Hoi Diddeltje, Ik begrijp heel goed wat je schrijft ondanks dat ik niet jouw ervaring heb. Ik lees heel vaak dat vrouwen er of veel moeite voor moeten doen of dat er sprake is van miskramen en dat vind ik heel erg. Ik heb dit geen van beide zelf ooit meegemaakt maar kan me je pijn wel invoelen. Ik hoop dat jouw droom snel werkelijkheid mag worden.
Wat leuk en gefeliciteerd!! Hier ook 4 kinderen, 1 meid en 3 jongens. Voor een 5e gaan doen we niet meer. Ik had ook altijd in gedachten 1 kindje, en nu al zal ik er 10 mogen krijgen, zal ik het zo doen
Bedankt diddeltje! Ik was van de week naar een programma aan het kijken inconceivable op one...je staat er soms niet bij stil hoeveel moeite sommmige moeten doen om toch maar zwanger te worden. Ik voelde zo mee met hen! Ik hoop voor jou dat je snel een prachtbabytje in je armen mag houden!!