Madelein, fijn dat je thuis kon blijven vannacht. Was je bad lekker? Mamadeluxe, wat heb je gekregen? Sterkte, jeuk is heel vervelend. Wij hebben vanavond een verjaardag maar dat is meestal heel lang stil staan, dus denk dat ik maar thuis blijf. Zo'n last van m'n heupen, lijk wel een bejaarde, zeker als ik de trap oploop Morgen willen we beginnen met het verven van de muren van de babykamer, net de kamer al helemaal geleegd enzo, dus vanavond denk maar ff rustig aan doen.
@nijntje, doe het maar rustig aan want je moet nog even. Vraagt een goeie film op? Mij kun je daarmee verleiden. Leuk dat jullie aan de kinderkamer beginnen. Veel succes er mee. Wat voor kleur wordt het? @mamadeluxe, wat lastig van je jeuk. Ik heb het zo met je te doen! @madelein, idd, fijn dat je vannacht thuis kon blijven. Hier, erg veel aan het piekeren. Voel me wat down. Die moeilijke weken zijn zo zwaar. De kleine is de laatste dagen ook zo rustig maar ik voel hem hoor maar toch. Maandag naar de psycholoog. Hopen dat dat gaat helpen. En straks even langs mijn werk. Mijn bazin is 50 geworden.
@nijntje: veel plezier morgen met de babykamer. @mamadeluxe: kan me voorstellen dat je er helemaal gek van wordt. @anneenmarie: heelp veel sterkte, moet ook zwaar zijn die enge weken. @madelein: fijn dat je eens in je bed kon blijven. Hier: grieperig, hoesten is zo rot als je hoog zwanger bent. Maar vervelender kleine man is ook ziek. Koorts loopt op.
Mamadeluxe hoort dat? Of slaat de medicatie niet goed aan? Ze zeggen dat jeuk erger is dan pijn, dus daar moet echt iets aan gebeuren lijkt me.
Annaenmarie, met hoeveel weken zijn je meisjes ook alweer geboren? Hopelijk gaat het helpen de afspraak maandag, lijkt me ook een hele zware tijd na wat je hebt meegemaakt. Y30, oei dat is ook niet fijn. Beterschap en hopelijk knappen jullie snel op. Ik lig al een tijdje wakker, dat vrolijke getrappel kent nog geen wintertijd haha. Over een paar dagen zijn we vast gewend Volgens mij is mn banner ook van slag, er staat 21.4 en als ik goed reken op de vroege ochtend is dat een dag te ver.
@mamadeluxe; he wat naar dat je zo'n last blijft houden. Maandag even bellen dus? @nijntje: haha hier waren we ook al om 5.00 wakker, normaal 6.00 omdat m'n man dan eruit gaat. Irritant he dat je zo licht slaapt nu, ik word ook een paar keer per nacht wakker van madam die een feestje bouwt. Nou ja ook wel gezellig. @y30: beterschap! Hier een redelijk rustige nacht gehad maar wel een aantal keer flinke menstruatie pijn bij harde buiken. Een aantal keer op het punt gestaan de indocid te nemen maar het zakte steeds na een half uur weer af. Blijft iets irritants!! Mocht ik er vandaag weer last van krijgen neem ik het wel, gister was immers weer een 'gif loze' dag. Straks even 10 min naar m'n paardje!! Jeej!
@Nijntje, leuk dat de kleine zo levend is maar lastig voor je slaap Gisterenavond even weg geweest en de muziek stond daar zeer luid. Toen heeft hij me wel een paar stampen gegeven en nadien was hij rustig. Bij het thuiskomen ook een mini feestje gehouden en vandaag laat hij ook goed van zich horen. Ik denk dat hij de afgelopige rustige dagen wilt inhalen. Marie is geboren op 22w6d en Anna op 24w. Ik heb vrijdag pas een afspraak. Ik ga met hem overleggen of dat ik van 23w enkele weken gehospitaliseerd kan worden. Ik heb enkele weken geleden er met hem kort over gehad maar toen zei hij dat alles bespreekbaar was. Eerst wilde ik vanaf 21w maar ik denk dat dat niets uithaald want ze kunnen nog niets doen. Het is inderdaad een zware tijd. Ik ben al vanaf week 18 af aan het tellen pff. Soms kan er een angstig moment me overvallen. Elke dag sta ik er mee op en ga er mee slapen. Deze zwangerschap is psychisch uitputtend maar we raken er wel door. Nog 4w2d en hopelijk kan ik dat wat geruster zijn. Dit week heb ik een drukke week. Er komt elke dag toch volk langs en mijn vriend heeft ook 3 dagen vrij. Mijn baner klopt ook niet. Juist een dag te weinig! @Madelein, proficiat met de 26w! Althans ik kijk daar serieus naar uit! Goed dat je gisteren een gif loze dag had. Hoe voel je je vandaag en was het leuk om je paardje te zien? @y30, idd lastig verkouden zijn als je hoog zwanger bent. Veel beterschap! Weet wat ook helpt, een badje gevuld met heet water en dan een handdoek over je hoofd doen. Die damen dat dan vrij komen helpt je neus te openen. Je kunt een geurtje aan je water toevoegen of zelf een zoutoplossing maken voor je neus want tijdens de zwangerschap mag je geen neusspray gebruiken. Wel zien dat je de juiste verhoudigen aanhoudt want te veel zout in je neus kan pijnlijk zijn.
Annaenmarie, dat wordt dan echt heel spannend komende weken. Hopelijk zijn die 4 weken snel voorbij en ben je iets geruster, voor zover dat mogelijk is. Maar jouw dagen duren natuurlijk sowieso al langer omdat je thuis zit, vervelend hoor. Fijn dat je hem vandaag weer meer voelt. Mijn banner klopte gisteren nog wel, maar na de wintertijd is hij van slag. Neusspray (xylometazoline) mag trouwens wel hoor bij zwangerschap Madelein, fijn een gif vrije dag. Hopelijk heb je vandaag ook niets nodig. Hier zijn de muren van de baby kamer bijna klaar, mn man maakt het ff alleen af. Alles is nu wit en echt rot verven dat spachtelputz. Volgend weekend 1 muur blauw maken en dan wachten op de meubels.
@anneenmarie: heel begrijpelijk maar wel naar dat je er zo mee bezig bent. Duurt de tijd ook zo lang. @madelein: ik duim mee voor nog veel meer gifloze dagen! Hier: zoontje echt ziek, hij is echt heel zielig. Hoge koorts en pijntjes, stem kwijt en ook gewoon helemaal niet zichzelf. Morgen misschien maar ff naar huisarts. Ga naar bed. Vanacht was het 3.45, 4.20 en 5.40 uur. Toen hij daarna helemaal huilend aangaf echt niet meer te kunnen slapen, ben ik er om 5.50 maar met hem uitgegegaan. Arm mannetje
Hoi meiden, Hier ben ik weer even. Lekker vakantie gehad. Maar nu regent het hier! Nou ja, ik moet zowieso altijd even wennen aan de "winter" de donkere dagen. Ben dan eerder dipperig. Beebje beweegt zo lekker veel, zie buik vaak bewegen! Zo leuk. Verder voel ik me wel ok. Er moet nog veel gebeuren in huis en ook qua werk want wrsch gaan we beiden winkels verkopen. Maar goed, een ding tegelijk. Het geeft me wel onrust maar ik probeer vertrouwen te hebben dat alles wel goed komt. Anneenmarie, wat een moeilijke periode voor je dit. Zou je je geruster voelen als je opgenomen zou worden? Zou dat dan tijdelijk zijn? Nijn, leuk hoor babykamer verven en inrichten! Rustig aan idd maar enjoy. Madelein jij alweer 26 w joepie. En je gaat redelijk nu? (Heb niet alles teruggelezen) Y30, och arm ventje. Beterschap met hem! Nuage bij jou alles goed? Mamadeluxe wat enorm naar van de jeuk! Hoop dat je het een beetje volhoudt.
Hallo allemaal. Heel voorzichtig kom ik me hier ook melden. Gisteren op 11 dpo positief getest en dus weer zwanger. Ik vind het allemaal nog doodeng en voel ook allemaal dingen waarvan ik denk: 'oh, het gaat vast weer mis', maar tegelijkertijd slaap ik erg onrustig, ben ik misselijk in de ochtend en heb ik vreselijke constipatie. Ik zal hier weer doorheen moeten en het is fijn om dat met jullie te kunnen delen
@y30: ach arm kind. Hoe is het nu met hem? Beetje kunnen slapen? @conejita: haha je hebt de zon meegenomen blijkbaar! Hier is het nu mooi weer. Jammer dat jullie beide winkels gaan verkopen, maar continue stress of jullie ze wel draaiende kunnen houden lijkt me ook niks. Leuk he die bewegende buik @minty: gefeliciteerd meis! Wat spannend weer... Hier alweer 26 weken ja! Jeej! Gaat wel goed de afgelopen dagen. Gister wel weer een paar uur elke 4-5 min harde buiken gehad, maar ze zetten niet door naar die pijnlijke enorm verkrampte harde buiken/weeen. Dus weer een dag zonder indocid Vanmorgen maar even een beetje in huis gerommeld en nu weer plat. Dat lijkt toch het beste te werken van alles. Dus nog maar even volhouden tot week 34 Volgende week woensdag hebben we een 3D echo, leuk! Zou eigenlijk vandaag zijn maar mijn man kon niet eerder weg van z'n werk. Volgende week woensdag moeten we toch naar het zh dus dan moet hij al uren op nemen. De komende tijd gaan we even iedere week op controle bij onze eigen gyn.
Goedemorgen meiden, Y30: Hoe is het met je zoontje nu? Arm ventje. AnnaenMarie: Logisch dat je er zoveel mee bezig bent en als het jou rust geeft, als je opgenomen wordt, zou ik inderdaad daar voor kiezen. Sterkte! Conejita: Herkenbaar van het winterdipje, hier ook erg last van! Spannend om beide winkels te verkopen, is er al een potentiële koper voor? Minty: Allereerst gefeliciteerd! Spannende tijd die je tegemoet gaat, maar ik zal duimen dat het allemaal goed komt! Madelein: Jeej heerlijk een paar gifvrije dagen! Op naar nog een heleboel meer. Leuk een 3d echo, die moeten wij ook nog inplannen, wordt ook rond de 25/26 weken. Hier niet veel veranderingen, medicatie werkt niet en slaap voor geen meter :x Wel weer een nieuwe buikfoto gemaakt, zie zelf niet echt heel veel verschil!
He meiden, Y30: Hoe gaat het met je zoontje? Heeft hij goed geslapen, zielig om ze zo te zien he Minty: Gefeliciteerd meid. Heb vertrouwen! Het gaat goedkomen! Madelein: Fijn dat je de 26 weken hebt gehaald!! Maar inderdaad nu doorgaan tot het liefst week 40 Mamadeluxe: Mooi buikje hoor, ik ga vanaf zondag (12wk) foto's maken. Alhoewel er nog niet zoveel te zien is, gaat echt traag in vergelijking bij mn dochter. Had juist andersom verwacht Sorry als ik iemand vergeten ben
@mamadeluxe: ik zie wel iets verschil hoor. En dat je niet zo hard groeit is wel logisch, je lijf krijgt niet zo veel rust door die rot jeuk. Zat te denken, hebben jullie een bad? In water jeukt het vaak niet, en dan kun je misschien even wat slapen in bad, of in ieder geval relaxen. @conejita: jeetje wat spannend om beide winkels te verkopen. Maar als ze niet winst gevend meer zijn zit er weinig anders op. Kunnen jullie je dan redden van jouw inkomen? @minty: nogmaals gefeliciteerd met stap 1. En stoer hoor dat je hier meteen komt mee kletsen, heb je er misschien stiekem toch een beetje vertrouwen in? @madelein: Yeah, 26 weken!! Hier: vanmorgen even met mannetje naar de huisarts geweest. Geen nare reden voor de koorts gelukkig. Zit wel druk op zijn oortje dus hopen dat we met neusspray oorontsteking voorkomen. Hij heeft heel veel oorontsteking gehad, en inmiddels zijn de buisjes er weer uit, dus zou terug kunnen komen. Verder hoest hij erg, en bij de diepe hoesten doet het zeer en moet hij een beetje huilen, zo zielig hopelijk pakt hij nu ff goed slaap. Is steeds een beetje minimaal.
Conejita, fijn dat je een leuke vakantie hebt gehad. Heb je het er nog met je zwager over gehad? En ging het een beetje toen je je zusjes buurvrouw zag? Jammer dat jullie waarschijnlijk beide winkels moeten verkopen. Wat leuk dat je je buik ziet bewegen, vanaf hoeveel weken zag je dat? Minty, heel spannend! Wanneer ga je weer testen, of doe je altijd maar 1 test? Madelein, wat goed dat je weer een indocid loze dag had. Mamadeluxe, mooi buikje, zie idd ook niet veel verschil, misschien dat het bovenin je buik iets voller is geworden. Y30, hopelijk gaat het snel beter met je zoontje, beterschap. Hier was m'n dag weer zo om. Eerst naar een crematie en daarna hele huis schoon gemaakt (en dat gaat niet snel tegenwoordig). Nu dus lekker uitrusten.
Nijn, ik zag buik bewegen denk ik een paar weken geleden. Week 22/23 of zo. Maar dit is natuurlijk de tweede he. Buik is al wat opgerekt geweest en soepeler en zo. Bij Noa was het niet zo snel. Ja wel spannend en er is missch een koper inderdaad. Mijn man gaat dan eerst in "mijn" winkel staan tijdens mijn verlof. Dan, als hij een baan gevonden heeft, verkopen we de andere winkel. Ik denk dat we het tijdelijk wel kunnen redden van een salaris. En helemaal als we "mijn" winkel met winst kunnen verkopen, wat ik wel verwacht. Daar hebben we in principe ook geen haast mee, die maakt ook wel winst. Er is via de kerk een hele leuke baan voor mijn man, maar dat is nog niet zeker. Dus daar wachten we op voordat we de best lopende winkel ook nog verkopen. Spannend idd. Zwager niet meer erover gesproken. Ik had bedacht van tevoren dat ik gewoon bij hem niet het achterste van mijn tong zou laten zien. Geen kwetsbaarheid. Uiteindelijk hadden we een quiz gedaan voor mijn ouders, hij had het voorbereid. Bij een vraag kwamen alle geboortedatum vd kleinkinderen in voor. Behalve die van Noa . Hij schrok dat ie er achter kwam (ik zei het). En diezelfde avond nog kwam hij helemaalt terug uit zijn huisje naar de onze om te zeggen dat ie het heel erg vond en dat ie er niet aan gedacht had. Dat vond ik wel fijn. Minty, fijn dat je hier mee komt kletsen. En gefeliciteerd. Erg spannend weer hoor. Had je bij andere zwangerschappen deze zelfde klachten? Hopefortwo, ben benieuwd naar je buikje. Idd apart dat je buikje nu minder snel groeit dan bij je dochter. Fijn dat je bijna aan de 12 w zit! Heb je dan ook echo? Madelein, fijn, een dagje zonder medicatie. En dan maar weer plat inderdaad . Tis voor een goed doel he. Mamadeluxe mooie foto's. Bij mij ging het vanaf 22/23 w ineens harder groeien. Ik dacht ook aan een (lauw) bad nemen, als je dat hebt. Zegt de gyn nog iets erover of het bijv effect kan hebben op de groei vj kindje? Dat je juis meer rust moet nemen of zo? Kun je wel werken?
@mamadeluxe: mooie foto's hoor! Bescheiden buikje idd, zeker omdat je al meer kids hebt. Maar je ziet toch duidelijk verschil hoor! @y30: hoe is het met je zoontje? @niintje: he bah, gecondoleerd. Beetje kunnen slapen? Hier gister eind van de middag weer indocid genomen. Had weer 1.5 uur elke 4 min harde buiken. Ik heb alleen ineens heel heftig op het middel gereageerd, ben er eigenlijk wel van geschrokken. Een uur na inname werd ik duizelig en wat misselijk, alsof ik morfine had genomen ( heb ooit eens na een operatie morfine gekregen). Dat werd alleen maar erger tot ik echt een beetje de weg kwijt was. Had geen puf meer om te praten, m'n ogen kon ik moeilijk open houden. Heel raar. De harde buiken namen wel wat af gelukkig maar kwamen nog steeds elke 10 min. Maar niet de puf om het zh te bellen. Dus ben om 20.30 in bed gaan liggen. Dat nare gevoel heeft tot in de nacht aangehouden.
Goedemorgen meiden, Madelein: jeetje, alsof je het even dubbel terug krijgt na een rustig weekend! Hoe gaat het nu? Voel je, je gewoon weer zoals je, je voor de indocid voelde? ja he, iedereen zegt het, alleen mijn baarmoeder zelf, loopt wel weer 2 weken voor, maar die schijnt een beetje in de lengte te groeien, zei de gyn laatst. Conejita: Pijnlijk moment inderdaad dat ze *Noa zijn vergeten, maar wel heel dapper dat hij naderhand naar je toe is gekomen! Koud/lauw douchen/bad helpt inderdaad maar zodra je eronderuit stapt, begint het gelijk weer. Daar ben ik inderdaad ook bang voor, maar vooralsnog groeit ze goed, volgens de gyn 'pikt' ons meisje alles wat ze nodig heeft, dus zij komt niks te kort gelukkig! Nijntje: Gecondoleerd, ik wist niet dat je een crematie had! Hopefor2: Hier gaat het ook langzamer als bij de eerste 2! Y30: Gelukkig niks ernstigs, maar het klinkt al erg genoeg, zo sneu als ze ziek zijn! Wordt het buisje wel weer opnieuw geplaatst bij hem? Ik zit inderdaad in de nacht in bad, of sta onder de douche, hoe kouder, hoe beter het helpt, maar na 30 minuten in een koud bad, ben ik zowat bevroren. Zodra je lichaam dan weer opwarmt, begint het jeuken gelijk weer opnieuw. Gisteravond vroeg naar bed gegaan en even kunnen slapen tot half 1! Dat was wel even lekker. Herfstvakantie is ook weer voorbij, dus ik hoop deze week iets beter mijn rust te kunnen nemen. Gisteravond niet zulk best nieuws bij de fysio gehad, de pijn zal niet minder worden, maar eigenlijk constant zo blijven zoals hij nu is.. pijn & jeuk... toen ik gisteravond thuis kwam van de fysio eerst een potje gehuild, zag het echt even niet meer zitten, gelukkig even goed gesproken met manlief en we gaan in ieder geval iemand zoeken die zwangerschapsmassages geeft, zodat ik nog een beetje kan relaxen.
nijn nog gecondoleerd inderdaad mamadeluxe: zw massage klinkt als een goed plan. pfff zwaar hoor, goed dat je even uit hebt kunnen huilen. hier ein-de-lijk telefoontje gehad van psychiatrische afdeling vh ziekenhuis (wat klinkt dat heftig). iig mag ik volgende week eindelijk op gesprek voor psychologische ondersteuning. typisch Spaans dit. anyway wel fijn dat ik mag komen, voel me wel wat dipperig. maar ik maak me niet echt zorgen maar toch wel fijn, een steuntje in de rug.