Wat fotootjes.. Of dit is een voorgedrukte streep.. Of ik beeld me wat in.. Of er is wat gaande.. Houd ik mss verkeerde NOD aan.. Zo irritant dit!
oei ik zie niks maar ben geen tuur expert...wat spannend zeg want als je het zelf wel ziet...en je bent overtijd...het is misschien ook lastig op de foto te krijgen. Morgenochtend meteen weer testen, ik deed het met die van kruidvat eigen merk met zo'n pipetje erbij
Ik zie hem wel!! Heb je ook nog een ander merk test die je eventueel kan doen? Ik hoor dat de predictor een goede is. Misschien ben je wel minder ver (dpo) dan je denkt...
Ik zie hem ook absoluut! Maar ik vraag me ook af of het oké is dat de lijntjes niet oplopen. Misschien zit je verder van je nod af dan je denk en gaan ze nog oplopen. Het is afwachten.
Op mn telefoon zie ik het nu ook. Ik keek eerder met de computer en t was erg licht in de woonkamer. Maar nu zie ik heel licht wat. Spannend!
Ik ga proberen af te wachten tot zaterdag. Voorheen (andere keren dat ik bezig was met zwanger worden) had ik altijd 14 dagen na positieve ovulatietest een positieve zwangerschapstest in handen of werd ik ongesteld. Mss duurt het nu langer?
ik weet wel dat het heel verschillend is qua oploop die testen, terwijl ik dus bij allemaal ovuleerde op dag 14 had ik bij mn kleinste een veel lichtere test dan de middelste op dezelfde dagen voor nod, toch misschien verschillend hoe snel ze innestelen en hoeveel hcg denk ik
bij de middelste had ik ook heel snel zwanger 2-3 op de clearblue terwijl ik dezelfde week bij de kleinste nog zwanger 1-2 had staan waardoor ik me dus ook zorgen maakte (onterecht), en bij de kleinste bleef ie ook heel lang op 1-2 staan, echt tot na de 5 weken zwangerschap geloof ik
Hoi allemaal, Vroeg me af of ik hier mee mag schrijven. Ik ben namelijk al mama van 4 kinderen Maar mijn vriend en ik zijn al een tijdje aan het oefenen. Voor mij wordt het dan nr 5, maar voor vriend zijn eerste. Liefs, Sam
Hoi, Dank je wel voor het verwelkomen. Mijn kinderen zijn 15, 12, 7 en 4,5jr oud. Jongen, meisje, meisje, jongen. Lekker gevarieerd dus Oudste is echt een typische puber, liever lui dan moe. Oudste dochter is ons boekenwurmpje. Jongste dochter begint langzaam aan diva gedrag te vertonen En ukkepukkie is onze lolbroek in huis. Soms denkt hij dat hij een dinosaurus is. En gek op knuffelen
Wat jammer Lonneke. Hier ook geen succes deze maand, vanochtend mega temperatuurdaling, dus toen wist ik het al. Eigenlijk wist ik al dagen dat het niet was gelukt, want ik voelde me totaal niet zwanger. En nu net ongesteld geworden. Dus ook ik ga door naar de volgende ronde.
welkom dat klinkt heel gezellig, ook de luie puber @L0nneke he wat balen zeg, op naar de volgende ronde. Was je snel zwanger van de andere 3? Hier de oudste in maand 2, middelste maand 7 en jongste eerste maand raak.