slim of niet het is gebeurd, , ah...wat is nou slim of stom in het leven, de tijd kun je toch niet meer terug draaien. ja ze zal sowieso getest worden op ziektes, maar ze kent hem maar 3 weeken, zoals ik weet voor AIDS moet je na 6 maanden weer laten testen. of is het niet zo? weet ik niet. als ze maar gelukkig is en een gelukkig kindje krijgt, zij is al 28, een goed moment om een kindje te krijgen... . veel succes verder paulie!
ik heb al jaren een man.. maar als ik nu een vriendje zou hebben LOL , zou ik inderdaad niet meteen vragen, ik zeg niet dat ik niet meteen(eerste dag) met hem naar bed zou gaan als ik tenminste zin in zou hebben, maar ik zou toch een condom gebruiken... . maar ja, dat ben ik, er zijn situaties en situaties, ik denk ook niet dat het geval is dat ze ook ziektes heeft gekregen, maar het kan! ze kent hem eingelijk niet. maar ja, het is off topic. als ik paulie was zou ik het kindje lekker houden, maar ja, dat ben ik .
Klinkt allemaal leuk hoor dat testen....maar als deze test positief aangeeft..is het helaas al te laat. Je kunt wel leuk schrijven dat TS niet dom is en echt wel weet dat je een SOA kunt oplopen maar hier heeft ze toch iets minder goed over nagedacht bij de daad zelf... Ik vind het nopgal ondoordacht overkomen dat als je je vriend net kent, er meteen het bed mee induikt en dan ook meteen onveilig.... Iemand die je zo kort kent kun je iet vetrouwen...maargoed dat is mijn mening.
Om heel eerlijk te zijn hebben mijn man en ik ons eerst beiden laten testen alvorens tot ... over te gaan You never know, we hadden beiden geen kort durende relaties gehad maar hiv etc kan je op allerlei manieren oplopen. Maar goed, gedane zaken nemen geen keer dus ik wens TS heel veel succes met het nemen van een beslissing. Je moet daar tenslotte de rest van je leven mee verder!
Alsof je meer zekerheid hebt wanneer je je vriend/man langer kent? Testen voor je zonder voorbehoedsmiddelen vrijt is de enige zekerheid, of je iemand nou vertrouwt of niet...
Ik heb niet het hele topic gelezen hoor maar heb je wel een zwangerschapstest gedaan? Dat was mijn eerste reactie toen ik je eerste stukje las. Ik snap het niet helemaal dat je een jaar al niet ongesteld word en nu ineens maak je een een foutje en je bent zwanger?
Hebben wij ook gedaan, gaf toch een zekerheid @TS: In ieder geval heel veel succes met je beslissing, ik begrijp dat dit heel erg moeilijk moet zijn, luister naar je hart die geeft aan wat je echt wilt.
Dit is helemaal geen rare vraag hoor! Ik schroom niet om te vragen of hij zich onlangs nog heeft laten testen! Sorry hoor, maar ik snap niet waar iedereen mee bezig is! TS heeft een vraag en iedereen komt achterdochtig doen! En dit is een forum met volwassen vrouwen? Al waren er nou tegenstrijdigheden, maar dat is ook niet zo!
Kom op zeg, opeens is iedereen hier een heilig boontje. De kans is zoooo ontzettend klein dat je een SOA oploopt. Natuurlijk is slim anders, maar hier wordt wel van een mug een olifant gemaakt. Het is nou eenmaal gebeurd en ze kan het niet terugdraaien. Daarbij bestaat altijd nog de kans (die volgens mij groter is dan de kans op het oplopen van een SOA) dat je vriend/man vreemd gaat en je alsnog een SOA krijgt. Misschien kunnen jullie beter gewoon standaard seks hebben met een condoom? Als je toch iedere mogelijkheid op een SOA wilt uitsluiten?
of helemaal geen seks? misschien nog verstandiger.... De TS zet toch in haar verhaal al bij dat het niet verstandig was........ Jammer dat topics vaak van die "zeik iemand af topics" worden...... voor de TS: doe wat je gevoel je ingeeft... hoe dan ook je moet er zelf mee leven.... volg je eigen hart...!
maar DAAR gaat dit topic toch helemaal niet over? DAT wil ik alleen maar duidelijk maken... nu wordt het een discussie over wel of niet vragen naar SOA's en 10 man gaan haar allemaal onder dr neus duwen dat ze dom is, dat ze zich moet testen, dat ze het had moeten vragen blabla... maar dat is haar vraag/doelstelling van dit topic helemaal niet...
En dat is inderdaad ook waar, als je hoort hoeveel mannen (vrouwen overigens net zo goed hoor) vreemdgaan... dan kan je het best gewoon standaard met condoom vrijen..
JsztD IK persoonlijk zei niet dat ze DOM was. ik zei dat ik persoonlijk als ik haar was zou ik me toch ook laten testen. mag dat? ik zie dat je heel erg bezig bent hier met andere mensen hun mening. blijf jij OOK als ontopic als je hetzelfde van de anderen eist.
Hallo Paulie, Hoe gaat het nu met je? Hoe zijn de gesprekken met je vriend verlopen afgelopen weekend? Zijn jullie/ben jij al tot een beslissing kunnen komen?
Rahelle zeg ik dat dan? Dat jij zei dat ze dom was? NEE.. En hoezo ontopic? Je moet je niet zo aangevallen voelen jeetje zeg..