in de MMM clomid 50, 100, 150, clomid resistent, HSG en zou in september beginnen te spuiten.....alles zonder resultaat, nu moest ik voor andere onderzoeken naar het ziekenhuis met een mogelijke operatie tot gevolg(bleek gelukkig niet zo te zijn) Deze maand ook geen hormonen gebruikt, eindelijk weer eens mezelf zonder die troep....en tadaaaaaaa vanochtend een positieve test! Wie herkent dit en wil dit geluk graag samen beleven?
Gefeliciteerd! Wat een wondertje zeg! Onze eerste is een iui kindje. Wij zaten weer in het traject. Volgende cyclus weer iui voor 2e kindje, maar de 2e cyclu komt niet.... ik ben zwanger, vlak voor de iui. Nu maar hopen dat het blijft zitten (bij de eerste 2 keer vlak voor iui spontaan zwanger, maar helaas mk's) Niet helemaal vergelijkbaar misschien.
Hoi, Dank je wel, jij ook gefeliciteerd Jullie hebben ook het geluk om de MMM te ontspringen. Wij zouden in sept de 2de IUI krijgen, maar dat is gelukkig niet meer nodig. Hoe lang ben je intussen zwanger? Groetjes pcootje
Hier net zo hoor, voelde me vanochtend alles behalve zwanger Gelukkig ben ik nu weer met vlagen wat misselijk. Ik zou ook blij zijn als we de 12 weken hebben gehad, alhoewel dat nog steeds geen garantie is, maar gevoelsmatig heb je dan wel een mijlpaal bereikt.
Hartewens, hoe gaat het met je? Hier gaat alles goed. Ben een beetje aan het bijkomen van het drukke weekend.
Nog alles goed. Ook druk weekend gehad. Met veel werken maar na donderdag vakantie. Ben lekker misselijk. Nog een week en dan de echo, spannend!