Ben trouwens doodop! Gister uitje gehad van mijn werk, en toen gingen we gezellig een puzzeltocht doen in Delft... op de step! Pffff...
Tja, en dan wil je je niet laten kennen en dan doe je fanatiek mee... Niet doen dus weet ik nu (beetje laat). Ik kreeg echt super krampen op een gegeven moment (en dan door blijven gaan... stom). Maar ons groepje heeft wel de eerste prijs behaald!
Bruidje, ZET HEM OP MEID!!! Op naar de beschuit met muisjes morgen. Hopelijk valt het allemaal mee met de rugweeën. Natas, vreselijk voor die voetballer en ik kan me er ook niks bij voorstellen dat hij zaterdag toch gewoon nog gaat spelen. Mooi dat jullie bij de VK weer dat mooie galopperende paardje hebben mogen horen. Lindaa, jaaaah, gelukkig, het is allemaal nog gewoon goed met de kleine. Lindada, inderdaad mooie mijlpaal en beterschap met de blaasontsteking.
Linda, wat fijn dat alles goed is met de kleine! Lola, hoe reageert iedereen? Kan me voorstellen (hoe lomp ook) dat mensen nu denken dat je misschien expres zwanger bent geworden om je relatie te redden... Lindada, heel veel beterschap!
Bruidje al 2cm zet hem op meid. Ik hoop dat je de kleine al heel snel in je armen hebt Rebbel gefeliciteerd met je 33 weken . En Sam met je 26 weken Linda fijn dat ie goed gegroeid was. Liesje ik hoop dat je vanavond vooruitgang ziet bij je moeder. En verder weet ik het niet meer.
@natas: ik kan me er ook echt niks bij voorstellen dat hij zaterdag mee gaat voetballen! maar ja iedereen doet dat op zn eigen manier natuurlijk... als ik het zo hoor bof ik idd! hoor van meerdere dat ze veel minder kraamzorg krijgen! maar je hoort me ook niet klagen hoor! toen ze zei, je krijgt 44 uur ipv 49 dacht ik das mooi! liefs rebbel
hoho niet te snel oordelen dames. Het is de keuze van hem zelf om wel te blijven en te spelen. Hij heeft alle vrijheid en keuze van van Basten gehad. Maar of hij nou speelt of niet, zijn dochter krijgt hij er niet mee terug, en die topsport is toch een wereld apart. Als je jaren hier naar toe hebt gewerkt, poeh, dan geef je dat niet zo maar op. Ik denk dat wij niet kunnen oordelen of hij nou wel of niet moet spelen zaterdag.
oh maar tegen mij zei ze ook dat ik 49 uur toegewezen heb gekregen, ik ga het alleen niet krijgen omdat de mensen er niet zijn, maar op het intake verslag (toevallig gisteren ontvangen) staat ook die 49 uur. maar eerst zien, dan geloven
nou ze is vanmiddag geweest en we hebben allebei onze handtekening gezet onder het contract met 44 uur, dus ik ga die 44 uur krijgen! liefs rebbel
zo hier laat ik het bij. Ik heb al 3 dagen een onrustige buik. Bij elke beweging die ik maak komt een harde buik. Gisteren leken het wel weeen. verder veel last van indalen. Ik hou me dus even rustig. Manlief is thuis bij de jongens. Ik vermoed dat een buikgriep de stichter is. De jongste zoon had dat van de week ook. Bruidje maak er wat moois voor!
nee dat wil niet zeggen dat je ze ook gaat krijgen, het zijn GEINDICEERDE uren, dus daar waar je recht op hebt. Ze mogen ten alle tijden daar nog van afwijken. helaas.
Nou lUna, maar ff rustig aan dan! Fijne avond iig! Ben wel benieuwd hoe het hier komt met de kraamzorg. Of ik wel de 49 uur krijg..
Inderdaad Luna doe maar rustig aan hoor. Ik heb vandaag een brief binnen gekregen dat 7 juli de zwangerschapsgym begint. Ben benieuwd.
Hi dames, Bruidje, zet hem op, die man aan het masseren zetten op je rug, dat schijnt te werken (of hard drukken op de plek waar het pijn doet. Op naar de beschuit met muisjes. Natas en de rest, ik snap het wel hoor van van basten en khalid. Khalid heeft gekozen te spelen en als je daar voor kiest moet je er ook 100% voor gaan. En Mannen tja die voelen het kind niet in hun buik en voor je beseft dat het echt weg is... Daarnaast is dit waar hij zijn leven voor geknokt heeft (en nee ik ben niet iemand waar werk heel belagrijk voor is, maar met top sport geef je wel meer op). Dan kan rouwen ook later wel komen. Is een muurtje opbouwen ben ik bang, die mag van hem waarschijnlijk over een paar weekjes omvallen. Alleen wel heel zielig voor zijn vrouw (denk ik) ik zou me toch een beetje alleen voelen zou mijn mannetje echt 24 uur om me heen willen hebben in zo'n situatie. Jooze
meiden, ik wil even laten weten dat ik alles wel heb meegelezen, maar ben continue zo moe dat ik steeds aan het slapen ben! Voel me wat minnetjes vandaag,, geen idee wat het is Dikke knuffel voor jullie allemaal! Luna: lekker rustig aan! Liesje: dikke knuff en hoop dat het idd wat beter gaat met je mams! wat betreft kraamzorg: ik maak me eigenlijk niet zo druk over hoeveel uur ik krijg, heb ze alleen nodig voor de baby en voor mijzelf te controleren!de huishouding en alle andere dingen die wil mijn moeder heel graag voor me doen.. dus dat scheelt ook weer...
Oja (echt zwnagerschapsdementie), Lindada, succes met je blaas ;-( Hoop dat het snel beter gaat & Lola lekker dat je het nu aan iedereen kan vertellen. Snappen mensen om je heen dat het nog moeilijker is dat het uit is... Jooze