Zwanger, maar op 16DPO geen knaltest of oploop (meer)

Discussion in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' started by Lodewijk, Oct 10, 2022.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Lodewijk

    Lodewijk Lid

    Oct 5, 2022
    32
    36
    18
    Female
    Normaliter ben ik meer een lezer en geen schrijver, maar op dit moment beginnen twijfel en onzekerheid zó aan me te knagen, dat ik heb besloten voor het eerst ooit een bericht te posten op dit forum.

    Op dit moment zijn we bezig met onze vierde ICSI-poging, en hebben we net de derde, verse terugplaatsing achter de rug. Ik heb de Ovitrelle injectie op 22-9 gezet, op 24-9 heeft de punctie plaatsgevonden, en terugplaatsing van een tien-cellige, driedaagse embryo heeft plaatsgevonden op 27-9.

    Op 11DPO (5-10) testte ik voor het eerst licht positief, en deze testen bleven tot gisteren (9-10, 15DPO) vrij aardig oplopen. Echter lijkt de test van vandaag (16DPO) opeens weer wat lichter, of op z'n minst hetzelfde. Daarnaast zijn het ook geen echte 'knaltesten' te noemen (zie bijgevoegde foto).

    Mijn vraag is eigenlijk: lijkt dit goed te gaan, of moet ik me voorbereiden op een vierde chemische zwangerschap/miskraam?

    Ik heb getest met Action Early, en altijd met de eerste ochtendurine.

    Alvast enórm bedankt voor het meelezen en -denken!
     

    Attached Files:

  2. Babylovebaby

    Babylovebaby Fanatiek lid

    Dec 1, 2015
    2,007
    1,053
    113
    Ik zou eens met een andere test testen. Ik lees vaker dat de action niet echt knalt en het langer duurt voordat het knalt
     
    Lodewijk likes this.
  3. Babywishh

    Babywishh Fanatiek lid

    Jul 30, 2022
    2,065
    1,665
    113
    Female
    Ik vind dit er goed uitzien hoor! Hcg verdubbelt elke 2 a 3 dagen. Dus als je eens een foto maakt van 5-7-10 bijvoorbeeld, dan heb je een beter beeld van de oploop.
     
    Ninabo1988, vinorosso and Lodewijk like this.
  4. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    May 7, 2019
    23,647
    27,299
    113
    Female
    Mijn persoonlijke ervaring? Dat t niet heel positief eruit ziet. Liep bij mij in mei niet goed af dit beeld én geen knaltest. Oploop lijkt wat te stagneren inderdaad. Je zou met 5 weken al een echo kunnen krijgen: dan moet je iig een zwangerschapsring al moeten zien. Bij een goede zwangerschap moet je de locatie al kunnej zien dan.
     
    Lodewijk likes this.
  5. Babywishh

    Babywishh Fanatiek lid

    Jul 30, 2022
    2,065
    1,665
    113
    Female
    Maar die van de 10e is toch duidelijker dan van de 8e? Ik heb ook biochemische zwangerschappen gehad en als de testen nu niet verder oplopen dan vind ik het een ander verhaal. Maar dit vind ik er nog goed uitzien.
     
    Lodewijk likes this.
  6. Lodewijk

    Lodewijk Lid

    Oct 5, 2022
    32
    36
    18
    Female
    Toevallig tips? Schijnbaar is de Kruidvat 2v5 ook niet meer wat het ooit is geweest..
     
  7. Lodewijk

    Lodewijk Lid

    Oct 5, 2022
    32
    36
    18
    Female
    Ik vrees dat het beleid van ons ziekenhuis meer afwachtend dan proactief is. Wanneer ik morgen meedeel dat de test positief is, maar ik me zorgen maak (wat vanzelfsprekend al eerder gebeurd is), krijg ik te horen dat ik niks anders kan doen dan afwachten.

    Dankjewel voor je reactie, in elk geval!
     
    Babywishh likes this.
  8. Lodewijk

    Lodewijk Lid

    Oct 5, 2022
    32
    36
    18
    Female
    Dat is ook zeker zo, maar weer niet veel duidelijker dan de 9e. Ik word hier zó spastisch van. Zucht.
     
  9. Babywishh

    Babywishh Fanatiek lid

    Jul 30, 2022
    2,065
    1,665
    113
    Female
    Ja begrijp ik. Helaas kan je nu echt niet meer doen dan afwachten. Over een paar dagen heb je waarschijnlijk meer duidelijkheid. Maar het is logisch dat de 10e niet veel duidelijker is dan de 9e hé, scheelt maar 1 dag. Je moet echt per 2 of 3 dagen vergelijken.
    Bij mij duurde het ongeveer 10 dagen vanaf eerste streepje naar net zo donker als controlestreep.
     
    Lodewijk and Jolien1991 like this.
  10. Jolien1991

    Jolien1991 Fanatiek lid

    Jul 20, 2019
    1,860
    1,963
    113
    Female
    Klopt wat @Babywishh zegt. Zou (nu) nog niet wanhopen. Maar ik weet dat het makkelijk praten is hoor... ik spreek ook uit ervaring helaas :$... heb je er nog eentje van action? Zou eens kijken wat die test dan morgen zegt (dus idd 2 dagen tussen). Zie je dan weer een lichter lijntje, dan zou het wel kunnen dat het misloopt...
     
    Lodewijk likes this.
  11. Lodewijk

    Lodewijk Lid

    Oct 5, 2022
    32
    36
    18
    Female
    Ik denk dat ik één van de velen hier ben bij wie 'geduld' niet echt in het woordenboek voorkomt, vrees ik. Je hebt echt 100% gelijk, maar gut, wat is het weer moeilijk.
    Hopelijk heb ik over een dag of vier ook een mooie donkere test!
     
    Babywishh likes this.
  12. Lodewijk

    Lodewijk Lid

    Oct 5, 2022
    32
    36
    18
    Female
    Morgen maar weer eens aan de test. Al kosten die testen geen drol, verdienen ze toch echt goud geld aan me, haha.

    Ik zie dat jij net zwanger bent. Ik hoop echt met héél mijn hart dat het een plakker is!
     
    Jolien1991 likes this.
  13. KarlijnA91

    KarlijnA91 Bekend lid

    Oct 8, 2021
    996
    1,550
    93
    Zo vervelend, die onzekerheid. Zeker als je al zo'n hele weg hebt afgelegd.
    Mijn eigen ervaring met testen die niet goed oplopen was niet positief. Ik had pas rond de zes weken een test die net zo donker was als de controlelijn. Met zeven weken kreeg ik een vroege echo waar niks op te zien was en een paar dagen later begon het bloeden.
    De verloskundige zei destijds 'een streep is een streep, je bent gewoon zwanger'. maar mijn ervaring is dat je gevoel je niet vaak in de steek laat.
    Ik hoop natuurlijk voor je dat het bij jou anders gaat. Veel sterkte en succes met afwachten!
     
    Lodewijk likes this.
  14. Lodewijk

    Lodewijk Lid

    Oct 5, 2022
    32
    36
    18
    Female
    Dankjewel!

    Tsja, toch die vrouwelijke intuïtie, denk ik dan maar. Ik moet er wel bij zeggen dat ik goddank een dochter van bijna twee heb, geboren na drie jaar in de medische mallemolen. Dat verzacht de pijn ontzettend. Ik wil gewoon nú (en liefst gisteren) weten waar ik aan toe ben.
     
  15. Loveischocola

    Loveischocola VIP lid

    Jan 11, 2019
    12,252
    12,628
    113
    Female
    Hier ook geen goeie ervaring ermee helaas
     
    Lodewijk likes this.
  16. Mamajolein

    Mamajolein Niet meer actief

    Ik zou het nog niet over en uit noemen maar snap je spanning wel :(
     
    Danafe and Lodewijk like this.
  17. Zonnetje13

    Zonnetje13 Fanatiek lid

    Aug 17, 2015
    1,189
    541
    113
    Ik heb wél een positieve ervaring met deze testen.
    Ze liepen heel langzaam op, leken soms 2 dagen hetzelfde, maar ik ben nu toch echt bijna 17 weken zwanger!
    Ik duim voor je!!
     
    Zonnestralen and Lodewijk like this.
  18. wonderbaby1

    wonderbaby1 VIP lid

    Jan 9, 2010
    7,063
    90
    48
    Noord-Brabant
    Ik vind de oploop ook duidelijk, je moet de laatste test vergelijken met die van 2/3 dagen eerder zoals al vaker is gezegd.
    Daarbij zijn dit geen denderende testen.

    Ik zou toch eens met Kruidvat gaan testen.

    niet te gauw opgeven
     
    Lodewijk likes this.
  19. bozoe

    bozoe VIP lid

    Jul 9, 2014
    5,478
    5,838
    113
    Lodewijk likes this.
  20. Lodewijk

    Lodewijk Lid

    Oct 5, 2022
    32
    36
    18
    Female
    Dankjewel! Het zijn dit soort berichten waar ik op dit moment een beetje hoop uit put (hoe al dan niet realistisch dan ook).
     
    Zonnetje13 and Jolien1991 like this.

Share This Page