Zwanger na een miskraam

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door tiruja, 18 nov 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Liesje76

    Liesje76 VIP lid

    16 nov 2006
    24.463
    0
    0
    Twente
    dees, helaas heeft een echo nog geen zin....
    er zit denk ik niks anders op dan in ieder geval wachten tot volgende week, want volgens mij is er nu nog niks te zien met een echo...
     
  2. Sam8

    Sam8 VIP lid

    15 aug 2007
    29.371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
    Ik sluit me bij Liesje aan.. Goh wat zijn we weer eensgezind ;) .. Maar idd er is nu nog niets te zien!
    Maar moeilijk zal het zeker zijn meid!
    Knuffel voor jou, voor tijdens het wachten!
     
  3. Liesje76

    Liesje76 VIP lid

    16 nov 2006
    24.463
    0
    0
    Twente
    een hele dikke knuffel van iedereen hier hoor!
     
  4. Dombo

    Dombo VIP lid

    12 feb 2007
    8.219
    0
    0
    Veluwe
    Zo, ben weer een beetje bijgekomen van het nieuws en ben ook weer een beetje bijgelezen. En ik ben zooooo blij dat er geen afwijkingen gevonden zijn. Echt een pak van m'n hart.

    Maar ... sorrie meiden, my lips are sealed. Jullie zullen toch echt even geduld moeten hebben tot de kleine geboren is. Mensen in m'n omgeving weten dat ik hier veel zit en voor de familie en vrienden moet het echt een verrassing blijven.

    Sam, geweldig meid, een datum waarop je je nieuwe huisje inkunt. Is dit geen mooi begin van het jaar voor jullie? Zwanger, getrouwd en een nieuw huis. En het jaar zal nog mooier eindigen, met een prachtige baby. Beter kan toch niet?

    Mariaatje, die eerste weken zijn slopend. Hoe ik ze ben doorgekomen? met heel veel moeite. Heb geprobeerd veel afleiding te zoeken en me steeds maar vast te houden aan die mega-positieve zw.test en de echo's waarop we steeds dat mooie kloppende hartje zagen.
    Dat hielp niet echt, maar net als Natas ook al zei, het is helaas een periode waar je doorheen moet. En wij slepen je er wel doorheen.

    Croky, leuk man, een knulletje.

    Liesje, wat gaaf dat jullie het kamertje hebben. En dat het helemaal naar wens is. En ook nog allemaal leuke dingetjes erbij gekregen. VTech is niet supergoedkoop en goed spul. Leuk hoor dat je daar wat van hebt gekregen.

    Natas, Ischa en Nony, veel plezier bij de VK en de echo's.
     
  5. Ischa31

    Ischa31 VIP lid

    5 sep 2007
    6.944
    83
    48
    thuis
    Het hartje klopt \:D/ :whistle:

    Het zag er allemaal goed uit volgens de gyn heel mooi dooierzakje enz. Ze zou ook voor mij gaan duimen dat het nu helemaal goed gaat en ik mag over 2 weken terug komen is precies op de dag dat de vorige keer het hartje gestopt is. Ik ben dus waarschijnlijk 2 dagen minder ver maar ze kon het niet goed opmeten. En ze probeerde het hartje te laten horen maar dat lukte niet maar daar hoef ik volgens haar niet onzeker over te worden want dat is heel normaal, het ziet er gewoon goed uit. Ik moet wel meer medicijnen gaan slikken want mijn bloeddruk is nog steeds te hoog maar dat kon ook komen door de zenuwen maar ze wil geen risico's nemen.
     
  6. Sam8

    Sam8 VIP lid

    15 aug 2007
    29.371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
    INEZ..
    Ja. het was al bekend dat we 2 april de sleutel krijgen :D .. HOop stiekem op toch 1,5 week eerder nu :p ..
    Maar idd dit wordt helemaal ons jaar :D
    Zwanger, trouwen, huisje, en straks de mooiste baby van deze aardbol :p :D
    :whistle:
    Zo en nu geeft Sam zichzelf een schop onder de kont en gaat stofzuigen, dweilen, honden uitlaten.. HAHA.. nou en denk dat ik dan op de bank eindig :p
    Tot straks :D
     
  7. Sam8

    Sam8 VIP lid

    15 aug 2007
    29.371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
    JAHOE ISCHA.. :D GEFELICITEERD :D
    Nou het komt gewoon goed hoor meid.. :D
    Dikke knuffelvan mij :D
     
  8. deeske1980

    deeske1980 Actief lid

    24 jan 2008
    249
    0
    0
    ik moet soieso de 13de maart naar de fertiliteitsarts dus ga dan alles voorleggen en hopen dat zij me verder helpen kan. maar volgens de verloskundigen van het info punt is het zolang ik geen hevige krampen heb niets aan de hand maar ja ben gaan bloed verliezen op dedag van me nod dus eigenlijk denk ik stiekem dat die testen gewoon raar waren.
     
  9. Lindada

    Lindada Fanatiek lid

    28 dec 2007
    3.194
    0
    0
    Omgeving Breda
    @ Deeske: Ik heb bloedverlies gehad bij 6 weken, en bij mij was alles goed uiteindelijk. Helaas is het inderdaad afwachten, van een echo word je alleen maar onzekerder. Ik had ook een meteen een echo, en daar zagen ze een te jong vruchtje zonder hartactie. Ik dacht dus echt dat het mis was, terwijl 5 dagen later er wel hartactie te zien was. Dus wacht lang genoeg zodat je zeker hartactie kan zien, anders wordt het alleen onzekerder. In ieder geval sterkte en ik duim voor je.
     
  10. Ischa31

    Ischa31 VIP lid

    5 sep 2007
    6.944
    83
    48
    thuis
    Wat een geweldig nieuws Inez. Gefeliciteerd.

    Linda heel veel succes met je sollicitatie. Het gaat je lukken :D
     
  11. Lindada

    Lindada Fanatiek lid

    28 dec 2007
    3.194
    0
    0
    Omgeving Breda
    Mijn misselijkheid is nu minder frequent. Op zich wel fijn, maar aan de andere kant is dat het enige waardoor ik weet dat ik zwanger ben. Ik heb nog geen buik en ik voel ook nog niets. Ik zou blij zijn als ik mijn echo weer gehad heb en dat alles goed is met onze uk!
     
  12. Mama81

    Mama81 Fanatiek lid

    2 mei 2007
    1.477
    0
    0
    Jaaaa Ischa, FANTASTISCH! Goed he! Wat een fijn gevoel is dat toch he! Heerlijk meid! Ik hoop dat je er van kan genieten!

    Inez, wat fijn dat alles goed is! Enne, we zijn errrug nieuwsgierig, maar respecteren je geheimhouding hihi!

    Natas en Inez, ik ben blij dat lezen dat jullie de eerste weken ook zo moeilijk door zijn gekomen, dan weet ik dat ik niet de enigste ben. Ik probeer ook veel afleiding te zoeken, zaterdag vieren we onze verjaardag, ben net met mijn schoonzusje ff wezen winkelen en ik vertel het nu ook gewoon aan mensen. Dat maakt het ook wel wat echter. Iedereen weet dat we een miskraam hebben gehad, en als het weer fout zou gaan, dan zou ik dat weer vertellen, dus waarom niet goed nieuws vertellen?

    Maar ik was net bij de V&D bij de babyspulletjes aan het kijken en durfde nog niks te kopen. Ik denk dat ik een foto van mijn echo en testen op mijn bureaublad ga zetten, dan word ik er de hele tijd mee geconfronteerd! Goed idee al zeg ik zelf hihi! Moet mijn echo trouwens nog in mijn album zetten ook! Ga ik gelijk ff doen!
     
  13. Ischa31

    Ischa31 VIP lid

    5 sep 2007
    6.944
    83
    48
    thuis
    Bruidje, 30 jaar, 1e kindje, ma 8w in aug, uitgerekend 23 juni Jongen
    Willeke26 , 27 jaar, 1e kindje, 1 mk 14 feb 2003 4,5 jr op zw.schap gewacht, uitgerekend 6 juli verrassing
    Liesje, 31 jaar, 1e kindje, 1 mk in jun, uitgerekend 14 juli Meisje
    Mone, 30 jaar, 1e kindje, 1 mk in sept, uitgerekend 22 juli
    Luna, 34 jaar, 3e kindje, 3 mk laatste in aug, uitgerekend 25 juli
    Inez, 39 jaar, 2e kindje, 5 mk laatste in sept, uitgerekend 28 juli verrassing
    Treintje, 30 jaar, 1e kindje, 3 MK laatste in sept, uitgerekend 3 augustus
    Natas, 40 jaar, 1e kindje, 1 ma 8w+2d in aug, uitgerekend 4 augustus
    Mandje, 21 jaar, 1e kindje, 2 mk laatste in aug, uitgerekend 4 augustus
    Croky, 34 jaar, 1e kindje, 2 mk laatste in sept, uitgerekend 4 augustus Jongen
    Rebbel, 24 jaar, 1e kindje, 1 mk in sept, uitgerekend 7 augustus
    Latoya, 23 jaar, 1e kindje, 3 mk laatste 17 juli, uitgerekend 10 augustus
    Mariss, 34 jaar, 1e kindje, 1 ma in sept, uitgerekend 12 augustus
    Anoul26, 27 jaar, 1e kindje, 1 mk in okt 2007, uitgerekend 14 augustus
    Jerl, 33 jaar, 2e kindje, 1 mk in aug 2007, uitgerekend 22 augustus verrassing
    Muis80, 27 jaar, 1e kindje, 1 mk in nov '06, uitgerekend 23 augustus
    Lindaa, 22 jaar, 1e kindje, 1 mk in sept, uitgerekend 6 september
    Wens3, 28 jaar, 3e kindje, 1 mk in sept, uitgerekend 15 september
    Lindada,26 jaar, 1e kindje, 1 mk in nov, uitgerekend 17 september
    Pippo,27 jaar, 3e kindje (2ekindje* bij 16w zw), 2 mk laatste in okt, uitgerekend 20 september
    Ftje, 22 jaar, 1e kindje, 1 mk in 2005, uitgerekend 7 september
    Ktje, 28 jaar, 1e kindje, 1 mk in okt, uitgerekend 25 september
    Jill, 27 jaar, 2e kindje, 1 mk in nov, uitgerekend 25 september
    Sam8, 23 jaar, 1e kindje, 1 mk in sept, uitgerekend 25 september verrassing
    Roshi, 24 jaar, 1e kindje, 1 mk in sept, uitgerekend 27 september
    Semmi, 25 jaar, 2e kindje, 2 mk, uitgerekend 1 oktober
    Zena, 26 jaar, 1e kindje, 2 mk laatste in nov, uitgerekend 3 oktober
    Ischa, 31 jaar, 1e kindje, 1 ma 9w+5d laatste in nov, uitgerekend 11 oktober
    Joli, 27 jaar, 1e kindje, 1 mk mrt, uitgerekend 11 oktober
    Nony, 31 jaar, 1e kindje, 1 mk juli, uitgerekend 12 oktober
    Mariaatje, 27 jaar, 1e kindje, 1 ma in sept, uitgerekend 12 oktober
    Taddy Teddy, 26 jaar, 1e kindje, 2 mk laatste in aug, uitgerekend 18 oktober

    afspraken:
    28 feb Ischa gyn 1e echo
    28 feb Natas VK
    28 feb Nony 2e echo
    29 feb Natas pretecho
    3 mrt Luna 20 weken echo
    3 mrt Joli 2e echo
    4 mrt Mone 20 weken echo
    5 mrt Ktje VK + 2e echo
    6 mrt Bruidje VK
    6 mrt Lindada 12 weken echo
    7 mrt Pippo Nekplooimeting
    10 mrt Luna vlk
    11 mrt Liesje vk
    13 mrt Inez pretecho
    13 mrt Ischa 2e echo gyn
    18 mrt Rebbel 20 weken echo
    18 mrt Inez 20 weken echo
    18 mrt Sam8 vk + 2e echo
    20 mrt Rebbel vk
    27 mrt Natas 20 weken echo
    31 mrt Lindaa VK
    01 apr Mone VK
    10 apr Lindaa 20 weken echo
     
  14. Dombo

    Dombo VIP lid

    12 feb 2007
    8.219
    0
    0
    Veluwe
    Ischa, gaaf hoor, een kloppend hartje, gefeliciteerd!

    Hihi Sam, ja het is inderdaad bekend, maar een verrassing voor de omgeving.

    Deeske, het blijft spannend voor je. Je kwaaltjes klinken nog wel hoopvol.
     
  15. mimi1981

    mimi1981 Fanatiek lid

    10 okt 2007
    3.285
    0
    0
    Helemaal geweldig Ischa31 wat fijn dat de echo goed was vandaag.

    Inez helemaal top dat de punctie ook goed was.
     
  16. Mama81

    Mama81 Fanatiek lid

    2 mei 2007
    1.477
    0
    0
    Mijn koffieboontje staat in mijn album! Eigenlijk ben ik best wel trots haha!

    Mimi, weet jij al wat meer meid?
     
  17. deeske1980

    deeske1980 Actief lid

    24 jan 2008
    249
    0
    0
    ik ga het denk ik gewoon ff stil leggen in me hoofd. want ik word echt gek van onzekerheid :(
     
  18. mimi1981

    mimi1981 Fanatiek lid

    10 okt 2007
    3.285
    0
    0
    @Mariaatje, Mooie foto hoor. En ja je mag best trots zijn hoor. ;) .

    Ik heb vanmorgen getest met mijn apotheek test ik geloof dat hij dezelfde is als bij jou eerste 2 foto's heb ik net gezien. Daar is haast geen streepje te zien. Ik kreeg alleen uur of 11 de post binnen en daar zaten mijn bestelde matcare in. Die lijken op huistesten en ik had zoiets van vooruit ik doe er nog 1. Alsof dat gaat helpen omdat het dan al uur of 11 is en ik heb al gedronekn en alles. Maar die test is redelijk goed te zien. Nog niet zo donker maar wel goed te zien. Ik ga zaterdag weer testen als mijn NOD er nog niet is. (als ik het volhou zal waarschijnlijhk morgen weer worden :oops: ) Ik denk omdat ik misselijk ben en heel erg pijnlijke borsten heb en steekjes in mijn buik dat de kans groot is dat ik het gewoon ben. Alleen durf ik mijn banner dan toch niet echt aan te passen. Nog even een goede test en ik durf wel. Dan een vervroegde afspraak bij mijn gyn en alles komt goed hoop ik.
     
  19. tiruja

    tiruja VIP lid

    28 jul 2007
    6.837
    0
    0
    Bruidje, 30 jaar, 1e kindje, ma 8w in aug, uitgerekend 23 juni Jongen
    Willeke26 , 27 jaar, 1e kindje, 1 mk 14 feb 2003 4,5 jr op zw.schap gewacht, uitgerekend 6 juli verrassing
    Liesje, 31 jaar, 1e kindje, 1 mk in jun, uitgerekend 14 juli Meisje
    Mone, 30 jaar, 1e kindje, 1 mk in sept, uitgerekend 22 juli
    Luna, 34 jaar, 3e kindje, 3 mk laatste in aug, uitgerekend 25 juli
    Inez, 39 jaar, 2e kindje, 5 mk laatste in sept, uitgerekend 28 juli geheim
    Treintje, 30 jaar, 1e kindje, 3 MK laatste in sept, uitgerekend 3 augustus
    Natas, 40 jaar, 1e kindje, 1 ma 8w+2d in aug, uitgerekend 4 augustus
    Mandje, 21 jaar, 1e kindje, 2 mk laatste in aug, uitgerekend 4 augustus
    Croky, 34 jaar, 1e kindje, 2 mk laatste in sept, uitgerekend 4 augustus Jongen
    Rebbel, 24 jaar, 1e kindje, 1 mk in sept, uitgerekend 7 augustus
    Latoya, 23 jaar, 1e kindje, 3 mk laatste 17 juli, uitgerekend 10 augustus
    Mariss, 34 jaar, 1e kindje, 1 ma in sept, uitgerekend 12 augustus
    Anoul26, 27 jaar, 1e kindje, 1 mk in okt 2007, uitgerekend 14 augustus
    Jerl, 33 jaar, 2e kindje, 1 mk in aug 2007, uitgerekend 22 augustus verrassing
    Muis80, 27 jaar, 1e kindje, 1 mk in nov '06, uitgerekend 23 augustus
    Lindaa, 22 jaar, 1e kindje, 1 mk in sept, uitgerekend 6 september
    Wens3, 28 jaar, 3e kindje, 1 mk in sept, uitgerekend 15 september
    Lindada,26 jaar, 1e kindje, 1 mk in nov, uitgerekend 17 september
    Pippo,27 jaar, 3e kindje (2ekindje* bij 16w zw), 2 mk laatste in okt, uitgerekend 20 september
    Ftje, 22 jaar, 1e kindje, 1 mk in 2005, uitgerekend 7 september
    Ktje, 28 jaar, 1e kindje, 1 mk in okt, uitgerekend 25 september
    Jill, 27 jaar, 2e kindje, 1 mk in nov, uitgerekend 25 september
    Sam8, 23 jaar, 1e kindje, 1 mk in sept, uitgerekend 25 september verrassing
    Roshi, 24 jaar, 1e kindje, 1 mk in sept, uitgerekend 27 september
    Semmi, 25 jaar, 2e kindje, 2 mk, uitgerekend 1 oktober
    Zena, 26 jaar, 1e kindje, 2 mk laatste in nov, uitgerekend 3 oktober
    Ischa, 31 jaar, 1e kindje, 1 ma 9w+5d laatste in nov, uitgerekend 11 oktober
    Joli, 27 jaar, 1e kindje, 1 mk mrt, uitgerekend 11 oktober
    Nony, 31 jaar, 1e kindje, 1 mk juli, uitgerekend 12 oktober
    Mariaatje, 27 jaar, 1e kindje, 1 ma in sept, uitgerekend 12 oktober
    Taddy Teddy, 26 jaar, 1e kindje, 2 mk laatste in aug, uitgerekend 18 oktober

    afspraken:
    28 feb Ischa gyn 1e echo
    28 feb Natas VK
    28 feb Nony 2e echo
    29 feb Natas pretecho
    3 mrt Luna 20 weken echo
    3 mrt Joli 2e echo
    4 mrt Mone 20 weken echo
    5 mrt Ktje VK + 2e echo
    6 mrt Bruidje VK
    6 mrt Lindada 12 weken echo
    7 mrt Pippo Nekplooimeting
    10 mrt Luna vlk
    11 mrt Liesje vk
    13 mrt Inez pretecho
    13 mrt Ischa 2e echo gyn
    18 mrt Rebbel 20 weken echo
    18 mrt Inez 20 weken echo
    18 mrt Sam8 vk + 2e echo
    20 mrt Rebbel vk
    27 mrt Natas 20 weken echo
    31 mrt Lindaa VK
    01 apr Mone VK
    10 apr Lindaa 20 weken echo
     
  20. tiruja

    tiruja VIP lid

    28 jul 2007
    6.837
    0
    0
    mimi je bent nog steeds niet ongi dus dat is een goed teken, maar aan de andere kant zou je nu wel verwachten dat de testen dan donkerder zouden worden.
    Kan het zijn dat je NOD later is dan je dacht?
     

Deel Deze Pagina