even een berichtje van Latoya. Zij heeft hier al een tijdje niet meer geschreven maar ze is dusdanig misselijk en beroerd dat ze hier niet veel puf voor heeft! Ze leest af en toe wel mee maar schrijft eventjes niet mee. Zo gauw zij zich weer wat beter voelt komt ze weer meeschrijven bij ons! Verder gaat het goed met haar en haar kindje!
Latoya, nog steeds zo misselijk meid. Heel veel sterkte ermee! Hoop dat je je snel weer beter voelt. Wel fijn om te horen dat het met je kleine uk verder goed gaat.
Inez ik ben eigenlijk een heeeeeel klein beetje jaloers op je dat je eind jan weer een echo krijgt.... dat wil ik ook! ik moet wachten tot de 20weken echo....
Goed om wat van Latoya te horen! volgens mij is ze al ver voorbij haar mk-en? Moet een goed gevoel geven lijkt me, ondanks alle misselijkheid! In ieder geval heel veel succes latoya! Wij zijn er nog niet uit of we al willen weten wat het wordt...dus daar gaan we ook nog maar niet aan denken
Toch wel heel mooi dat er echo's zijn! Ik denk dat we allemaal wel er flink tegenopzien en aan de andere kant naar uitkijken, maar als alles dan goed mag zijn is het het allermooiste wat je op een monitor kan zien! Pooltje heel veel sterkte voor jou en je vent!
hoi meiden! @pooltje: heel veel sterkte meid! @alle meiden met mooie echo's: gefeliciteerd! @latoya: fijn dat het goed gaat met de kleine, ik hoop dat je jezelf gauw weer beter voelt! ik ga zo lekker in bad, heb weer eens last van extreme vermoeidheid, kan mn ogen amper open houden hier achter de pc! liefs rebbel
Treintje en Inez, van harte met jullie mooie echo's! En Inez, dat je de VP spannend vind kan ik me helemaal voorstellen. Ik begin alvast met duimen! Hai Latoya, ik mistte je al. Wat naar dat je je nog steeds zo beroerd voelt. Veel sterkte meis. Rebbel, ben jij ook nog zo moe? Kun je een beetje tijd voor jezelf nemen? Ik ben ook nog bekaf, echt niet normaal meer. Al een aantal dagen flink rustig aan gedaan, gister 1 drukke dag en ik was meteen om 15.00 weer compleet gevloerd. Over het voelen van je baby : ik zou het ook erg fijn vinden als dat vroeg zou gebeuren. Ik denk dat ik na de echo bij 11wk4dg voor de nekplooimeting er niet nog eentje krijg tot de 20 weken echo, en dat is best lang wachten. Maar ik heb kans dat ik het niet snel zal voelen. Ook omdat dit mijn 1ste is, maar op de laatste echo is gezien dat mijn placenta aan de voorwand ligt en dan voel je minder.
@annna: ik heb dit nog eens goed na gevraagd bij mijn vk en ze verzekerde me dat je van badderen geen mk kunt krijgen, dan zit het gwoon al niet goed.... het gaat dan over extreem heet water en dat egbruik je niet. @natas: ja ik ben ook echt extreem moe, maar gelukkig nu weer weekend! liefs rebbel
Rebbel, nou, ik zit echt graag in heet water, zodat ik een roze/rood velletje krijg en het bijna pijn doet. Maar ik denk ook niet dat je je vruchtje kwijt raakt (als je dat zou willen, anders waren er geen abortusklinieken!) Ik dacht dat ze die conclusie legden, doordat na een hoge koorts er een verhoogde kans op een MK is. Zelf probeer ik er in elk geval voorzichtig mee te zijn, maar niet te heet en te lang baden zal geen kwaad kunnen, maar kan wel heerlijk onrpannend zijn. Ik begin al een beetje vermoeider te worden nu. Is nu nog niet erg, maar vanaf volgende week moet ik weer werken. En daar zie ik een beetje tegenop. Ik sta voor een kleutergroep en heb vanaf 7h45 tot 14h15 geen pauze. Plassen is al lastig. De groep die ik heb overgenomen is echt ontzettend druk en ik moet er vooralsnog bovenop zitten. Gelukkig heb ik er wel weer heel veel zin in. Dat motiveert en er zal vanzelf wel overal een oplossing voor kunnen komen.
Goeiemorgen! Wij gaan op zoek naar een nieuwe auto vandaag (een familieauto)... Croky-man helemaal blij En ik wil nog opruimen en schoonmaken. Nieuwe hobby van me tegenwoordig En jullie?
wij gaan vanavond naar de schouwburg. Voor het eerst de deur weer echt uit sinds de spugerij. Ik vind het doodeng. We gaan wel proberen van plaats te ruilen zodat ik op de hoek zit. We zitten nu in het midden van de rij en ook vrij vooraan. en jij?
succes! Wij willen geen nieuwe auto dus ik heb vanmorgen van alles zitten bedenken hoe we 3 autostoeltjes op de achterbank krijgen. Wie op welke plek (zodat we er ook nog bij kunnen) en wat dan het meest veilig is en in welke stoel ze dan zitten. Ik hoop dat het allemaal lukt zoals we het bedacht hebben en dat we er straks niet achterkomen dat het nét niet past. De maxi cosi staat bij oma op zolder dus we kunnen het nu ook even niet uitproberen. Doen we wel een keer als we daar zijn.
Ha Luna, wat een fijn luxe probleem toch zeg! Wat ga je vanavond bekijken? Mijn plannen voor het weekend zijn me voorbereiden voor volgende week en vooral proberen het hoofd koel te houden over deze zwangerschap. Ik voel mijn borsten nu helemaal niet meer en vorige keer was dat precies het teken dat het allemaal niet meer goed zat. Ik ben echt bloednerveus en ik weet dat er niets anders op zit dan afwachten... (van nerveusiteit wordt ik wel weer licht misselelijk) Sorry voor mijn ge&#!#%^& over mijn onzekerheid. Maar ik kan het even niet uit mijn kop zetten. Ik wil ook een nieuwe camera kopen. (spiegelreflex) misschien ga ik dat maar even doen om de zinnen te verzetten. Morgen een receptie en een bezoekje aan mijn broer en zijn (net niet ex)vrouw. (Hij wilde 1,5 mnd geleden nog scheiden, maar doet het toch niet) Het is heel lullig, maar bijna iedereen om hem heen vind het jammer voor hem dat hij het niet doet. Maar ik wil toch mijn goede wil tonen en hen weer eens samen opzoeken. Je hebt het natuurlik maar te accepteren wat een ander doet.
Hi Kom me op de valreep ook nog even melden hier Voor de statistieken: Ma2Be, 32 jaar, 1e kindje, mk 7w in maart, uitgerekend 11 januari (ja bijna...) Ben ook zwanger na een miskraam, ben direct weer zwanger geworden. Dat was wel een verrassing. Ik dacht op een gegeven moment na een week of 7 dat het allemaal wel lang duurde voor het weer op gang kwam met die cyclus. Was ik weer zwanger! Op papier ben ik dus eigenlijk al bijna een jaar in verwachting, sinds februari 2007 al... pfffft. Kan echt niet wachten tot die kleine er eindelijk is. Ben na de miskraam de hele zwangerschap niet meer echt onbezorgd geweest. Heb 4x een echo gehad, en elke keer denken 'als dat hartje maar klopt..' Altijd kijken of met plassen er geen bloed bij zat, en dagelijks tellen of de baby wel genoeg beweegt. Het is ook een heel rustig kindje, beweegt vrij weinig dus dat zit me ook nog steeds niet helemaal lekker - ondanks dat de verloskundigen zeggen dat alles goed is en de hele zwangerschap ook eigenlijk probleemloos verloopt. Elke keer weer hou ik mijn adem in als ze met de doptone op mijn buik de hartslag zoeken. Als het kindje straks maar gezond is..! Wil ook per sé in het ziekenhuis bevallen, mocht er wat misgaan dat alles bij de hand is. Ik sta echt bij het eerste krampje met mijn tasje op de stoep... Ik zie wel op tegen de bevalling dus, snif.. Uiteindelijk weet ik ook wel dat het vast alemaal goed komt, elke moeder op aarde heeft het klusje geklaard, dus wat zeur ik ook. Probeer mezelf nu maar voor te houden hoe blij ik straks ben als we een mooie lieve baby vast mogen houden.. en dat zelfde geld voor jullie natuurlijk. Veel succes en sterkte allemaal met de zwangerschappen! Groetjes Ma2Be