Zwanger na depressie, nu al minder werken?

Discussie in 'Zwangerschap en werk' gestart door Faith83, 28 jun 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mimi83

    mimi83 Niet meer actief

    faith: hoe is het nu???
     
  2. Faith83

    Faith83 Lid

    13 jan 2010
    95
    1
    0
    Hey ja gaat iets beter gelukkig. :)
    Ben gister bij de huisarts geweest en hij nam het erg serieus!
    Hij begrijpt hoe partijdig bedrijfsartsen kunnen zijn. Hij vind ook zeker dat ik het rustiger aan moet doen en heeft me een kalmeringsmiddel voorgeschreven dat eigenlijk niet gebruikt mag worden tijdens zwangerschap (Oxazepam). Niet om écht in te nemen maar om te laten zien aan de bedrijfsarts dat hij de situatie dusdanig ernstig vindt dat hij toch bij uitzondering zoiets voorschrijft voor noodgevallen. Nu hopen dat de boodschap overkomt :p. Ik mag ook voorstellen aan de bedrijfsarts om contact met hem op te nemen. Dus wel fijn dat hij iig zijn best doet toch!?

    Ben vandaag weer gaan werken en ietsje eerder naar huis gegaan. Kan helaas maandag pas bij de bedrijfsarts terecht. Heb weinig vertrouwen in die man maar mijn leidinggevende zegt dat ik me niet druk moet maken en dat we er wel uit gaan komen met of zonder de bedrijfsarts. Nou ben benieuwd....
    Voel me vandaag best goed gelukkig en probeer er morgen een niet al te lange dag van te maken.
     
  3. chrystel73

    chrystel73 VIP lid

    9 jan 2009
    6.306
    2.590
    113
    is er bij jullie in de buurt geen pop-poli.
    Bij ons ziekenhuis op de afdeling psychiatrie is een speciaal team wat gespecialiseerd is in zwangerschap en psychische problemen. Hebben veel verstand van medicijnen en zwangerschap maar ook hoe zonder mediciijnen iemand heelhuids door de zwangerschap, bevalling en kraamtijd te loodsen.
    Ik ben door mijn gynacoloog doorverwezen en heb er erg veel aan gehad.
    google anders even op pop-polie
     
  4. Roosenzo

    Roosenzo Fanatiek lid

    21 jun 2010
    2.722
    1
    0
    Faith, hartstikke goed dat je die stappen al hebt genomen. Dat houdt in dat je het beste wilt doen voor jezelf en voor je kindje en dat is heel goed. Dat is ook het belangrijkste. Hoop voor je dat je je nog wat beter gaat voelen de komende tijd en dat je aan jezelf kan blijven denken.
     
  5. mimi83

    mimi83 Niet meer actief

    goed zo meid.
    En laat ze inderdaad contact opnemen met je huisarts als ze ook maar een beetje tegengas geven.
    oxazepam krijg je trouwens in het ziekenhuis ook als je lijf echt moet rusten aan het eind van de zwangerschap, maar je hebt teveel pijn/zorgen..
     
  6. Faith83

    Faith83 Lid

    13 jan 2010
    95
    1
    0
    Gister gesprek gehad met de bedrijfsarts en dit is me 100% meegevallen! Hij was veel meelevender dan de vorige keer tijdens mijn depressie.
    Mag voor 50% gaan werken totaan m'n verlof en als dat moeilijk is moest ik meteen contact met hem opnemen om dan te kijken of ik nog minder kan gaan werken. Ben erg opgelucht dus! :D Valt een last van me af!

    Nu vraag ik me alleen het volgende af: het is nu dan toch zo dat ik verplicht 6 wk van te voren met verlof moet? Had namelijk 4 wk afgesproken. Niet dat het erg is hoor, wel lekker ook bij nader inzien, maar vroeg het me even af.
     
  7. chrystel73

    chrystel73 VIP lid

    9 jan 2009
    6.306
    2.590
    113
    ja, je bent nu verplicht 6 weken van te voren met verlof te gaan.
     
  8. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    25 jun 2007
    15.269
    6.178
    113
    Wat fijn dat het gesprek zo goed gegaan is! Ik hoop dat je de rest van je zwangerschap kunt gaan genieten en ontspannen.
    Je moet idd 6 weken van te voren nu. Maar dat lijkt me ook helemaal goed, je kan dan lekker 2 weken extra je rust pakken en je voorbereiden op de komst van je kindje, heerlijk toch?
     
  9. Xaph

    Xaph Bekend lid

    3 okt 2009
    876
    1
    0
    NULL
    Zuid-Holland
    @Faith Fijn om te te lezen dat je bedrijfsarts meewerkt! Je schreef eerder in de draad dat je nog veel vrije dagen hebt. Waarom plak je er daar niet wat van achter je verlof aan? Dat doe ik ook, ik heb daardoor nu lekker 3 maanden de tijd om van mijn kindje te genieten voor ik weer aan het werk moet. Ik heb wel gezorgd dat ik genoeg dagen overhou om ook nog eens een dagje vrij te kunnen nemen als ik daar behoefte aan heb.

    Ik heb zelf geen psychische problemen, maar wel lichamelijke waardoor werken soms heel zwaar is. Dan is het lekker om af en toe gewoon een dagje vrij te kunnen nemen zonder dat je daar verantwoording voor af hoeft te leggen aan een leidinggevende of bedrijfsarts.
     

Deel Deze Pagina