Meer mensen die al maanden wachten op hun ongi?? Ik kan het wel van de daken schreeuwen... Ben het nu echt even helemaal zat... Zo moeilijk is het toch niet zou je zeggen. Ondertussen 3 maanden verder en nog niks. Sorry wil het even van me af schrijven..
Ik zie dat je in december gestopt bent met de pil. Ben je Tot nu toe nog niet ongesteld geworden? Omdat je zegt 3 maanden? Ik ben met 122 dagen ongesteld geworden dmv medicatie. Ik wacht nu weer, het is niet duidelijk of mijn lichaam het nu wel eens oppakt.
Ach meis ik herken het zo Na 146 dagen kwam m'n menstruatie na m'n miskraam in mei, nu ondertussen alweer op dag 45😢
Heel herkenbaar... Mijn lichaam pakt het zelf niet op. Heb PCOS en zit nu aan de max qua medicatie. Heel frustrerend, helemaal wanneer anderen "gewoon" zwanger worden. Ik hoop dat er voor jou snel duidelijkheid komt.
Jup ik was ook 5 weken te laat ongesteld. Heb toen een afspraak gemaakt bij de gyn en toen kreeg ik te horen dat is PCOS heb. Ik heb geen eisprong op dit moment dus ben ik ook niet ongesteld.
Met de pil toen ik gestopt was dezelfde maand werd ik ongesteld en vanaf toen iedere maand gewoon netjes >???. 3 maanden niet ongesteld is toch vrij lang ? ben je al langs de dokter geweest
Ik ben 1,5 jaar niet ongesteld geweest. Dus drie maanden valt mee Maar idd overleg met je arts is nooit verkeerd
Ik heb het wel gehad, maar de huisarts wilde toen wachten. (153 dagen pff) gelukkig geen pcos. Hoop dat de rode dagen snel doorbreken! Dan kan je weer verder.
Ik vind drie maanden niet meevallen hoor. Ik zou zeker naar je huisarts gaan. En als het volgende cyclus weer zo is, weer teruggaan en eventueel om verdere onderzoeken vragen.
Ik heb al een afspraak staan bij de gynaecoloog. Ook neem ik al 5 weken mijn temperatuur op sochtends, maar die is steeds het zelfde. Zit echt nog geen ongi aan te komen helaas...