Hoi dames, Ik ben super blij dat ik me hier (weer) mag melden; ik ben 5 weken zwanger! Vorig jaar was ik voor het eerst zwanger en werd bij 12 weken geconstateerd dat het bij 5-7 weken gestopt is en ik een miskraam zou krijgen. Na een lange weg van afwachten en tabletjes heb ik een curretage ondergaan. Het duurde hierna nog 11 weken voordat mijn lichaam weer bijgekomen was en ik weer ongesteld werd. Nooit had ik gedacht dat een miskraam zo zwaar kon zijn en dat dit mij zou overkomen, pas nu weet ik hoe het is. Hoe blij ik dan ook ben dat ik nu weer zwanger ben, deze keer zal niet zo zorgeloos zijn zoals in eerste instantie de vorige keer. Gelukkig mag ik 8 mei naar de vlos voor de eerste echo. Ik hoop zo dat het kleintje dit keer blijft plakken, je bent zo gewenst. Na de miskraam vond ik het moeilijk op om het forum te komen, maar nu ga ik weer (gedoseerd) beginnen. Ik hoop snel de eerste goede echo te posten. Groetjes, Ingrid
Gefeliciteerd! Ik wens je een voorspoedige zwangerschap! Dat de onzekere tijd snel voorbij mag zijn en het genieten mag beginnen.
Gefeliciteerd!! Spannend weer he... Herken het helemaal, bij ons is het eerst 5 keer mis gegaan eer we nu een goede zwangerschap hebben. Ik blijf het eng vinden.
Gefeliciteerd! Precies wat je zegt,had Ook nooit gedacht dat ik dit mee zou maken. Helaas ook 19-3 gecuretteerd! Hopenlijk ook snel weer zwanger!
Gefeliciteerd !!! Hoop dat alles goed verloopt, en dat de onzekere periode snel achter de rug mag zijn. Ik ben 18/02 gecurriteerd en hoop ook snel terug zwanger te zijn !!!
Hoi Ingrid. Gefeliciteerd! Ik zit in hetzelfde schuitje. Ook december mk gehad, vroeg gestopt met groeien. Ik heb wel gewacht tot de miskraam spontaan kwam, was bij 13 weken pas. Toen ik vanochtend een positieve test in mn handen had kwamen de tranen weer even. Uiteraard van geluk, maar de emoties van de miskraam kwamen ook weer even boven. Ga er nu van genieten, heb de vk nog niet gebeld. Ondanks de onzekerheid, probeer er ook van te genieten. En hopelijk hebben we allebei aan het eind van dit jaar een prachtig babietje. x
Dank voor alle felicitaties en in het bijzonder die van GroteZus, we zitten in hetzelfde schuitje en je berichtje doet me goed. Laten we idd hopen dat we allebei aan het eind van het jaar een kleintje hebben.
Gefeliciteerd met je zwangerschap. Bij mij was 21 feb. 2012 een missed abortion vastgelegd, het hartje was bij 10 weken gestopt met kloppen. Helaas uiteindelijk op 3 maart gecurreteerd. Nu heb ik 3 april 2 dagen heel klein beetje oud donker bijna zwart bloed verloren (wat volgens de gynaecoloog geen menstruatie kon zijn). En afgelopen donderdag hield ik een positieve test in mijn handen. Ben dus meteen na mijn curretage zwanger geraakt. Weet hierdoor alleen niet hoever ik ben. Maar heb 29 mei de eerste echo. Vind het nu ook veel spannender dan mijn vorige 2 zwangerschappen. Iedereen een zorgeloze en fijne zwangerschap gewenst.
Gefeliciteerd!! Probeer toch te genieten, al weet ik dat het erg lastig is... Durf verder te kijken en je te richten op jullie humpie ( aug MK 10wkn, okt 2e MK (2e deel van tweeling van aug)).