Nog één dingetje, je kan ook beter geen tampons gebruiken i.v.m. infectie. Veel sterkte met het wachten! Ik hoop dat het goed gaat en je lekker zwanger mag blijven!
Hoi, heel even een opbeurend berichtje... Een vriendin van mij had precies hetzelfde als jij, het was steeds onduidelijk of het nou een echte ongi was of niet en ze bleef steeds maar beetjes bloed verliezen en de testen zeiden zwanger. Ze heeft vrij lang geduld moeten hebben maar met 6 weken had ze een echo waarop een goed kloppend hartje te zien was en was ze eindelijk zeker dat ze echt zwanger was. Dat bloed maakt je vreselijk onzeker, maar het gebeurt echt vaker, en het kan ook goed aflopen! (dit is geen garantie natuurlijk, maar even een verhaal met een happy end horen is ook wel fijn natuurlijk...)
Ja dat beurt mij op. Gister bij de dokter weer een positieve test gehad. Maar gisteravond was t bloeden opgehouden maar vanmorgen was t er weer Moet zometeen naar de gyneacoloog voor een echo omdat mn dokter denkt dat ik al 7 weken zwanger ben. Heb zo de zenuwen he..vooral door dat stomme bloed steeds dus ja.
Meis, ik wil je heel veel sterkte wensen met de echo. Hopelijk zie je een mooi hartje kloppen. Ik duim in ieder geval voor je. Wat erg zeg die onzekerheid. Dikke knuffel van mij.
Terug van t ziekenhuis... Zwangerschapszak was leeg, geen embryo zichtbaar en geen hartactiviteit. Geen zwangerschapsring te zien. En dan een of andere rare termen die ik niet echt begrijp: Linker adnex uniloculair transone cyste. Rechter adnex: Cyste te zien met wisselende transoniteiten en tussenschotjes 31x28x37 mm Nu moest ik mijn HCG laten prikken en vrijdag nog eens. Volgende week hoor ik de uitslag. Dus ik ben niet zwanger, het is of een miskraam geweest of een buiten baarmoederlijke zwangerschap. Weet iemand van jullie wat die termen willen zeggen?
Ik weet het ook niet Cati.. Misschien kun jet hier even aan de verloskundigen vragen.. Wat verdrietig joh... Sterkte meis!
jeetje wat vreselijk balen! Wel erg fijn dat ze je toch direct doorgestuurd hebben zodat je sneller wat zekerheid hebt, al is dit natuurlijk niet waar we allemaal voor geduimd hadden.
hey hallo, ik wilde het volgende even voorleggen misschien herkent iemand het. normaal gesproken als ik ongesteld moet worden dan heb ik 2 dagen goed kramp en daarna word ik ongi. nu heb ik al sinds dag 24 af en toe een kriebelgevoel in me buik en af en toe een kleine kramp maar meer ook niet en mijn borsten deden een klein beetje pijn maar dat is inmiddels over. weet niet goed wat ik hiervan moet denken aangezien ik het idee het dat mijn ongi erg op zich laat wachten. herkent iemand dit? xx Meriam