Wij deden het eerst paar maanden om de dag, lukte niet. Daarna elke dag, Lukte niet. Daarna beiden dagen toen de ovu test positief was(was altijd 2 dagen positief) en 1 dag erna, dus 3 keer sex gehad en zwanger. Vergeleken bij al die andere maanden waar wij het elke dag deden of om de dag vonden wij dit erg weinig haha.
Ik was al 10 mnd bezig, veel sex of weinig sex er gebeurde niks. Toen besloten we om in maand 11 naar de arts te gaan (ik was toen al bijna 37 jaar) en mijn vriend zou op wintersport zijn als ik mijn ei zou hebben.Dus de sex hadden we even op een laag pitje gezet. 3 dagen voor mijn ovutest gesext, toen ging vriendlief weg. Twee dagen na mijn positieve ovutest was hij weer thuis en hebben we ook gesexd. Juist toen ik het niet verwachtte bleek ik dus in maand 11 zwanger te zijn!! Nu bezig voor een tweede, zit nu in de tweede maand proberen, vorige maand vlak voor mijn ei en vlak erna, maar niks. Deze maand veel sex, elke dag rond mijn ei, ben benieuwd... bar
Ik heb dan een lange weg gehad maar ben zwanger geworden middels iui. Maar mijn gyn zei altijd zaad blijft ongveer 72 uur goed in de baarmoeder dus hoeft der maar 1tje te zij
ja echt het kan, ook ik ben het bewijs.......hihi ben nu 5weken zwanger! soms lees je van die dingen dat mensen elke dag sex hebben, nou of ik ben apart maar daar hebben wij echt geen zin en puf voor,hihi. bij mijn zoontje was het met de 3e ronde raak en nu de 4e ronde. dusssss...... sucses!
Wij ook! wij waren na de dokter geweest en vriendlief zijn sperma stond al op de kweek,, die maand zwanger!! Vlak na dat ik wist dat ik zwanger was vertelde de dokter ons dat vriend zijn sperma erg slecht was,, dus wij hebben ons handjes dicht geknepen,,, erg veel geluk gehad!
Dus toch nog best wat succesverhalen!! Leuk om te lezen!! Ik moet nog 6 dagen wachten, maar denk niet dak zwanger ben, voel niks
Hier ook in 1 keer raak! Bij mijn jongste: ik had mijn mirena bij de gynaecoloog eruit laten halen en ik moest na 3 maanden terugkomen voor controle omdat er een vreemd blaasje op mijn eileider zat. Hij zei dat ik mocht ik eerder zwanger zijn, ik met 6 weken bij hem moest komen. En: 6 weken later zat ik er weer! We zaten destijds midden in de verhuizing en hebben het die maand zowiezo maar 1 keer gedaan, rond mijn eisprong.
Angelie haha wij zaten afgelopen maand dus ook middenin een verhuizing en m'n vriend was druk met z'n opleiding vh werk super dat t in 1x raak was bij jullie!
Ja, het was wel even schrikken dat het zo snel raak was hoor! Ik hoop dat het nu ook weer zo snel gaat, ik heb 2 weken geleden mijn Mirena eruit laten halen, dus... Wel spannend he?
Gebruik je ovutesten? Zeker spannend! Wij hebben dus ook maar 1x seks gehad voor m'n ei dus heb eigenlijk weinig hoop
ik ben zwanger geraakt door bijna week voor eisprong keer sex te hebben datum van ei en van sex beide bekend.. dus groot was verbazing bij mij dat ik een positieve test in handen had
Limmeke wauw! sterk zaad hihi! Je had niet verwacht dat je zwanger was, voelde je daardoor ook niet zwanger voor je nod?
Hoi Lottie, ja, ik ben nu begonnen met ovulatietesten. Ik heb ze bij mijn vorige zwangerschappen niet gebruikt, dus ik ben benieuwd hoe dat zal gaan.
Angelie wel fijn, weet je tenminste ongeveer wanneer je ei komt succes en hopelijk zijn we snel zwanger!
Vorige keer dat ik zwanger was had ik de week rond ei ook maar één keer seks gehad. Je hebt zowiezo maar één keer nodig natuurlijk Maar het kan dus wel degelijk.
Hallo Dames Ze zeggen toch altijd dat sex na de eisprong geen zin meer heeft?? Maar volgens het schema dus nog 9 %. Ik heb gisteren mijn eisprong gehad en heb 3 dagen ervoor en op de dag van eisprong sex gehad, dus even afwachten! Liefs
Sharonnetje Als je heel snel na de eisprong seks hebt dan moet het idd nog wel kunnen Komt echt wel eens voor. Komt doordat je ei nog wel een tijdje bevrucht kan worden na je eisprong. En je hebt zeker kans als je 3 dagen ervoor en tijdens je eisprong sex hebt gehad! Spannend! Succes!