Ik ben inderdaad al weer even van de blaasontsteking af, maar moest wel meteen aan de bel trekken als ik het vermoeden had dat ik er weer een zou hebben. Ik heb al wel vaker een blaasontsteking gehad of zat er steeds net tegenaan en dan is de kans groter dat je er nu weer 1 krijgt. Zegt men.
Hmm hoop niet dat ik dit veel vaker krijg.. maar weet nu dus wel hoe het voelt.. Dat scheelt maar weer.. Nou ik zal even voor de 2000e x de bank bellen.. GRRRR
ach het is nou nog iets minder als een uurtje en we moeten vanavond ook nog invoegen dus nog even doorbijten...
ik heb nog nooit blaasontsteking gehad.. maar het klinkt altijd vervelend.. sapjes krijg ik ook het zuur van.. nou drink ik dat gelukkig niet graag.. Ik drink cafeine vrije cola light, thee en melk voornamelijk
ja dat kan ik me voorstellen.. Moet je bij de vk eigenlijk nog eens urine of zo inleveren, heb dat wel eens gehoord. Maar tegen mij hebben ze daar nog niets over gezegd..
Zoo me is pissed off.. Bank heeft fout gemaakt, met het gevolg dat wij woensdag niet de sleutel krijgen.. Nu of vrijdag of maandag. En nu maar hopen dat de kopers geen extra kosten in rekening brengen.. En anders verheffen we dat wel op de bank.. Verdorie!
Nou, kan me goed voorstellen dat je behoorlijk pissig bent nu. Kunnen ze nu echt niks regelen dat het niet toch gewoon op woensdag ben? Gooi je hormonen in de strijd zou ik zeggen!
Nou bank wil het wel voorschieten, maar dat mag niet want dat is in strijd met de NHG! Dat is het probleem dus eigenlijk.. GRRR.. Nou ja.. ben weer wat aan het afkoelen.. Het komt wel goed, maar mooi klote allemaal
Voor de meiden met een blaasontsteking: ik heb al sinds mijn kleuterjaren regelmatig blaasontsteking. Toen ik langs de huisarts ging voor een extra controle na de mk, raadde zij mij aan om direct te beginnen met het slikken van extra vitC en cranberrie capsules waardoor je blaas in een betere conditie is. Dat doe ik dus sinds mijn mk en heb sindsdien geen blaasontsteking gehad. Terwijl ik het bij mijn vorige zwangerschap direct had.
Dat advies heb ik ook van de huisarts gekregen toen ik m'n eerste blaasontsteking had. Alleen word ik altijd zodra ik begin met het slikken van vitaminepreparaten strontverkouden. Toeval? Vast, maar ik hou het wel bij extra veel drinken.