Hallo! Ik moet donderdag of vrijdag ongesteld worden.. maar had daarnet toen ik op het toilet zat bij het afvegen een beetje lichtbruin slijm met daarin wat rood/roze bloed. Kan dit nog een innestelingsbloeding zijn, of moet ik ervan uitgaan dat ik gewoon ongesteld word??? Alvast bedankt voor de reacties!
Het kan vanalles zijn. Misschien een late innesteling of een voorteken dat je ongi eraan komt. Nog 3 dagen wachten suc6
ik ga inderdaad even wachten, mocht ik donderdag of vrijdag niet ongesteld worden doe ik van het weekend nog een test.. bedankt iig voor het reageren!
dit had ik ook bij mijn eerste zwangerschap, verder nooit gehad. een dag of 3 voor mijn nod bruinverlies. een dag voor nod een knaller van een posi test!
@ surf! dan heb ik nog een beetje hoop ,, het is iets meer geworden, maar wel rozer.. vind het erg spannend en hoop dat het een late innesteling is geweest! Het is trouwens toch ook dat als je een innesteling hebt, dat je een dag of een paar dagen erna toch pas last hebt van innestelingsbloed, of is dat gelijk???