Hallo, Ik ben Sabrina en 21 jaar. ik heb nu ongeveer meer dan een half jaar een vriend. ik ben in juni begonnen met de prikpil en de 5 van augustus had ik dus me 2de prikpil gemoeten. dat heb ik dus niet gedaan wegens allerlei soorten verhalen. maar ik ben in de 2de maand van de prikpil toen 2 bijna 3 weken ongesteld geweest. en me vriend en ik hebben gemiddeld 2x per dag sex of meer. nou is mijn vraag of ik zwanger kan zijn? heb namelijk buikkrampen, rommelende darmen, wat af en toe ook heel veel pijn doet en soms last van een opgezette buik,verder ben heb ik last van vermoeidheid ook vaker plassen en de afgelopen week last van gevoelige/geïrriteerde tepels vandaag is het wel wat minder maar nog wel gevoelig. heb ook last van gedragsverandering ik kan zo maar gaan huilen om niks. hoofdpijn dat varieert, ook wel eens misselijk maar niet dat ik moet overgeven ofzo. ik heb voor de prikpil gewoon de pil gebruikt maar hielp ook niet echt en was ik heel vaak onregelmatig, ook heb ik gehoord dat je toch tijdens de prikpil zwanger kunt worden maar dat het niet vaak gebeurt! deze tekens zijn wel een teken van zwangerschap maar kunnen ook aanduiden dat je ongi moet worden al heb ik dat nooit gehad toen ik ongi moest worden. Kan iemand mij hier antwoord op geven, want ik wil nog niet echt een test doen ben veelste bang dat het negatief uitpakt.
wat is voor jou negatief? ik denk dat er niemand is hier die je iets kan vertellen, en dat je gewoon een test moet doen, ik vind het overigens wel vreemd dat als je weet dat je de prikpil vergeten bent en dan toch 2x per dag sex hebt dat je dan niet even nadenkt. sorry hoor maar dat is ff het eerste wat me te binnen schiet
Beetje vaag verhaal, niemand kan jou vertellen of je zwanger bent. Test kopen bij de drogist is ookniet zoveel moeite, gewoon ff langsgaan en testen dan weetje waar je aantoe bent. Dat is ook wel zo netjes tegenover je ongeboren kind mocht je zwanger zijn. Je mag namelijk zat dingen niet als je zwanger bent en daar moet je rekening meehouden. En ook moet je foliumzuur slikken beter vroeg dan laat. Succes ermee.
wat voor mij negatief is? dat ik niet zwanger ben natuurlijk, wil namelijk al moeder worden. verder ben ik de prikpil niet vergeten maar wou ik het niet meer door alle negatieve verhalen en omdat ik ook zwanger wil worden heb ik niet gedaan. dan maar ff een testje halen wou gewoon even weten of de mogelijkheid er in zit.
en je vriend wil ook al vader worden? Of daar heb je nog niet over na gedacht? Want als ik dit zo lees heb ik echt het idee dat hij nog van niets weet... Maar goed zolang je niet veilig vrijd heb je kans op zwanger worden natuurlijk. Dus ja volgens mij zou het kunnen dat je zwanger kan zijn. Ik zou zeggen zet je zorgen opzij en koop een kruidvat 2 voor 5 test die zijn aardig gevoelig en heb je snel je uitslag. Maar je kan beter even je cycles berekenen zodat je niet te vroeg test want dan geeft ie zo ie zo negatief. Dus reken even goed terug en dan zou je kunnen testen. Succes en als je zwanger bent snel foliumzuur halen of zwangerschaps vitamines. Groetjes, Kappie
die verschijnselen kunnen ook komen omdat je met de prikpil bent gestopt... Dan moet je lichaam toch wennen aan de nieuwe situatie... Want tja.. als je denkt zwanger te zijn dan ga je ook allerlei dingen voelen die er misschien niet echt zijn snapje... misselijk voelen, moe etc etc... Ik zou ook zo een test halen bij de apotheek... Mocht het negatief zijn... dan zou ik zeggen blijven oefenen tot het een keer gebeurt 2x gemiddeld of meer per dag is veel hahaha dat je daar tijd voor hebt. succes.
hoi kappie, Mijn vriend die wilt ookal vader willen, ik zou nooit bewust ofzo zwanger willen raken zonder dat me vriend er van af weet, zoiets doe je samen en niet alleen ik ga me zorgen opzij gooien en even een testje halen, en als ie positief uitpakt ga ik zeker foliumzuur halen hartstikke bedankt voor jullie antwoorden
Nou meid ik ben erg benieuwd naar je test, laat je het even weten? Je symptomen komen idd wel erg overeen met die van een zwangerschap.
ik wil je alleen even adviseren, als je toch zwanger wilt worden nu al aan de foliumzuur te gaan. het wordt namelijk geadviseerd om dit te gaan slikken op het moment dat je zwanger wilt worden en dus stopt met de anti conseptie en niet pas als je zwanger bent.