Spannend Ischa, en idd veel plezier Luna! Hé Liesje, ja had cursus blehh.. maar ach het breekt wel weer een beetje.. Vind het ook altijd stil als jij er niet bent hahaha.. Morgen weer naar de vk.. ben benieuwd.. mn buik is lager gaan zitten.. zou het kindje dan al aan het indalen zijn? Nieuwe meiden van harte!
Goedemorgen dames, Niet echt bijgelezen, zit de hele dag geloof ik in overleg op mijn werk! Kwam iedereen een fijne dag wensen! Liefs Lola
het zou maar zo kunnen bruidje... mijn kindje komt ook steeds lager te liggen maar of het bij mij al indalen is, denk het niet...lijkt me te vroeg bij mij
Jij ook fijne dag Lola! Ik weet het ook niet, heb het wel vaker gehoord.. ook met jouw termijn.. zegt op zich niets over de aankomende bevalling heb ik begrepen..
Ik moet eerlijk zeggen dat het kindje niet altijd even lekker ligt in mijn buik hoor...krijg er een erg zwaar gevoel onderin mijn buik van...
dat heb ik ook, en ik moet meer naar de wc. Dan heb ik het gevoel dat ik op knappen sta en zijn het een paar druppels.. Kindje ligt dus duidelijk op mn blaas..
Weet het niet, mijn buik ging ook wel eens zakken, maar beide kindjes daalden nooit in (bij de bevalling wel natuurlijk), misschien is het gewoon de zwaartekracht?
ben blij dat ik niet de enigste ben ik moet 's nachts er nu elke nacht uit als het kindje helemaal onderin ligt
nou ik weet wel dat ik 's nachts niet lekker meer slaap! maar ja we moeten er wat voor over hebben he
Bij mij is het een beetje halen en brengen, laatste 2 nachten rot maar dan vaak weer 3 goed... ach ja het is wel eens rotter geweest bij mij.. even doorbijten nog..
we gaan zaterdag bij de hema de luiertas halen, het is een mooie grijze tas met een matje en 2 warmte isolerende flessenhouders voor maar 20 euro
indalen zegt niets over wanneer bevallen. Het kindje kan soms zelfs nog tijdens de bevalling indalen. Vanaf ongeveer week 34 kan het gaan indalen. Meestal gaat dat gepaard met wat vernijnige steken.
ik heb de hele zwangerschap al dat ik er zeker 1 keer en soms 2 keer uit moet. Tja... en als ik dan een keer niet hoef om te piesen, dan is het wel vanwege een huiler.
dank je wel. We zijn vanmorgen geweest. Later meer! Ik ga nu even plat. Ruben is al boven en schreeuwt al "kom nou!"
Ja die tas heb ik gezien Liesje, is leuk! Ik heb een zwart met een rood embleempje van esprit, vond ik ook leuk omdat ik een rood met zwarte kinderwagen heb.. Luna, ik heb gelezen dat je kindje bij je 1e zwangerschap al vanaf 31 weken kan indalen en de daarop volgende vaak wat later.. maar ach we zien het wel.. Ben benieuwd hoe je pretecho was!
Als ze m in het zwart hadden gehad had ik die ook gekocht.. Ga even bij H&M borstvoedingshempjes kopen (tip van mn vriendin), 15 euro en zagen er ook nog leuk uit volgens haar