Spannende leuke stappen Stiertje!! Hier over 3 kwartier echo. Benieuwd en toch ook nog steeds een beetje eng
Ik ben net terug van de echo We gingen voor de kort geslachtsbepaling echo van 35 euro maar kregen zoveel meer. Zoveel fotos en korte filmpjes op DVD zo mooi om de kleine in 2d/ 3d en 4d te zien was echt geweldig. En we zagen gelijk dat het een meisje word En nog mooier ; omdat ik aangaf dat ik zenuwachtig was voor de 20 weken echo, zei ze ;doen we nu toch gelijk de gezondheidscheck, dus ze heeft al vanalles nagekeken en de kleine meid is helemaal gezond, mooi op gewicht (eerder iets aan de zware kant) hartje en ruggetje gekeken en zoveel uitleg gekregen en zoveel gezien zitten helemaal op een roze wolk
http://www.zwangerschapspagina.nl/onderzoeken-echos/566652-op-roze-wolk-na-geslachtsbepaling-echo-16w.html nog meer fotos
Wauw Fitty!! Heel erg mooi en super gaaf!! Hier beeb helemaal goedgekeurd! Gaf mooie show weg. Lekker springen, benen in de lucht, handje in gezicht... Prachtige beelden!
Heerlijk fitty en Saskia. Fitty wat lief dat ze zoveel extra's deden! Stiertje, leuke en ook wel spannende vooruitzichten! Zuuske, moeilijk om rustiger aan te doen he?m
In Ermelo ; prenatale screening , het is voor mij een dik uur rijden maar was zo geweldig dat ik voor de twintig weken echo daar weer terug ga Wat fijn dat jullie echo ook zo goed ging ik hoorde trouwens vandaag ook dat het bewegelijke heel goed is voor de ontwikkeling en doorbloeding van de baby en natuurlijk mooi om te zien zo een show
Fitty en Stiertje wat een leuke berichten!! Genieten hoor die foto is echt mooi Fitty! Ik heb onze beeb nog niet onwijs in actie gezien tijdens de echo's maar ze waren ook altijd vrij kort en toen waren ze nog een soort onherkenbaar qua figuur...volgende week vrijdag heb ik de eerste echo voor dat wetenschappelijk onderzoek en krijg dan ook te horen wat het word, ben benieuwd!
Leuk fitty, een meisje!!! En saskia, ook fijn dat jouw echo goed was. Fisher: volgende week zie je gewoon echt een minimensje hoor! @ego: klaar voor MvM ... Die doen ook altijd weer een testje.
Hier toch een eerdere echo, gisteren! Een super mooi kloppend hartje, ja ik geloof het nu! Ik ben zwanger! Helemaal blij! Hoe is het de andere zwangeren hier? Hoe voelen jullie je?
Wat leuk nieuws weer Stiertje en Saskia Geweldig liefprinsesje zo een echo is altijd zo een fijn gevoel