vaak ongesteld na curettage

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door 1203mama, 10 jan 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. 1203mama

    1203mama Niet meer actief

    Heyy.

    Na mijn curettage ben ik inmiddeld 4 x ongesteld geweest.. nu word ik het elke 2 weken.. ik vroeg me af of het ook zo bij jullie was en wanneer het weer normaal werd..
    gr carly
     
  2. Leuk

    Leuk Actief lid

    28 jul 2014
    157
    66
    28
    NULL
    NULL
    Heftig dat je een curretage moest doen in november!
    Is er na de curretage nog een controle echo uitgevoerd om te kijken of alles schoon is van binnen?
     
  3. Linky

    Linky Fanatiek lid

    12 jun 2014
    3.487
    172
    63
    Vrouw
    Wat vervelend dat je een curettage hebt gehad :(
    Het zou kunnen dat het van binnen niet helemaal goed herstelt als je zo vaak bloedt. Het beste lijkt het me om even contact op te nemen met de gyneacoloog, of de afdeling van het ziekenhuis waar je gecuretteerd bent. Heb je wel een nacontrole gehad?
     
  4. 1203mama

    1203mama Niet meer actief

    Dankjullie ☺ ik heb wel een nacontrole gehad maar omdat ik toen al 2 keer ongesteld was geweest heb ik geen echo gehad ze dacht wel dat alles schoon zou zijn. Maar ik zal anders maandag even contact met ze opnemen.
     
  5. Lovelymommy84

    Lovelymommy84 Fanatiek lid

    27 dec 2014
    2.069
    1
    0
    Gelderland
    Idd even contact opnemen met je gyn.
    Ik heb dit na mijn laatste miskraam ook gehad. Bij mij was wel alles mooi schoon, maar roch bleef mn cyclus in de war.
    Ik heb toen een kuur primolut voorgeschreven gekregen. En die heeft bij mij toen wel geholpen.
     
  6. Julez

    Julez Actief lid

    20 jul 2013
    118
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ben gecuretteerd na een zwangerschap van 9 weken. Mij werd gezegd dat ik Max 2 weken zou vloeien. Dat viel tegen, heb aan 1 stuk 3 maanden gevloeid, 2 x op de SEH geweest wegens enorm vloeien. Ze zagen diverse keren "iets" in m'n bm zitten, eerst dachten ze tumor of cyste, bleek later een forse hematoom te zijn vlak bij m'n keizersnede litteken. Ze hadden per ongeluk iets geraakt bij de curretage. Daarna was m'n cyclus gelijk weer normaal, maar wat was dat vervelend.

    Zou wel nog een keer om een echo vragen als nacontrole. Sterkte!
     

Deel Deze Pagina