HIHI NEEJ.. Nou hier dus al 14 weken bijna ! .. Nou ja.. Het is niet anders. Gelukkig is mannetje s avonds ook erg moe en zit hij er niet zo mee !
Spannend hoor meiden. Als ik dan naar mezelf kijk dan duurt het zo lang. Nog even en dan verlaten jullie ons ook weer naar het andere forum voor bevallen dames. Ik gun jullie het ook hoor maar ik hoop stiekem toch dat jullie wat langer blijven
Mimi, blijf hier wel kletsen als de kleine er is hoor ! Heb liever niet dat de kleine daarom langer blijft zitten ! JAA Pippo. heb er al helemaal zin in ! Ben benieuwd hoe zwaar onze beeb eigenlijk wordt ! (ongeveer dan ) .. Daarna ga ik op kraamvisite bij m'n collega !
Moet wel zeggen, binnenkort gaat comp naar boven en zal ik niet meer zo actief zijn, maar probeer elke dag online te zijn....comp moet plaats maken voor park in living!
Oh mimi, hier geen last gehad van geen sex durven hebben! In de eerste 3 maanden wel, want dan was ik bang voor een mk.. en de laatste 3 maanden ook want mannetje denkt dat ie anders een deuk in het hoofdje stoot van de beeb HIHI! maar daar tussenin geen problemen!