Zwanger met een verzakking

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door Kaatje85, 7 feb 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Hallo,

    Over een paar maanden willen we voor een 2de kindje gaan, maar nu heb ik van mijn vorige zwangerschap een verzakking als aandenken gekregen :( Kan dit kwaad met een tweede zwangerschap?

    Alvast bedankt.
     
  2. Immie

    Immie Verloskundige

    17 dec 2006
    7.813
    0
    0
    Verpleegkundige en Verloskundige
    Hoi kaatje,

    Je kan in de zwangerschap meer klachten krijgen van de verzakking, ook kan je meer een druk ervaren door het zwaarder worden van de baarmoeder. Maar het vergroot de kans op vroegtijdig bevallen niet groter.

    Imke
     
  3. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    dank je wel voor je antwoord.

    Rare vraag misschien, maar heb een rijke fantasie :)
    Ik kan op het moment ( ik denk ) mijn blaas zien hangen, kan die door het groeien van de baarmoeder niet naar buiten gedrukt worden?
     
  4. Mirjam

    Mirjam Verloskundige

    2 dec 2005
    11.590
    2
    0
    verloskundige en lactatiekundige IBCLC
    hoi Kaatje,

    wat bedoel je met je blaas zien hangen?
    Je blaas kan er niet uitgedrukt worden, maar de verzakking kan wel erger worden in de zwangerschap. Het is wel van belang om nu al veel bekkenbodemspieroefeningen te doen, eventueel onder leiding van een gespecialiseerde bekkenbodemfysiotherapeut.

    Mirjam
     
  5. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Ik heb bij de fysio gelopen, in eerste instantie voor mijn bekkeninstabiliteit, daarna ook voor mijn verzakking. Ik doe idd ook bekkenbodemspieroefeningen.

    Als ik zeg met maar een spiegeltje kijk dan zie ik een roze bal hangen, en doordat mijn gyn zei dat vooral mijn blaas verzakt is ga er ik er vanuit dat het mijn blaas is die ik zie
     

Deel Deze Pagina