Met mij ook goed. Vanmorge plasje ingelevend bij de huisarts om te kijken of mijn blaasontsteking over is. Vanmiddag krijg ik de uitslag.
Bij mij is het nog niet pijnlijk als ze schopt. Soms een beetje onprettig, maar ik vind het nog steeds leuk als ik haar voel. En het is vooral leuk als je dan je hele buik op en neer ziet gaan.
Straks als ventje thuis is, gaan we ons geboortekaartje gaan bestellen en wat er moet gedrukt worden bespreken. Geboortesuiker hebben we al eerder besteld alleen nog iets voor de kindjes even zien. Ga die zelf maken.
Bij mij alles klaar? Ik moet alleen nog een badje, box en de kaartjes bestellen. Verder is alles klaar. En bij jou?
Welke geboortekaartjes hebben jullie? Of gaan jullie ze zelf ontwerpen? Wij hebben al wel uitgezocht, alleen nog niet besteld. Ik denk dat het pas volgende week op z'n vroegst gaat lukken. Want we willen natuurlijk wel samen gaan!
Ga je in het ziekenhuis bevallen dan? Of moet je zo wie zo een koffer klaar hebben staan, ook als je thuis bevalt? Ik wil namelijk thuis bevallen.
Ja, in nederland is dat volgens mij als enige de gewoonte om thuis te bevallen. Bijna iedereen die ik ken is thuis bevallen. In het ziekenhuis is juist de uitzondering.
Dit kaartje hebben wij uitgezocht. Het wordt alleen een ander lettetype, deze is saai. We willen een iets speelser en zwieriger lettentype. Wel dezelfde kleur letters. Zo op de computer ziet hij er een beetje raar uit. Het is een wit kaartje wat bedrukt wordt, en daar omheen een kunsstof omslag waar het vogeltje los opzit. In het echt is hij veel chiquer. http://www.geboortekaartjes.nl/kaart.ph ... 43&soort=1
Ik zou eerlijk gezegd niet thuis willen bevallen. Dat komt omdat wij dat niet gewoon zijn he! Liever onder begeleiding in het ziekenhuis en dan wat uitrusten de eerste dag. Wij verblijven 5 dagen in het ziekenhuis en vind dat wel ok, alleen niet dat ik zo gescheiden ben van ventje. Maar we overleven dat wel zoals de vorige keer. Hoewel hij bij ons tweede kindje bij me was blijven slapen toen ons kindje overleed.
Meer dit lettertype. Ik vond dit trouwens ook een leuk kaartje, maar mijn man vond het roze vogeltje leuker. Het is wel hetzelfde principe. http://www.geboortekaartjes.nl/kaart.ph ... 43&soort=1
Als je hier in nederland in het ziekenhuis bevalt zonder medische indicatie, moet je ongeveer 2 uur na de geboortje weer naar huis! Daar heb ik dus echt geen zin in. En zowel thuis als in het ziekenhuis hebben ze dezelfde middelen voor handen. Dus zolang alles goed gaat wil ik lekker thuis bevallen!
Het is gewoon dat wij die gewoonte niet gewoon zijn, het is dan ook vreemd voor mij. Zo ervaar ik dat persoonlijk. Maar moest ik daar wonen zou ik er ook anders over denken he!