Zwanger na meerdere miskramen en/of overlijden kindje

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door conejita, 20 aug 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nijntje01

    Nijntje01 Fanatiek lid

    2 dec 2012
    3.539
    422
    83
    Zuid-Holland
    Had de knuffeltjes gisteren al gewassen op een kort programma :)
    Ze hebben het overleefd :D
     
  2. Minty

    Minty Bekend lid

    5 feb 2015
    970
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik zit er ook aan te denken om de eerste vaccinatie iets uit te stellen. Zeker als de borstvoeding lekker loopt.

    Nieuwe knuffeltjes bij dochter niet gewassen. Maar misschien geen gek idee. Nieuwe kleertjes was ik ook ivm chemicalien.

    @Nuage: jij hebt toch een soort van kussen voor je bekken? Ik heb vandaag de hele dag cursus gehad op een harde stoel en heb nu echt pijn in mijn stuitje :(
     
  3. Y30

    Y30 Fanatiek lid

    11 feb 2011
    4.056
    0
    36
    Hulpverlener
    Oost nederland
    Met een specifieke reden of puur een gevoels kwestie?
    Hier gaat ze rond 3 maanden ook voor het eerst naar de creche. Dus wil ze sowieso voor die tijd hebben gedaan.
     
  4. Nuage

    Nuage VIP lid

    12 mrt 2008
    9.020
    659
    113
    Ja met de reden dat ze met 3 maanden al wat sterker zijn om die vaccinatie te verwerken. Maar wat jij zegt snap ik ook, mijn dochter was bij mij thuis. Dus dat kon makkelijk. Maar dit kindje gaat met 3 maanden naar de gastouder. Dus ik ga het wel weer even goed uitzoeken. Het is vooral kinkhoest wat ik spannend vind.

    Ja ik had een kussen geleend van een collega. Echt een super ding, heb opgezocht wat ze kosten maar dat was een paar honderd euro! Gelukkig mocht ik 'm blijven lenen tot aan m'n verlof. Heb 'm vrijdag terug gegeven met een hele dikke doos Merci erbij. Is echt het verschil geweest tussen wel of niet doorwerken voor mij. Zit even te zoeken wat het merk was dacht dat ik een foto had maar kan het niet vinden. Maar je hebt meerdere varianten. Geloof dat het soms vergoed wordt via bekkenspecialist of huisarts.
     
  5. Minty

    Minty Bekend lid

    5 feb 2015
    970
    0
    16
    NULL
    NULL
    @Nuage: bedankt voor de tip. Il ga het even uitzoeken.

    Ik ga zelf in januari pas weer werken, dus dan kan de vaccinatie wat makkelijker wachten. Maar kinkhoest is ook juist het ding waardoor ik ook nog twijfel. Dit jaar hadden verschillende kindeten bij mijn dochter op school het, dus dan is het ineens wel heel dichtbij.
     
  6. Rosalyn

    Rosalyn Fanatiek lid

    6 jan 2013
    1.272
    108
    63
    Maatschappelijk Werker
    Zuid-Holland
    Hoi dames,

    Wil even wat steun vanuit jullie vragen. Ik ben in april zwanger geweest in mijn eerste ronde Clomid 50mg. Toen had ik al snel het idee dit kan gewoon niet dit is teveel geluk. Ook had ik erg veel last van buikpijn toen, mochten dus eerder voor een echo en het vruchtje was te klein. Week later vruchtje even groot vruchtzak wel gegroeid. Conclusie een missed abortion. Dit heeft toen echt heel veel verdriet gedaan. Hierna sloegen alle dosissen van clomid niet meer aan. In december begonnen met prikken in combinatie met IUI, eerste ronde geen succes. Nu 2e iui gehad op 29 janauri. En inmiddels duidelijk positief getest 2-3 weken met de cb indicator.

    Nu overheerst bij mij vooral een angstig gevoel ipv een gelukkig gevoel. Zou graag weten hoe jullie hier mee om gingen groetjes
     
  7. Nuage

    Nuage VIP lid

    12 mrt 2008
    9.020
    659
    113
    Minty zij had dat kussen trouwens tegen aambeien :) Dus als je zo'n kussen vindt dan kan het zijn dat het voor jou ook helpt. Ik had geen last van aambeien maar kon er wel beter en vooral langer door zitten op een dag.

    Rosalyn: die eerste weken zijn gewoon niet leuk helaas. Ik vond ze vreselijk en heel erg lang duren. Ik heb ermee gedeald door elke week een echo te maken (op eigen kosten vaak) en soms zelfs 2x per week. De een gaat liever helemaal geen echo maken maar ik wilde juist heel de tijd bevestiging dat het nog steeds goed zat nadat ik al zo vaak een missed abortion had gehad. Pas na week 12 kon ik dat los laten.
     
  8. Rosalyn

    Rosalyn Fanatiek lid

    6 jan 2013
    1.272
    108
    63
    Maatschappelijk Werker
    Zuid-Holland
    Dankjewel voor je antwoord nuage. Ja het is echt heftig een rollercpaster van gevoelens pff morgen het zkh bellen voor de 1e echo. Veel mensen zeggen geen bloed geeft moed maar bij een missed abortion zegt dat natuurlijk niets. Zal het wel voorleggen.. hopelijk hebben ze er begrip voor.. waar heb jij de eigen betaalde echo's laten doen?
     
  9. Nuage

    Nuage VIP lid

    12 mrt 2008
    9.020
    659
    113
    Ik deed het altijd bij het echobureau hier in de buurt maar nadat ik daar ook al een paar keer slecht nieuws had gehad wilde ik er niet meer heen dus zijn we naar Amsterdam gegaan. Daar was het een stuk duurder maar ja mijn man maakte gewoon de afspraak als ik weer een halve paniekaanval had en zei je moet het gewoon weten kom op we gaan. Superlief!
     
  10. Nijntje01

    Nijntje01 Fanatiek lid

    2 dec 2012
    3.539
    422
    83
    Zuid-Holland
    Minty, zo'n zitring werkt ook heel goed tegen pijnlijk stuitje. Had 'm gekocht toen ik aambeien had en zit er nu op ivm pijnlijk stuitje. Deze is het: https://www.medipreventiecentrum.nl/zitring-met-hoes-medi?gclid=Cj0KEQiA6IC2BRDcjPrjm_istoUBEiQASrLz1oht9ZwBpvFretsHOrpzg1Qu1q_9FV6foIGLZsfvXbEaApDK8P8HAQ

    Rosalyn, wat Nuage zegt, de eerste weken zijn echt niet leuk. Bij mijn 2e zwangerschap had ik zelf een pretecho laten maken (ook een MA) met bijna 8 weken en vanaf mijn 4e zwangerschap kreeg ik wekelijks een echo in het ziekenhuis. Die wekelijkse echo's hebben mij geholpen. Hopelijk kan jij ook regelmatig een echo krijgen in je ziekenhuis.

    Mijn buik word steeds vaker hard ook al zit ik stil en die harde buiken worden steeds krachtiger en duren langer. Doet nog geen pijn. Zouden dit nou voorweeën zijn? Of moet dat echt pijn doen?
    En ohhhh ik wil/mag echt niet klagen, maar ik word gek van de jeuk. Eerst alleen mijn buik maar nu jeukt het op steeds meer plekken en menthol helpt niet. Dus wie nog een goed jeukstillend middel weet...
     
  11. Nuage

    Nuage VIP lid

    12 mrt 2008
    9.020
    659
    113
    Hou je het wel in de gaten Nijn dat je geen cholestase aan het ontwikkelen bent? Klinkt als voorweeën die hoeven geen pijn te doen.
     
  12. conejita

    conejita Fanatiek lid

    14 jul 2013
    3.311
    248
    63
    Vrouw
    customer service
    Spanje
    Nijn wat naar van die jeuk...
    Harde buiken zijn in principe voorweeen toch. Iig een soort van. Ik had ze ook vaak. Idd niet pijnlijk. Is t niet ook een teken dat je lijf wat meer rust nodig heeft? Bij mij was dat wel.
    Heb je ook kramp in je bm of niet? Geen pijn?

    Rosalyn idd zoals de anderen zeggen, het is je tijd uitzitten. Veel sterkte!
     
  13. annaenmarie

    annaenmarie Actief lid

    25 nov 2010
    313
    0
    16
    Kok
    Turnhout, België
    @ Nijntje, ik heb al weken last van harde buiken bij alles wat ik doe. Ze zijn pijnlijk en niet pijnlijk. Zolang ze niet regelmatig komen is het niet erg heeft mijn gyn gezegd en op jou termijn is dat normaal en zelfs goed heeft dr vroedvrouw eens tegen me gezegd zo bereid je lichaam zich op de bevalling.
     
  14. annaenmarie

    annaenmarie Actief lid

    25 nov 2010
    313
    0
    16
    Kok
    Turnhout, België
    Rosalyn, welkom hier!
     
  15. Nijntje01

    Nijntje01 Fanatiek lid

    2 dec 2012
    3.539
    422
    83
    Zuid-Holland
    Nuage, cholestase is vooral jeuk aan je handen en voeten las ik, daar lijkt het gelukkig niet op. Ik kan morgen altijd even aan de VK doorgeven dat ik zo'n jeuk heb, aangezien ik daar toch heen moet.

    Conejita, harde buik voelt een soort krampachtig, maar net niet pijnlijk. Ik neem nu echt genoeg rust, dus daar komt het niet door. Dacht gewoon misschien zijn dit de voorweeën.

    Annaenmarie, gewone harde buiken heb ik al maanden gehad als ik iets te druk bezig ben geweest. Maar die duurden heel kort en deze duren echt langer en zijn heviger. En ik mag nu ook bevallen, dus maak me ook geen zorgen. Maar vraag me af wat het betekent :)
     
  16. annaenmarie

    annaenmarie Actief lid

    25 nov 2010
    313
    0
    16
    Kok
    Turnhout, België
    @nijntje, die zijn bij mij ook langer en heviger geworden de afgelopen weken. Toen ik in het ziekenhuis lag krijg ik altijd pilletjes tegen weeën dus misschien heb je al wel voorweeën. Moet je in het kort nog naar vk? Dan kun je het hen vragen. Jij zit ook in volle spanning toch wachten op de bevalling? Ik wil de 37 weken nog halen en dan mag hij komen :). Het is echt niet te geloven dat ik al zover ben geraakt! Nu duren die laatste weken echt wel lang omdat dit niet in mijn planning zat!
     
  17. conejita

    conejita Fanatiek lid

    14 jul 2013
    3.311
    248
    63
    Vrouw
    customer service
    Spanje
    Je lijf is wrsch aan t voorbereiden op de bevalling Nijn :).

    Anneenmarie, ja kan me voorstellen dat het lang duurt voor je gevoel, maar ook wel mooi dat je kleintje nog even blijft zitten toch.
     
  18. Y30

    Y30 Fanatiek lid

    11 feb 2011
    4.056
    0
    36
    Hulpverlener
    Oost nederland
    De laatste weken duren ook lang:)


    Tip:ga nog eens lekker lang douchen, in bad, boek lezen allemaal dingen waar je straks een tijd niet meer aan toe komt.;)
     
  19. Nijntje01

    Nijntje01 Fanatiek lid

    2 dec 2012
    3.539
    422
    83
    Zuid-Holland
    Annaenmarie, ja ik moet vanmiddag naar de VK, kan het dus vragen.
    Jij hebt de 37 weken ook al bijna gehaald! Had je vast niet verwacht met jouw geschiedenis, echt super dat je zo ver bent! Zal je zien dat hij straks pas na de 40 weken komt hihi.
    Hoe gaat het nu je thuis weer wat meer mag bewegen?
    Ik zit nog niet echt te wachten op de bevalling, heb nog genoeg te doen en geniet wel van het thuis zijn. Ik wilde altijd dat hij 2 weken eerder kwam, maar nu hoop ik niet dat hij deze week komt. Liever volgende week ofzo als ik mag kiezen ;) Vind het ook zo eng die bevalling!

    Ik heb trouwens ook al 3x gehad dat mijn buik ging rommelen... Hebben jullie dat ook gehad en zo ja, hoeveel dagen voor de bevalling? Hoorde pas iemand die op dezelfde dag ging bevallen dat het ging rommelen.
     
  20. Daisykesie

    Daisykesie Fanatiek lid

    Bij mij kwamen mijn meiden binnen 4-6 uur toen het begon te rommelen (tenminste, rommelen...had dan wel al een paar keer een vage harde buik gehad. Maar zodra er iets begon, begon het ook echt flink en zette het meteen door)
    Bij V. zei ik de avond ervoor nog dat ik dacht dat het zeker nog wel 2 weken zou duren omdat alles zo rustig was. En de volgende ochtend werd ze binnen 4 uur geboren :p
     

Deel Deze Pagina