Heb net een kruidvat test gedaan 4 dagen voor mijn NOD. Ik heb hem eigenlijk gelijk weggelegd maar een minuut later ging ik toch kijken en zie echt serieus een heeeeeeeeeeel licht streepje. Heb wel eens eerder met een test in mijn handen gestaan waar ik op een gegeven moment het streepje ging inbeelden maar deze zie ik echt hoe licht ook. Ik ben alleen nu nog meer onzeker, ik weet het dus niet, heb ook een predictor test gedaan maar die was negatief. Wou wel een foto maken maar je ziet het gewoon niet goed genoeg op de foto. Wie heeft dit ook gehad en was/is uiteindelijk zwanger?
Ik heb weleens gehoord van de KV testen dat ze toch weleens een heel licht indroogstreepje kunnen laten zien. Denk dat er niks anders opzit dan over een paar dagen nog een keer te testen...irritant he, zulke dingen. Succes!!!!
Het is wel een dikke streep en niet een dun lijntje zoals ik ook wel eens zie bij andere vrouwen??? Ja wachten op dit is erg
Streepje is een streepje hoor.. Ik heb precies hetzelfde meegemaakt. 5 dagen voor mijn menstruatie had ik een test gedaan (ook toevallig van de kruidvat) en een van de streepjes was licht.. Ik begon er toen ook aan te twijfelen, maar uiteindelijk zwanger. Heel veel succes. O ja, na dat test werd ik ook erg onzeker en heb clearbleu gebruikt. Die is pas super !!!!!!
@Roos, dat is niet helemaal waar hoor....ik heb laatst ook een testje gedaan en kreeg ook een indroogstreepje na een paar minuten. Heel erg licht, maar stond er wel. Ik was "gelukkig" niet zwanger omdat Milan nog maar 4 maanden is. Ik denk ook dat je als je het zeker wilt weten inderdaad het beste een clearblue ofzo kunt gebruiken. @Tonneke...laat je nog wat weten?
hai ik had bij mijn eerste test ook een heel licht streepje(testen van cb) en de testen erna werden ze alleen maar dikker!!! en ook stond er na 30 sec gelijk zwanger in het scherm! suc6
Ja laat het zeker nog weten maar volgens mij is dit geen indroog steepje omdat hij binnen 1 minuut nadat ik de test had gedaan te voorschijn kwam (heb ook niet veel later pas gekeken). Bij mijn vorige zwangerschap teste ik pas 8 dagen na mijn NOD dus dat was binnen 2 sec al super positief. En zoals ik al zei is de streep even dik en geen dun lijntje. Mijn man en moeder zagen het ook toen ik het liet zien. En daarbij ik voel me ook zwanger haha...Maar ben nog wel super zenuwachtig hoor, maar op een of andere manier voelt het goed.
Nou net weer twee testen gedaan van matcare en clear bleu en alle twee positief, wel weer licht maar toch. Als drie verschillende testen positief zijn dan kan het niet meer negatief zijn?
Het is nog zo onwerkelijk! Eerst keer ziekenhuis in en uit, en nu heeft mijn vriend bijna alleen naar me gekeken en ik ben zwanger. Kan het nog niet helemaal geloven
Ja aan de ene kant wel! Het blijft altijd leuk zwanger zijn (tenminste vindt ik). Maar zit helaas met mijn werk, heb nog geen vast contract en vind het er zo leuk dat ik echt wil blijven. Als ik die zekerheid heb kan ik echt volop genieten. Ach ik merk het wel kan er nu toch weinig aan doen. Ga in ieder geval de komende 9 maanden volop van mijn zoontje genieten nu we nog met z'n drietjes zijn