Wat leuk he om alles te wassen en in te ruimen! Ik heb het ledikantje al opgemaakt, was benieuwd hoe het uit zou zien. Over een paar weken was ik die wel opnieuw uit. Sinds een paar dagen heb ik savonds (als ik al een tijdje op de bank zit of net in bed lig) en smorgens voor ik wakker wordt of net wakker ben krampen en een harde buik. Herkennen jullie dit? Ons kleintje is iedere dag wel minstens 2x flink druk bezig, een hoop geduw, geschop en gedraai. Circus in mijn buik!
Leuk hè, dat circus! Ik heb wel af en toe een harde buik maar geen krampen erbij. Wassen en bedje opmaken ga ik pas in mijn verlof doen dus dat ligt nog apart. Ergens wel heel veel zin om dat te gaan doen maar ik vind het veel te vroeg en ga het dan toch opnieuw doen. Kan ik beter iets anders doen nu haha...
Lekker he? Dat gefeest in je buik? Ik zie nu regelmatig mijn buik van links naar rechts gaan en soms komt er ergens een flinke bobbel te voorschijn, haha. Die van ons is behoorlijk druk maar nu ze minder ruimte begint te krijgen wordt het soms ook wel wat pijnlijker. Merk ook dat mijn bekken steeds meer te lijden gaan hebben, hoe voorzichtig ik ook doe. Voel me echt beperkt in de dingen die ik doe, maar ja, dat gaat als het goed is over straks. Ik ben dus echt aan het aftellen. Ik wil deze week mijn koffer helemaal ready-to-go hebben staan. Er moeten nog wel wat klusjes in huis worden afgewerkt maar niks waarvan het niet eventueel kan wachten als het echt nodig is. Dus ik zeg; kom maar! Het liefste over anderhalf á twee weekjes natuurlijk, maar van mij mag ie hoor!
Geniet nog even van jullie circus in de buik . Het circus buiten de buik is een stuk bewerkelijker . Hier gaat het goed, het begint nu eindelijk echt een beetje te wennen en ook steeds een beetje makkelijke te worden. Hij kan al lachen en gezellig keuvelen . Tussen week 3 en 6 heeft hij veel gehuild en vond ik het behoorlijk pittig, maar dat gaat nu langzamerhand steeds beter. We krijgen langzamerhand ook steeds iets meer ritme er in. Ik geef borstvoeding. Het credo is dan 'voeden op verzoek', maar als je kleintje heel veel wakker is overdag en veel huilt is het moeilijk te bepalen wanner hij nou huilt omdat ie honger heeft. Dus ik voed eigenlijk meer op de klok. Hij groeit echt als kool dus hij krijgt in elk geval genoeg . En eigenlijk vind ik het zo wel zo prettig, ook nu hij steeds minder huilt. Over de nachten hebben we eigenlijk nooit te klagen gehad. Hij wordt maar 1 x in de nacht wakker, met borstvoeding schijnt dat erg netjes te zijn. We genieten nu volop
Fijn pien! Vandaag versie gehad. Ons meisje draaide direct terug, daarna nog een x gedraaid, maar ze ligt nu al weer in de breedte. Volgende week nog een keer.. Positieve is dat ze dus voldoende ruimte heeft en zich lekker op haar gemak voelt ☺️
Goed om te lezen Pien! M676, een eigenwijze drol dus . Maar in de breedte is niet handig toch? Naja, volgende week beter. Wat hebben jullie aan eerste kleertjes en dan vooral wat neem je mee naar het ziekenhuis/kraamhotel. Wij denken niet langer dat 1 a 2 dagen te blijven. Maar hoeveel setjes moet je dan meenemen? En wat? Ik blijf maar twijfelen en malen. Ik heb tot nu toe twee setjes in de koffer zitten. 1 bijpassende mt 50/56 met rompertje korte mouw, broekje, mutsje, sokjes en een vestje (vestje is mt 62) 1 rompertje lange mouw mt 50 en broekje mt 56, sokjes mutsje. Dit zijn allemaal krijgertjes, maar ik twijfel of ik zelf nog een complete set ga aanschaffen om echt als eerste kleertjes aan te trekken. Op zich hecht ik er niet zo heel veel waarde aan, maar ik wil wel graag compleet zijn. En onze meid kan groot zijn dus zit ik straks met mt 50 er misschien wel naast. Wat hebben jullie in gedachte?
Oh echt, wat ben ik toch een doos... ik maar denken waarom reageert niemand?? Tja als je niks plaatst kan ook geen reactie komen. Zuuske, ik heb nu 3 setjes maat 50 die we meenemen naar het ziekenhuis. Ook nemen we 3 rompertjes mee. De setjes bestaam uit mutsje, shirtje met lange mouwen, broekje en sokjes. Komende week heb ik echo en dan kan ik een betere inschatting maken.
Ik moet mn tas nog gaan pakken voor het ziekenhuis. Heb heel veel kleding al gehad dus ben bang dat de kleine straks niet alles aan kan. Haha lekkende boobies nu al! Nou dan zal borstvoeding geen probleem worden denk ik. Van de week dacht ik dat de bevalling begonnen was, had weeen en harde buiken maar het is bij 1 nacht gebleven. Verder ligt ze nog niet goed daar heb ik geen echo voor nodig haha dat zie je zo dus daar gaan we vrijdag over kletsen met de verloskundige.
In de breedte is zeker niet handig, en ook gevoelig moet ik zeggen. Maar oké, morgen nog een kans om te draaien! Hoop wel heel erg dat het lukt hoor! Meenemen naar t zh: ik doe 3 setjes, 1 56, 1 50 en 1 50 die wat groter uitvalt. 2x romper korte mouw, 1x lange mouw. 2 broekjes, 1 met t shirt, 1 met trui en een boxpakje. Daarnaast neem ik 3 mutsjes mee. Bij m'n oudste deden ze een zh mutsje op, écht niet leuk op de foto haha. Hebben jullie zelf iets speciaals of handigs wat jullie tijdens de bevalling aandoen? Ik wil graag iets met knoopjes zodat t kleintje direct op m'n blote huid kan liggen zonder gedoe eerst. Maar kan niets vinden. Lelie, fijn dat het zo goed gaat met je! Fisher, hier wordt t langzaam tijd om de tas klaar te hebben, moet ik morgen maar ff doen denk ik.. Een deel heb ik al klaargelegd. We hebben de box in de kamer gezet, voorpret Bij de oudste hadden we pas een box toen ze al geboren was.
Ah das vroeg als je al lekt! Bij mij nog geen druppel te bekennen hoor! Ze voelen wel al behoorlijk zwaar, mn borsten. Ik heb een oud lekker groot shirt voor tijdens de bevalling, zodat ik in mn blote bips kan rond blijven lopen indien nodig. Ik zie wel wanneer dat die uitgaat of niet. Hier staat de box ook al in de huiskamer. Heeft wel iets gezelligs vind ik. Behalve dat we het plastic nog om het boxkleed hebben zitten omdat anders de katten het vast al als territorium gaan opeisen, haha. Ik zit er eigenlijk inmiddels wel een beetje doorheen hoor. Mn bekken doen zo'n pijn nu de baby ook nog aan het indalen is gegaan. Ik ben echt geen watje (8 eicelpuncties doorstaan) maar dit is behoorlijk vermoeiend, behalve dat je erg beperkt wordt in je doen en laten doet gewoon iedere beweging pijn, maar liggen zitten is natuurlijk ook niet te doen heel de dag. Ik begin er ook een beetje chagrijnig van te worden en zo had ik me het eind vd zwangerschap niet voorgesteld (en dan die hormonen erbij, aiaiai) Ik kijk heel erg uit naar onze meid, dus kan daarom al niet wachten, maar ook het idee dat ik nog 4/5 weken zo door moet zeulen geeft me niet echt goede moed.
Ja ik vind het niet prettig dat ze zo breed ligt, ik ben zelf ook niet zo breed. Maar als het ingedaald is zal het ook geen pretje zijn, het zal vanaf nu gewoon beetje afzien worden maar het schiet onwijs op! Straks opeens een geboorte golf hier! Hopelijk lukt het draaien morgen m676
Zuuske, die hormonen doen hun werk wel he? Hier af en toe ook echt ff chagrijnig. Gelukkig kan ik dan aan t eind van de dag me even terugtrekken en weer gezellig terug komen Hopelijk komt je kindje eerder! Fisher, dat is ook wel zo denk ik. Bij m'n eerste trouwens geen last van gehad van t indalen oid.
Zuuske goed idee van het shirt dat ga ik ook maar eens opzoeken, nog helemaal niet over nagedacht eigenlijk maar ook wel zo handig om alvast klaar te hebben liggen. Ik denk dat ik er uiteindelijk naakt bij lig dan kan ze gelijk op mn blote buik gelegd worden.
M676 is het draaien gelukt? Zuuske vervelend hoor die bekkenpijn. Is het te doen als je zitten / iets doen / liggen afwisselt of helpt dat niet echt? De box hebben wij vandaag ook al opgezet... heel vroeg ik weet het!
Maar wel leuk dat de box staat he lelie? Draaien niet gedaan: baby ligt in dwarsligging en zou direct weer terug draaien. Volgende week nog eens naar t zh. Voorlopige idee is: draaien en dan meteen de bevalling inleiden 😳. Ik word nog niet heel vrolijk van dit vooruitzicht! Mag daarna de hele bevalling alleen maar op bed en zo min mogelijk bewegen...
Ja heerlijk om de kamer in te lopen en de box te zien! Nog een paar weken en dan ligt daar een kleintje in... Draaien en meteen bevallen? Dat lijkt me ook niet zo prettig... helemaal omdat je dan geen eigen houding mag zoeken maar stil moet liggen. Moeilijk hoor! Kan het wel nog zijn dat de kleine toch nog (iets) draait? Vanavond groei-echo met placenta-lokalisatie en vrijdag naar de gyn voor het bespreken van het beleid. Ik heb wel al 2 avonden en 2 nachten slecht geslapen, buikpijn! Zo'n gevoel alsof de hele buik opgeblazen is als een ballon, echt op spanning staat. Het voelt niet als de harde buiken die ik wel eens heb gehad. Half zittend gaat het prima maar liggen gaat bijna niet en bewegen is ook pijnlijk.
Jeetje m676 dat klinkt best heftig dat zou ik niet willen! Gister echo en toen lag ze met hoofdje naar beneden terwijl zelfs echo dame dacht dat ze stuit lag, te voelen aan de buitenkant. Maar mn buik heeft nog zoveel rare vormen dat ik wel wil vragen of ik later nog een echo mag.
Wij hebben vandaag nog een echo gehad, de placenta is wat omhoog geschoven! Ligt nu tegen de rand ipv eroverheen. Meestal betekend dat natuurlijke bevalling (in het ziekenhuis) proberen. Vrijdag bespreken we het met de gyn. En ons kindje ligt nog in de stuit, maar niet ingedaald.