Helemaal mee eens. Ik kan alleen maar voor mezelf spreken, maar zelfs terwijl ik in de MMM liep en het daar heel moeilijk mee had, kon ik begrijpen en respecteren dat anderen voor abortus kiezen. Al helemaal als het echt buiten haar schuld om is gegaan (en dus gewoon botte pech). Zij is zelf degene die er het meeste last van heeft. Dan kunnen we haar toch beter steunen dan haar afvallen? Maar goed, dat gevoel heb ik wel bij meerdere topics...
Ts ik vind het ontzettend knap en moedig dat je voor de kindjes die er al zijn hebt gekozen. Laat iedereen hier maar kletsen en geef jezelf de tijd en de ruimte om dit te verwerken met je man en met je gezin. Heel veel sterkte!
Dit is ook weer een voorbeeld van iemand nog een trap na geven, schuldgevoel aanpraten, terwijl TS misschien wel de moeilijkste keuze ever heeft moeten maken. Ik heb bij 9,5 week het weg laten halen. Ik voel mij niet schuldig omdat dit een weloverwogen beslissing was. Ik zou mij pas echt schuldig voelen als ik dit mensje op de wereld had gezet en ik hem/haar niks bijna niks kon bieden en eigenlijk op dat moment niet gewenst was.
Nee dit bericht was niet voor TS maar voor iemand die beweert dat het een klompje cellen is bij 7 weken, wat gewoon niet waar is. Bij 3 weken is het een klompje cellen.
Oké dan was het niet naar TS bedoeld, en ja met 7 weken is het inderdaad geen klompje cellen meer. Maar ik doelde meer op het zinnetje eronder. Dat zinnetje kan wel als een trap na beschouwd worden. Ik moet in ieder geval eerlijk bekennen dat ik bij het lezen van dat zinnetje wel even stil ben gaan staan bij het feit dat ik een vruchtje/mini mensje in de maak wat al 2,5 week ouder was dan het vruchte van TS heb laten weghalen. Die tekst maakte wel iets bij mij los. Dat wou ik er ook mee aangeven.
Heel veel sterkte TS met deze moeilijke beslissing die jullie hebben moeten nemen. Ik vind het een weloverwogen besluit met de juiste intenties en trek je aub niks aan van al die lege reacties en kwetsende opmerkingen. Sterkte!
Wat een herkenning!!! Wij kwamen er 7 weken geleden achter dat ik zwanger ben. Ik bleek toen al 8 weken zwanger te zijn, zonder het te weten. We hebben al 3 kinderen van 15, 12 en 9 jaar. Mijn eerste reactie was dan ook. Ik wil het niet. Zat zelfs al bij de huisarts om een verwijzing te vragen. Maar dat was paniek en angst, dat ik zo reageerde. Uiteindelijk het laten bezinken. Mijn man zei: wat je ook besluit. Ik sta achter je. We doen het samen. Na de eerste klap, kwam berusting. Het zou wel loslopen en met 3 oudere kinderen, kan het juist leuk en practisch zijn. Dus, we zouden er vol voor gaan! Echter, we moesten nog even een tussenstation passeren. Ik ben drager van de ziekte van Hunter en de kans op een kindje met die ziekte is 25%. Daarin waren we wel duidelijk. Als het kindje ziek zou zijn dan moesten we helaas de zwangerschap beeindigen. Na het hele traject doorlopen te hebben, hebben wij vorige week helaas te horen gekregen dat ons lieve kleine prulleke de ziekte heeft en zullen we volgende week zaterdag de zwangerschap gaan beeindigen. Het leven is soms zo oneerlijk!!! Zo raak je (on)gewenst zwanger, dan komt berusting en kijk je er naar uit en zo moet je weer afscheid nemen! Wat ik je wil zeggen: laat het bezinken!! Kan mij nu niet eens meer voorstellen dat ik het niet wilde. En nu willen we hem zo graag en moeten we alsnog afscheid gaan nemen. Ik kan me dit al niet vergeven, en ik heb geen keus!! Weet dat je de beslissing, eenmaal genomen, niet terug kunt draaien en daar nog heel lang mee kunt zitten. Ik zeg maar zo: liever 1 erbij, dan 1 moeten afgeven! Ik wens je veel sterkte en wijsheid toe om een goede beslissing te kunnen nemen!
Sterkte saarrr wat een vreselijke keus hebben jullie moeten maken, ik hoop dat jullie er samen over kunnen praten en het een plekje kunnen geven! Dapper van je om dit onderwerp te delen op het forum! Liefs taart.
Wat verdrietig dat jullie de keus gemaakt hebben het kindje te willen houden en dat het dan helaas niet zo heeft mogen zijn. Ts heeft de keus al gemaakt. En ik geloof dat dit voor haar ook de beste keus is.
Dames, Er wordt inmiddels aardig off-topic en soms respectloos gereageerd en iom de TS zal ik dit topic sluiten. Groet, Babii