Hoi allemaal. Ik heb een vraagje afgelopen dinsdag ben ik onverwacht geopereerd aan een abces. Dit hebben ze onder algehele narcose gedaan. Nu had ik woensdag of donderdag ongeveer ongesteld moeten worden. Kan het komen door de narcose dat ik het nu nog niet ben ? Heeft de narcose hier effect op? Heb sinds gisteren wel gevoelige tepels en af en toe druk bij me baarmoeder.
Nee heb nog geen test gedaan.. durf niet eigenlijk haha. Zijn al 2 jaar bezig ben beetje bang voor teleurstelling dat ik niet zwanger ben dat het toch door de narcose komt. Dat ik het nog steeds niet ben.
Ik heb geprobeerd het voor je uit te zoeken. Het lijkt erop dat er geen wetenschappelijk onderzoek naar gedaan is, omdat de omstandigheden waaronder het onderzoek moet worden gedaan moeilijk te creëren zijn. In principe zou je dan namelijk honderden vrouwen onder narcose moeten brengen tijdens verschillende stadia van hun menstruatiecyclus en ze dan moeten laten bijhouden (in de maanden van tevoren en daarna) hoe hun menstruatiecyclus verloopt. En honderden vrouwen zonder medische noodzaak onder narcose brengen om eventuele tijdelijke schommelingen in de cyclus vast te stellen is nogal wat natuurlijk. Je angst voor een negatieve test is logisch gezien je geschiedenis. Toch denk ik dat een test de enige manier is om wat stress bij jezelf weg te nemen. En ik wil je geen valse hoop geven, maar als je een week overtijd bent en normaal super-regelmatig bent, kan het heel goed zijn dat er wel degelijk iets gaande is. Succes!
Of dat mogelijk is weet ik niet, maar ik ben 4 keer onder algehele narcose geweest en mijn cyclus is hierdoor nooit anders geweest dan normaal. Je bent 100% zeker van je eisprong neem ik aan? Ondanks de angst voor een teleurstelling is het doen van een test de enige manier om duidelijkheid te krijgen. Succes!
Uhm durfde het eigenlijk niet te doen maar heb toch maar test van de action gedaan had ik nog in huis.
Dankjewel.. kan het gewoon nog steeds niet geloven haha.. doe vanavond voor zekerheid nog maar een test.