Na mijn idee is deze wel positief. Maar heb je getest met je eerste urine? Want dat word volgens mij afgeraden
Hij is gelijk dus zou uitgaan van positief en vanmiddag nog eentje doen, grote kans dat ie dan echt knalt.
Ik heb nu mijn piek zo te zien. Ik dacht vandaag eisprong dus vandaag gezellig gemaakt. Zou dat genoeg zijn als het pas morgen is?
Die van gister vond ik positiever eruit zien. op zich zit je goed met morgen 24/48 uur dan springt het eitje
Die van vandaag is goed positief, gisteren zat je denk ik aan het begin van je piek. Ik zou het morgenochtend of morgenavond nogmaals gezellig maken, dan mis je hem sowieso niet
Deze is nóg niet positief. Maar als dit action is daar hoor en lees ik vaak over dat ze niet altijd positief worden ondanks piek. Maar je kan beter een eigen topic openen om verwarring te voorkomen. Je schrijft nu in iemand anders zijn topic.
Dankjewel en ja is idd action. Ik test nog even door Oo ja sorry, ik dacht komt overeen en moet ik weer een soortgelijk topic openen! Maar zal dat denvolgende keer zeker even doen