Een positieve test zit er nog niet tussen. Maar ik vroeg mij af waarom het lijntje vandaag weer helemaal weg is. Heb momenteel nog 10 testje, zou ik mijn ei nog vinden ermee? Er nog bestellen vind ik beetje zonde van het geld.
Kan eigenlijk aan van alles liggen. Het wisselt altijd wel n beetje. Het zegt niks over dat t daardoor langer gaat duren, je lijntje kan opeens weer gaan oplopen!
Ik ben ook deze maand begonnen met ovulatietesten. Hij gaf inderdaad wel eens tussendoor een licht lijntje aan, die weer afliep. Gewoon door testen, ik had een paar dagen later ook weer een licht lijntje, en de dag erna een knaller.
Het is niet zoals bij een zwangerschapstest dat ie elke dag oploopt. Bij ovulatietesten kan dat idd wisselen
Die piek zal waarschijnlijk toch voor mij mijn positieve test geweest zijn. Net nacontrole gehad bij de gyn, en er is blijkbaar al een eisprong geweest.
Ik had dit overigens de eerste 3 maanden na het stoppen met de pil ook. En vorige maand en deze maand echt knallers.. dus het is soms niet te verklaren denk ik waarom ze niet knallen maar wel vervelend..
Er was nog een geel lichaam te zien het zou dus wel kunnen dat mijn ei gisteren was. Vandaag de eerste dag zonder drukkend gevoel in mijn onderbuik. En dan hebben we goed getimed. Als het past het vanavond nog eens gezellig maken.