Ik herken dat wat Anja schrijft, ik zat ook bij ieder toiletbezoek te kijken of er al bloed in aantocht was... Ik kan me niet eens meer herinneren wanneer ik daarmee gestopt ben, ik denk na de eerste echo met 7 weken. Verder had ik zo goed als geen kwaaltjes, en nog steeds niet trouwens. Mijn borsten heb ik amper gevoeld. De 6e en de 7e week waren mijn 'slechtste' weken, wat eigenlijk niet eens het noemen waard is: Ik had een weeïg gevoel op de maag waardoor ik niet wist wat ik moest eten, ik had nergens trek in. En in het prille begin had ik af en toe een menstruatieachtig gevoel, maar dan anders. En dat is het eigenlijk, tot nu toe. In het begin was ik aan de ene kant heel onzeker, maar aan de andere kant was ik zo ontzettend blij dat ik überhaupt zwanger kón worden (want we hadden nog nooit een positieve test gehad!), dat ik met mezelf afgesproken heb om van iedere dag te genieten. Maar die kwaaltjes... Het verschilt zo per persoon, zelfs per zwangerschap. Eigenlijk valt er geen peil op te trekken. Je wordt er alleen heel onzeker van. Nog een paar nachtjes en dan de echo! Ik heb er alle vertrouwen in hoor! Marliesje, wat betreft jouw laatste stukje: dat denk ik ook wel eens ja. Het is niet vanzelfsprekend!
@Marlies; Ja, bizar he? Ik vind het ook nog steeds te onwerkelijk dat er gewoon ein-de-lijk een zaadcelletje is geweest, die die hele weg heeft afgelegd en die eicel is binnen gedrongen. Damiën weet een hoop over ons traject, omdat hij alleen maar onrustig werd als we hem niet meer vertelden dan 'even weg moeten' of 'even naar de dokter moeten'. Hij wilde een paar weken terug dus ook zien hóé zo'n zaadje dan bij het eitje komt. We hebben toen zo'n geanimeerd filmpje zitten kijken, echt, ongelooflijk.. Maar inderdaad; in de meeste gevallen gaat het gewoon goed. Ik word vaak onzeker als ik hier op ZP in de onderschriften zie staan hoeveel meiden er een miskraam hebben gehad, maar als je dan kijkt naar hoeveel meiden er hier de leeftijd van hun kind(eren) in hun onderschrift hebben staan.. Dat zijn er zoveel meer! Daar houden we maar aan vast.. @Anja; Ja, 1 dag voor z'n verjaardag inderdaad. Aan de ene kant vind ik dat heel bijzonder, aan de andere kant ook een beetje link. Maar goed, positive thoughts, komt vast goed! @Rijo; Bang voor bloed ben ik soms wel, maar dat overheerst bij mij niet heel erg.. Ik ben meer bang dat áls het mis is, de Progestan het tegenhoudt en mij laat geloven dat alles nog prima in orde is Bij m'n vorige zwangerschap voelde ik rond deze termijn eigenlijk ook niet zoveel.. Maarja, toen wist ik ook nergens van, dus misschien lette ik er toen ook wel een stuk minder op. Vind het wel fijn om te horen dat je er vertrouwen in hebt!
Ohw, ik was als de dood om te stoppen met de utrogestan! Ik heb het ook afgebouwd, en niet in 1 keer gestopt. Dat durfde ik niet. Ironisch nu hè, gezien ze mijn twins hebben moeten halen met bijna 38 weken omdat ze er niet uit wilden.
Dat is ook mijn plan hoor Tot 12 weken 4 per dag, dan 2 keer per dag 1 en dan misschien na een week ofzo nog eentje per dag en dán mag mijn lichaam het zelf doen, haha.
Ik ben iets voor de 12 weken begonnen met afbouwen. Ik was toen op vakantie in Rome. En je kon toen ook een heel klein bollend buikje zien al, en dat gaf mij al heel veel zelfvertrouwen. (Die foto staat in mijn album trouwens.)
Ik heb het ook afgebouwd ook al was dat echt niet nodig, aldus de fertiliteitsarts. Voor mijn eigen gevoel heb ik dat dus wel gedaan, maar wel in een tijdsbestek van een week: Nog een dag 3x 2 bolletjes (na de officiele testdatum), daarna twee dagen 3x 1 bolletje, twee dagen 2x 1 bolletje en twee dagen 1 bolletje.
Hoe gaat het hier? Ik moest bij mijn icsi's op de testdatum gewoon stoppen met de utro. Maar bij die keer dat ik positief testte heb ik dat toen niet gedaan, pas een paar dagen later toen de testen weer bijna wit waren. Nou, hier de schrik van mijn leven gehad. Morgenavond komt dus de mevrouw van MvM, en ik hoor allemaal verhalen over dat mensen heel erg schrikken van die test, omdat die heel licht is. Dus is denk, laat ik nu nog even een test doen. Had al sinds woensdag niet meer getest. Dus ik doe een kv2v5 test, en tot mijn schrik is het test streepje de helft lichter als de controle streep. Paniek. Terwijl hij meteen toen de urine er overheen liep al verkleurde, en met 20 seconde was hij zo donker als hij toen bleef. Maar goed, ik weer naar de wc, want had mn plasje al weggegooid, met veel moeite nog een beetje eruit geperst, en de 2e kv test gedaan. Zelfde verhaal, hoewel die wel een stuk donkerder was, maar nog steeds lichter dan de controle streep. Godzijdank had ik nog 1 zwanger&kids test liggen, dus die nog gedaan. Teststreep bijna zwart, wel 3x zo donker als de controlestreep. Maargoed, ik had toevallig al eens gelezen dat rond 6 weken de kv2v5 testen lichter worden omdat ze dan de hoeveelheid hcg niet meer aan kunnen. Dus me suf gegoogled nu, en idd, overal topics gevonden waar meiden hetzelfde hadden, rond de 6 weken kv test ineens de helft lichter. Dus schijnbaar is het normaal en de zwanger&kids test stelt me dus wel gerust. Want toen het streepje op mijn kv testen ongeveer even licht was als nu met 4+4 ofzo, was het streepje op de zwanger&kids test ook lichter dan de controle streep. En nu dus 3 of 4 keer zo donker. En dat terwijl ik de afgelopen paar dagen toch vrij relaxed was.
Zo Marliesje, dat is even schrikken zeg!! Maar ik had het idd ook al vaker gehoord dat de kv testjes lichter worden zo rond de 6 weken.
Ik zou me ook kapot geschrokken zijn hoor Marlies.. MvM komt hier ook morgen.. Vind het toch spannend, al slaat dat misschien nergens op
Klopt hoor, testen worden op een gegeven moment lichter. Maar ik kan me voorstellen dat je geschrokken bent! Gelukkig valt het mee en had je met een andere test weer even een knaller Morgen allebei bezoek van MvM, wat toevallig!
@Rijo, gelukkig had jij het ook. En het stomste is nog wel dat ik al heel vaak gelezen had dat die kruitvat testen weer lichter worden rond 6 weken. En dan nog schrikken @Shadixxx, hoe laat komt ze bij jou?
Om 10:30.. Net even zelf een test gedaan, die is mooi donker, dus ik hoop dat die van MvM dat ook is, haha. Ik heb weer last van buikpijn.. Het zit aan de zijkanten van m'n buik. Eerder had ik dat ook al wel, in mindere mate, toen ging ik er vanuit dat het m'n banden waren. Nu was het vannacht steeds heel erg als ik me omdraaide. Als ik op m'n rechterzij ging liggen, trok het links echt enorm (en andersom). Herkennen jullie dat?
Ahhhh een schattig boontje hihi! Dat gevoel wat jij omschrijft herken ik niet (maar ik ben dan ook geen goede graadmeter omdat ik amper ergens last van had/heb...), maar het zal er ongetwijfeld bij horen. Succes straks met de dames van MvM! Hopelijk zijn de dames een beetje aardig.
Yep Shaddixxx, dat had ik ook! Ik vond die buikpijn ook altijd eng! Ik heb dat toen ook nagevraagd, en ze zeiden dat dat idd m'n banden waren. (Schijnt dat je daar bij een 2e zwangerschap eerder last van hebt. Dat zei mijn collega toen, die had dat ook) En je banner is CUTE!!! Ieniemienie mensje. *smelt* Heel veel succes met MvM vandaag meiden! Enneh, wel de testen hier showen hè!!!
Oh, heel fijn om te horen! Dan gaan we er inderdaad maar vanuit dat het de banden zijn! Ik ben vandaag behoorlijk misselijk. Geen idee of dat nu echt door de zwangerschap komt, of door de zenuwen voor morgen die steeds heftiger worden.. Ik kom zeker m'n test showen straks!
Omdat het er bij mij 2 waren, had ik al echt heel gauw last van bandenpijn. En dat leek mij iets te veel op menstruatiepijn soms, dus ik vond dat ook wel eng. Dus het is zeker begrijpelijk. Spannend hè meid. Maar zo'n vroege echo wil niet echt altijd iets zeggen. Ik had mijn echo bij 6w3d en toen was er 1 leeg klein vruchtzakje te zien, en 1 vruchtzakje met een kindje met een "waarschijnlijk" kloppend hartje. Bij 7 weken waren het ineens 2 kindjes met goed kloppende hartjes. Dus nog niet helemaal panikeren als je nog niet echt goed een hartje kan zien hè... (ookal is dat makkelijker gezegd dan gedaan)
Ik weet het, maar ik hoop gewoon zo ontzettend dát er iets te zien is, waardoor ze in ieder geval kunnen zeggen dat het er goed uitziet..
Ja, dat snap ik! Dat hoop ik ook voor je, en dat zal ook heus wel. Maar als ik zwanger was geweest van 1 kindje, dan had ik misschien ook te horen gekregen dat er 1 leeg vruchtzakje te zien was. Terwijl dat met 7 weken dus niet meer was. Ik ga er bij jou uiteraard vanuit dat er gewoon een mooi kloppend hartje te zien is. (Misschien wel 2 zelfs )