Ja precies heb ik ook hoor! Net even afspraak voor 20 weken echo gemaakt, vandaag over 4 weken.. ook wel spannend.. hopenlijk is alles goed..
wat gaaf zeg, daar zit ik dus ook op te wachten he volgende week bij de vk wil ik daar ook naar vragen of ik al een afspraak kan maken voor de 20weken echo.
Goedemorgen dames, Luna wat fijn dat je zo'n gave echo had! Ben benieuwd wanneer die in je album staat Bruidje, wat apart dat er 3 bevallingen tegelijk zijn....maar goed, daar doe je niets aan. Morgen is ook een leuke dag om bij de vk langs te gaan Enne nu ben ik wel benieuwd wat je volgens de chinese geslachtskalender zou krijgen! Heb al van heel veel mensen gehoord dat dat kloptte. En wij krijgen in dat geval een meisje, net als mijn hele familie zegt dat ik dat krijg....dus ook bij ons word het heel grappig als het toch een jongetje wordt. En mijn voorkeur gaat uit van een jongetje, lijkt me zo leuk een grote broer.... Wens3 heel veel suc6 vandaag!
Anoul, beetje jammer zo'n droom. Maar het komt allemaal goed! en ook al lijkt het te vroeg, ik kreeg rond die tijd ook meer energie, terwijl ik daarvoor ongeveer een dweil was. Je weet wel eten, slapen en naar de wc, en dan weer van voor af aan Ik heb trouwens vanmorgen voor het eerst in tijden weer trek in koffie....heel grappig
Hoi Mone, Wij krijgen volgens de chinese geslachtskalender een meisje.. ben benieuwd of het klopt! het schijnt in 90% van de gevallen te kloppen he.. grappig.. Ja idd, worden 2 echo's kort op elkaar misschien nog wel 3.. moet 8/2 ook nog naar de gyn.. die kijkt misschien ook nog wel even.. Liesje zou het idd gewoon vragen heb je weer een datum om naar toe te streven.. is wel prettig voor jezelf vind ik!
Ja dan zal het ongetwijfeld die week worden.. maar toch.. het is toch weer leuk als je weet wanneer.. Volgens mij ben ik voor die echo ook wel weer zenuwachtig.. stel je voor dat er wat is.. moet je toch niet aan denken..
daar moet je ook niet teveel aan denken. er zijn trouwens nog genoeg vrouwen die de 20w echo helemaal niet laten doen. ik ben al lang blij als ik volgende week het hartje weer hoor en daar kan ik nu al zenuwachtig om zijn, want stel nou dat ze niks kan vinden.
Ik denk dames dat we vanaf nu (moment van de zwangerschap) tot onze dood ons bezorgd zullen maken over de kids....maar dat is maar een idee wat ik in m'n hoofd heb hoor...
dat had ik me ook al bedacht Mone, denk dat je daar gelijk in hebt! Eerst nu weer de 20 weken echo, dan de grens van levensvatbaar bereiken etc.. zo hou je iedere keer wat..
dat is het ook, alles verandert maar dat vind ik niet erg ik wil zo graag dat we samen een gezinnetje vormen.
Ja daar maak ik me ook wel een beetje zorgen om, wij vallen ook een heleboel terug.. maar ja.. iedereen doet het dus met wat aderlatingen hier en daar moet het toch goedkomen zou je zeggen..
hier klopte hij 2x niet. Ik zou dan al 2 meiden hebben en een derde meid op komst. dat laatste zou natuurlijk wel kunnen.