Ik heb testen van het merk sensitest. Ik zou rond 2-5 december ongesteld moeten worden, heb een cyclus van 32-35 dagen en de laatste dag van mijn menstruatie was 1 november. 29 en 30 nov getest. Negatief. 1 en 2 december getest ook negatief. Vanmorgen nogsteeds niet ongesteld. 's middags getest samen met manlief, heel licht streepje. Net nogmaals getest, nog lichter streepje. Kan ik aannemen dat ik nu zwanger ben...?? Eigenlijk wil ik gewoon een dure test erbij halen voor de zekerheid, maar er zit hier niks in de buurt en manlief heeft de auto! (en is pas half 10 thuis vanavond) Ben echt onzeker. En dan te bedenken dat het onze tweede is
Idd streepje is streepje, zeker als je eerst helemaal nega had! en dat ie iets lichter is nu is misschien omdat je urine minder geconcentreerd is dus das niet raar hoor! Maar als we een foto kunnen zien kunnen we natuurlijk beter oordelen hou van kijken naar streepjes (hopelijk snel mn eigen streepjes hahaha)
ik zeg ook zwanger!! het eerste streepje is donkerder omdat het eerder op de dag is.. dus je had toen nog minder gedronken.. de 2e test die je had gedaan was later en je urine waarschijnlijk veel meer verdunt door het drinken.. gefeliciteerd!!
Niks stoms aan hoor meid, zou ik ook hebben.. snap ook dat je misschien ff schrok van de iets lichtere test maar als je een paar uur daarvoor al uitgebreid hebt gesast is dat heel normaal hoor! Denk dat als je de echo ziet je t dan pas gaat geloven, had ik wel bij mn eerste... Geniet ervan hoor meid, echt super voor je! na 3 rondes is netjes hoor! hopelijk ik ook na 3 rondes(zit in mn derde ronde haha).
ik zeg hartstikke zwanger!!!!! Van harte gefeliciteerd!!! als je het nog niet durf te geloven gewoon twee dagen wachten met testen en dan weer proberen!!! liefs esseltje
Nou ik zie duidelijk streepjes hoor! Maar anders test je toch met de test van Kruidvat (2 voor 5 euro). Dat is een goede test.
hoi hoi.. nee weet nog niets. Ben wel al naar de HA geweest in de hoop dat ik een bloedtest zou krijgen. Maar mijn HA doet dat al 4 jaar niet meer omdat urine net zo betrouwbaar is BALEN. Nu is het dus gewoon afwachten pfff. Over ander halve week mag ik de gyn bellen als ik dan nog steeds niet ongi ben. Hij denkt dat er wel een grote kans bestaant omdat mijn temp hoger is als normaal en dat houd vast. Steken in mijn borsten en tepels. En een opgeblazen gevoel. Dus ik hoop het heel erg hahahaha. Vrijdag 18-12 ga ik bellen voor een afsprak dan ben ik 25 dagen overtijd. Maandag zit ik op 4 weken. Mijn HA zegt dat ik dan misschien wel 8 weken zw ben. maar daar durf ik nog niet van uit te gaan hihihi liefs
Ik lees hier nu vanalles over indrooglijntjes en valse positieve testen van sensitest..... ben weer enorm onzeker of het wel positief is. Morgenochtend vroeg naar de kruidvat racen dus.
ja koop die 2 voor 5 euro in een wit doosje die zijn het beste!!! Succes morgen zul je het weten meid!!!
Sinamon Heb je niet een ziekenhuisapotheek in de buurt 24 uur perdag open. Misschien als manlief er is dat je daar als nog heen kan gaan en anders even wachten voor je er normaal 1 kan halen.
@sinnamon: Ooh wat spannend zeg! Kan me indenken dat het je onzeker maakt! Maar dik,dus, groot, klein streepje maakt volgens mij niet uit! Ja kv 2 voor 5 euro maar halen dan! Laat je morgen weten? @esseltje: Jeetje wat moet jij een geduld hebben! Pff! Ik duim voor je!