@GroeneBomen hoe isbje misselijkheid nu? Hopelijk ben je er snel vanaf. Hier vandaag eerste controle gehad. Alles in orde en het hartje kloptte nog. Ga toch langzaam aan het idee wennen dat we straks gewoon een kindje krijgen. Zo bizar maar erg leuk en spannend
Jaaaaa, echt spannend weer! Bij de echo zelf nog even wegkijken en in een enveloppe mee, vanavond met onze ouders en broer & zus een klein gender reveal feestje
@Krv echt heel bizar nog steeds. Hoe is het met jou? Is de volgende echo trouwens al gepland? @SJD1988 ben heel erg benieuwd naar wat jullie krijgen! Deel je het na vanavond wel met ons?
@Saartjee het gaat goed! Ben wel misselijk sinds deze week maar dat is een goed teken denk ik. Ik mag dinsdag voor de 2e echo, ik hoop zo dat er een hartje klopt ❤️ zo spannend! Ik heb trouwens net een brief van Gent binnengekregen waarin staat dat ze me graag willen terugzien voor een afsluitend gesprek met m’n behandelend arts. Heb jij dat ook gedaan? Wat wordt er dan ongeveer besproken? Ze belden me vorige week dat ik niet meer terug hoefde te komen maar blijkbaar toch nog wel een keertje. Ergens ook wel fijn denk ik om het af te sluiten daar maar ook enorm spannend! Hoe is het met jou? Veel kwaaltjes of valt het mee?
Hoe vervelend het ook is gelukkig is misselijkheid een heel goed teken! Dat betekend toch wel dat je hcg lekker is doorgestegen! Hier heb ik sinds een week op en af last van lage rugpijn, denk binnenkort toch naar een bekkenfysio gaan? Nee ik heb zelf niks van ze gekregen eigenlijk alleen dat ik ze op de hoogte moest houden met de echo's. Maar niet dat ze een afsluitend gesprek willen. Heb je geen embryos meer ingevroren dan dat ze daarom met je willen spreken? Eerlijk ben ik zelf wel blij dat ik er niet meer heen hoef, helemaal gehad met die plek
@SJD1988 gefeliciteerd! Wat leuk een jongen en meisje in huis zometeen! @GroeneBomen jij krijgt een meisje zag ik volgens mij voorbijkomen in de andere groep? Ook gefeliciteerd ermee! Hoe gaat het nu met je? Kan je alles een beetje een plekje geven?
Ik zou een bekkenfysio zeker aanraden! Liever iets te vroeg dan te laat erheen. Bij mij begon dat toen ook rond 14 weken al. En we hebben nog 2 cryo’s, misschien heeft het ook wel met m’n niche te maken. Kan me voorstellen dat ze daar nog wat extra informatie over willen geven want daar staat niks over in de brief maar heb destijds wel te horen gekregen dat ik absoluut geen weeën mag krijgen voor een geplande keizersnede moet gaan. Ik ga vragen of ze daar nog wat over op papier willen zetten zodat ik dat kan overleggen aan de verloskundige en later gynaecoloog. Ik wil er liever ook niet meer heen maar voor een afsluitend gesprek kan het wel haha. Wil dan wel wat verder zijn, zodat je wat meer zekerheid hebt. @SJD1988 jongetjes zijn zo leuk!! @GroeneBomen krijgt zo te zien ook een jongen dacht ik!!
is het een idee om in de lijst te noteren wat voor behandeling je hebt gehad? er zijn wat kleinere onderzoeken geweest die beweren dat met IVF geslacht verschillend is. Met ICSI een meisje omdat ze altijd de sterkste zaad uitkiezen en niet de snelste. Met IUI vaker een jongen omdat de inseminatie vlak voor de eisprong. Het idee erachter is is dat XX zaadcellen sloom zijn maar langer overleven, en XY zaadcellen snel en kort overleven. Lijkt mij grappig om te weten of het bij ons allemaal van toepassing is die onderzoek @SJD1988 @Krv zijn jongetjes echt zo leuk? Mijn ervaring met mijn neefjes dat ze altijd lekker op je plassen als de luiers eenmaal weg zijn succes ermee dus
Hier dus nu zowel een meisje als een jongen na ICSI, maar sowieso prima om het in de lijst te noteren! @Krv durf je er al bij op de lijst trouwens?
@Krv gewoon doen hoor toevoegen aan de lijst. Voor mij was het een soort van geloven en accepteren dat het ook goed kan gaan en hopelijk geeft het jou hetzelfde gevoel!
Een jongen krijg ik! Mijn 3e zoon heb net gehuild van blijdschap. Gewoon nog een jongen ♡ ik geniet zo van die 2 broers die samen spelen en stoeien en dan nog 1 erbij. Wow! Mijn zus heeft er ook 3 en die broers samen... zo genieten. Die zijn dan volwassen ondertussen mijn vader had ook alleen maar broers en die waren zo hecht. Zien wij nog, zelfs na zn dood komen de 2 overgebleven broers bij mam om te helpen ♡
Hoera! Wij zijn zwanger na de MMM! Uitgerekend Mei 4 mei: Groenebomen (37 jaar) - 3e kindje 13 mei: SJD1988 (34 jaar) - 2e kindje 19 mei: Saartjee (31 jaar) - 1e kindje 27 mei: Wabisabi (34 jaar) - 2e kindje Juni Juli 18 juli: Krv (31 jaar) - 2e kindje Afspraken: 26-11: Saartjee - geslachtsbepaling echo 29-11: Krv - 2e echo 09-12: SJD1988 - controle vk 19-12: SJD1988 - 20 wkn echo Totaal aantal zwangeren (5) Verrassingsbaby tot de bevalling (0) Nog onbekend / te vroeg (3) Jongen (2) Meisje (0) Schrijf je mee? Voeg jezelf dan toe aan het lijstje. Leuk als het lijstje gaat groeien. Vergeet je de aantallen onderaan niet aan te passen? Dan is dat ook meteen in één klap overzichtelijk qua cijfers. Vergeet als laatste [QUOTE ] & [/QUOTE ] niet weg te halen.