Spannend sam! Fijn dat alles goed was. Meiden vandaag m'n eerste clomidtablet.... Zal jaap leuk vinden Was toen de vorige keren niet te genieten die dagen.
Sam ik hoop voor je dat je dit weekend bevalt.... maar dan hoop ik wel dat het een beetje afkoelt hihi. ga je eigenlijk thuis bevallen? sorry als dit al bekend was hoor.... ben een beetje een zeef. Dieseltje, eerste tabletje weer...brrr opvliegerssssss Maar, je hebt nu het goede doel in huis waarvoor je het doet.... even kijken naar Katja en die opvliegers en de rest wat erbij hoort verdwijnt als sneeuw voor de zon. Succes meid, zet hem op! Wat is het toch leuk he, maak je een fles omdat je kindje ligt te jengelen, en het ook wel weer tijd is, kom je met je goeie gedrag aan met die fles... slaapt ie!
thanx meiden, es, ga idd thuis bevallen. en ze egven van het weekend iets koeler op, dusse laat maar komen diesel, spannend weer meid! hoop dat het maar 1 keer hoeft. enne...succes voor jaap
Zet em op jaap, zeg ik af en toe tegen Jaap @sam: succes met de bevalling! @es: Ah, maar toch lief van je
@ Vruchtje: gefeliciteerd! Wat een goed nieuws! @ Sam: even veel gaan lopen, ananas eten, seks etc... Misschien dat dat de bevalling op gang helpt? Ik heb 2 van deze drie dingen gedaan op de dag dat ik ging bevallen, dus bij mij hielp het . @ Denise: jij schiet ook al op. Je hebt een mooie buik, hoor. @ Esther: Irritant is dat he? Maar ook wel weer lief! @ Dieseltje: wow... weer aan de Clomid. Ik heb hier thuis geloof ik nog voor een ronde of vijf liggen, dus als wij weer gaan beginnen heb ik al vast een voorraad! (Maar stiekem hoop ik dat ik de volgende keer geen Clomid, tempen, echo's etc. nodig heb. Een 'wondertje van de natuur' ofzo, dat lijkt me wel wat). Hier gaat alles goed. Thijmen gaat echt ontzettend hard. Hij doet echt verwoede pogingen om te kruipen. Heel grappig. En in bed draait hij zich helemaal om (met zijn hoofd naar het voeteneind) en valt dan op zijn buik in slaap. Moet hem elke keer weer omdraaien . Ook wil hij nog maar 3 flessen op een dag.
Hey meiden, Sam, hoop dat die kleine zich aandiendt het weekend! Denise, mooie buik! Vruchtje, al een beetje gewend? Es, jou heb ik gister al gesproken. Diesel en Jaap, succes! Simba, hier gaat alles ook zo snel. Ruben draait ook alle kanten op, wil ook maar wat graag kruipen, zitten en vooral staan! Hij sabbelt op brood en frietjes....soort allesbrander, hij vindt het allemaal zooo lekker. Zijn ontlasting gaat helemaal vanzelf, sinds de fruit en groente. Ben zo blij en trots op hem. Hij is officieel ontslagen bij de poeppoli! Nu ook bijna van de soja voeding af. Bedenk me ineens dat ik dit al verteld heb allemaal, maar ben niet meer zeker...zal dat ooit nog goed komen? Ik ben ook weer ongesteld geweest. de 3e x sinds bevalling. Met tussentijds steeds 34 dagen! Dus spannend voor de volgende x. Vandaag overdracht van ons oude huis, dus een zorg minder. Scheelt wel. Heb alleen onwijze keelpijn sinds vanmorgen...zucht. Woensdag naar het strand geweest met Ruben, hij was binnen record tempo een gepaneerde schnitzel, hij vond het geweldig. En maar met zijn handen in het zand, graven, voelen etc. te schattig. Bekaf natuurlijk 's avonds. Meiden ik duik mijn bed in, ben er erg aan toe en Roger is er niet vanavond, dus lekker het bed alleen. Fijn weekend en tot later. x Shaar
Hoi Shaartje, Ja ik begin nu een beetje aan het idee te wennen. Sommige moment kan ik er heel intens van genieten en andere moment schiet het me in gedachten van "wat als het mis gaat". Maar ja ik ga daar maar niet vanuit nu. dieseltje: spannend joh dat je weer gaat beginnen. Sam: zou leuk zijn als je nu aan het bevallen bent liefs vruchtje
@vruchtje.... ik haat het van mezelf om zo lekker cliché te zijn, maarrre... ze zeggen dat iedere zwangerschap anders is. Ik kan me voorstellen dat het echte genieten pas na de echo is! Maar waarom dan pas? Ik had in hoofddorp al bij 6 weken een echo.
heyy meiden, nog steeds niks hier hoor. hou het even een beetje ego, want kan niet zo lang meer achter de pc zitten. wendy, uploaden op youtube, en dan de link in je gadgets zetten. 1 van de vele linken, welke weet ik niet uit mijn hoofd, sorry xxx sam
Sam, het weekend is nog lang niet om, het is iniedergeval al wat koeler geworden voor je. En donker... heb net maar een lichtje aan gedaan, terwijl we wachten op de visite die komt bbq-en hahaha... tis er echt weer voor ( NOT) Ik duim voor je !
@sam.. ja het was me al gelukt, er staat nu een fillumpie van Sasha op mn hyves Ik duim voor je dit weekend! Liep je met Kylian eigenlijk overtijd? @es.. veel succes met bbqen hihi.
Goedemidag meiden. Het is alweer veel te lang geleden dat ik hier nog ben geweest. Hoe gaat het met iedereen? Sam ik zag dat het voor jou nu wel heel spannend wordt. Houd je het nog een beetje uit? Hier zijn we ook alweer aan het oefenen voor een beebje. Als het tot mei niet geluk is ga ik ook weer aan de clomid. Dit is al afgesproken met mijn gyn. (dan moet ik weer op jaarlijkse controle) Knuf van zuurtje
es, hier ook donker aan het worden en regent het al. en idd het weekend is nog niet om, heb nog ff wen, met kylian was ik 3 dagen te vroeg, dus gelukkig niet overtijd, dat lijkt me helemaal niks eigenlijk, ik zit nu al zo te wachten haha volgens mij heb ik jou hyves niet
Zo zuurtje... jij laat er ook geen gras over groeien hihi! Leuk hoor, wij wachten nog wel een paar jaar denk ik. ( je weet het maar nooit natuurlijk ) Eerst maar van Tijn genieten.
@sam... ok, overtijd lopen is inderdaad niet fijn... Ik was gelukkig maar 4 dagen overtijd! Zal wel even een pbtje sturen met mn hyves erin. @zuurtje... zo das inderdaad snel! Dus jullie gaan ook voor een 3e? Wij willen ook een paar jaar wachten (ongeveer 3 - 4 jaar) Denk dat er in de toekomst toch wel een 2e komt. Eerst maar a.s. vrijdag een spiraal laten plaatsen. Eindelijk zonder condoom!
Ik weet het meid, maar volgens de gyn zal ik weer aan de clomid moeten. Beide andere kindjes zijn niet zonder medische hulp er gekomen. Als het nu wel lukt zonder mmm is het toch mooi meegenomen. Mannetje vond het ok om er weer aan te beginnen, hij kwam er eigenlijk mee af en ik heb er dan maar eens over nagedacht en de knoop doorgehakt. Op 15 augustus mag ik testen. Heb vanzelf een eisprong gehad ( 1 van de weinigen die ik vanzelf heb, heb maar 1à2 eitjes van mezelf op een jaar), maar ben nog niet ongi geweest na de bevalling. Ik zou me heel erg verbazen moest het nu in 1 keer wel lukken.
Zou wel heel mooi zijn als dat zo zou zijn he.... Ik duim ook voor jou Jeetje straks zijn er gewoon al mensen voor de tweede keer zwanger sinds we dit topic hebben. Ik vind het wel gezellig hoor... hoe lang zullen we hier nog blijven schrijven?