als je op therapeutische basis werkt dan zit je officieel in de ziektewet en is je verlof datum standaard 6 weken van te voren.
bedankt voor de waarschuwing voor slecht weer! ik heb net gekeken op buienradar en inderdaad over een half uur is het hier flinke regenbuien met onweer. MAnlief past dus snel zijn programma met zijn middelste zoon aan.
ja zegt nix buienradar geloof da niet meer in hij geeft heel vaak aan dat hier veel regen en onweer komt en het klopte meestal niet hahahaa
Ooh ik vind het echt een uitvinding ! Vooral met de honden.. Komt toch meestal wel in de buurt! Kijk je wel naar de goede plaats Bengeltje ?
Hallo allemaal, Alles goed hier? Avondje met mannetje was echt onwijs gezellie, we zijn ipv Scheveningen naar Kijkduin gegaan hebben daar heerlijk gegeten en daarna met handdoek op het strand gezeten leek weer helemaal als 9 jaar geleden hihi. Nesteldrang> kan het echt niet laten om te poetsen, liefst doe ik iedere dag stoffen/stofzuigen/dweilen kan natuurlijk niet maar toch hebben jullie daar ook last van?[/quote] ik kom ook even klagen hoor.... WAAROM REGENT HET ZO HARD? (al de hele dag!)
HIHI hier nog geen nesteldrang hoor ! Niet zoveel zin in gepoets.. Al heb ik al wel gestofzuigd ! Klinkt leuk Roshi ! Hier regent het nog niet, maar komt er aan! Mannetje is met honden uit.. Ik zal eens even wat was opruimen. En dan even op de bank.. Ben best wel moe gewoon .. t went
hier klopt het vaak wel. Ik kijk ook op wethernews en (neerslagradar) en die klopt ook. Alleen miezer pakt hij niet he. Maar gewoon regen wel.
Hoi meiden wil jullie even laten weten dat ik toch eerder een echo heb 15 aug ipv 5 sept. Ben dan 6 wkn en 1 dag. gr vruchtje