@anniek, wat goed !! @kaatjesmam, goed dat je mannetje lekker drinkt! @djezelf, haha jij klinkt net als tijdens mijn eerste dagen verlof, dan moet je gewoon echt ff bijkomen, voel je ineens hoe moe je eigenlijk was. En dan.........dan slaat de nesteldrang toe!!! @andi, voor jou schiet het ook al lekker op Sjo....ik heb de trapkast vandaag leeggehaald en gepoetst en opgeruimd.....Gisteravond in bed had ik even last van oefenweeen of iets dergelijks en toen dacht ik nee!!! Nog niet komen ik moet nog de trapkast uitruimen En de douche schrobben!!!! Dus dat moet ff afgehandeld, dan kan ik rustig bevallen
Hahahahaha, waar je je dan al niet druk om kunt maken, hè, Lilly?? Ja, hier gaat het ook al opschieten! Over krap 2 weken zou ik al thuis mogen bevallen.. Nesteldrang was hier gisteren toegeslagen.. Het hele huis is hier spik en span, was na gisteren dus ook helemaal gesloopt.. Kaatjesmam, fijn dat Joris zo lekker hongerig is, groeitie goed van!
Kaatjesmam, GEFELICITEERD met Joris!!!!! Lekker met z'n 4en naar huis! Velo, het enige wat ik weet voor kramp is magnesium slikken. Hielp bij mij een klein beetje. Het meeste helpt natuurlijk bevallen.. hihi!!! Weet het verder even niet meer.. ben een beetje moe dus ga lekker op tijd naar bed, hoop ik.
@Lilly Gefeliciteerd, ik hoop voor je dat het snel zover mag zijn! Ik moest bij Keano 29 juni voor seroriniteitscontrole om 08.00 in het zh zijn. Alles ok. Bij inwendig onderzoek gestript en om 10.00 weer thuis. Om 13.00 dacht ik bah, weer harde buiken, maar het was meer. Uiteindelijk is Keano 30 juni om 02.35 geboren (41+6). Strippen doen ze bij mij in de praktijk trouwens vanaf 41 weken. Vind de baby trouwens heel belangrijk hoor een opgeruimde trapkast en geschrobde douche @Jo Lekkere lactatiekundige Je kunt beter zelf proberen uit te vinden hoe en wat. Helpt het als je er een warme washand oplegt als de beeb drinkt? @Anniek Ben heel blij voor je @Kaatjesmam Nee, nog steeds niks... Het ziet er wel naar uit dat we de zolder afhebben voor de beeb besluit te komen, hihi. Fijn om te lezen dat het goed is gegaan. Hoop dat je je snel weer sterker voelt. @Funny Heb 1 potje gehaald en elke dag 1 tablet genomen, heeft geen verschil gemaakt. Het is te hopen dat het na de bevalling weg is ja. Ben vandaag bij de vk geweest. Bloeddruk nog steeds goed 110/70. Niks aangekomen (al weken niet). De kleine zit echt helemaal klem tegen mijn ribbenboog. Volgende afspraak 20 augustus.
LillY: ik ga het morgen toch echt niet redden. heb vandaag echt weer een slechte dag gehad, veel harde buiken. Ben er echt helemaal van gesloopt. Morgen gaat Cas weer naar de creche, dus dat dagje wil ik dan echt even rust nemen. (anders had ik hem nm wel thuis gelaten) Ik weet niet of er nog een volgende keer komt, want het lijkt me wel echt heel erg leuk. Sorry dus..... Djezelf: jeetje wat een verhaal van je mannetje. Moest hij eigenlijk ook gehecht worden??? Geniet van je avondje alleen, was de mac nog lekker??? Anniek, wat een goed nieuws zeg. Nu lekker gaan genieten van de laatse loodjes. Hoe is het verder met je bekken, is het nog een beetje vol te houden??? Kaatjesmam: fijn dat de curretage goed is verlopen. Ik hoop dat je morgen lekker terug naar het app kan, en dat Joris minder geel ziet. Heb je alweer zin om terug te gaan naar China, lekker in je eigen huis met z'n viertjes. Velo: ik blijf voor je duimen meis ik weet het verder even niet meer
@ Kaatjesmam, hartelijk gefeliciteerd met jullie zoontje ! En wat een leuke naam ! Geniet ervan meid, en ik hoop dat de curretage spoedig is verlopen ! @ Marieke, ik had de wipper gevraagd aan collega's. Was een goed cadeau ! Ik wil die spuit helemaal niet, maar een meisje hier op het forum die er kennelijk voor gestudeerd heeft zegt dat het beter is om het toch wel te doen. Ik wacht het maar eens af. Ik denk dat ik, wanneer ik een oproep krijg ik mijn HA vraag hem te bewaren zodat ik zo laat mogelijk nog altijd kan beslissen hem te pakken. Een keizersnede is dan eigenlijk een geluk bij een ongeluk, dan win je tijd qua geboorte, dan zou ik ook rond 20-10-2009 bevallen zijn. Ik weet niet of ons ukkie in stuit ligt of niet, ligt hij/zij nu wel heel vaak nog, maar kan nog draaien. Stiekem zou ik er deze keer, met al dit gedoe, niet zo veel moeite mee hebben. De vakantie is trouwens prachtig, lekker rustig en relaxed genieten op de frisse lucht ! Heerlijk !
@ Jo, Spruw kan heel hardnekkig zijn, het heeft bij ons toen ook lang geduurd. Ik denk dat het bij jou nog niet helemaal over is ... als je in Limburg zou wonen zou ik wel een erg goede lactatiekundige weten ... Zij staat ook soms in het tijdschrijft "Wij jonge ouders". Veel sterkte meid ! @ Anniek, wat een goed nieuws ! Fijn dat de uk nu ook zo blijft liggen ! Tot welke week kunnen ze eigenlijk normaalgesproken nog draaien ? 36 ?
@ Velo, ik was de afgelopen 3 weken 0,5 kg afgevallen. Echt raar, want mijn buik groeit zo mega snel, ik had dat niet verwacht. Maar goed, je draagt ook dunne kleren als je toevallig naar de VK moet als het warm is. Ik hoop dat je niet lang meer hoeft te wachten ! @ All, vanavond flink gelachen. Thijs heeft van mijn zusje een voorleesboek gekregen over het krijgen van een broertje of zusje. Dat wilde hij nooit lezen, maar vandaag heb ik het gepakt en ben ik hardop erin gaan lezen en toen kwam hij bij me zitten. Er kwam ook ter sprake dat de baby al veel kan horen en omdat Thijs vandaag boos was wees mijn man hem daarop. Hij zei dus dat Thijs maar een liedje moest zingen voor de baby, waarop hij zei: "is de baby jarig dan ?" Geweldig, en dan de manier waarop hij het zei, we lagen in een deuk ! Groetjes, Nikki F
@nikkif, @velo, ik weet t, t zal die baby een worst wezen maar zijn mama geeft het om de een of andere reden rust @marieke, geeft toch niks joh. Of er nog een keer komt weet ik niet...ik hoop t wel maar voor mij zal het zo langzamerhand ook wel de laatste keer worden dat ik nog zulke dingen doe...... Geniet van je rustdagje en anders houden we nog eens een meeting met wat meiden van hier, met baby??? @jo, balen van die spruw en pijn...kan je geen advies geven heb het zelf nooit gehad.
@Marieke: Nou dat was dus het gekke, de dokter heeft mijn man laten kiezen; wil je dat het gehecht word of wil je hechtpleisters. Mijn man heeft voor die pleisters dus gekozen, maar gister bleven de grote wonden maar open gaan. Ik heb hem maar ingezwachteld, zodat hij zijn vingers toch minder zou gebruiken. Voor mijn gevoel had het misschien toch wel gehecht of gelijmt moeten worden. (maar ik ben absoluut geen dokter dus weet het ook niet hoor) Mac was overigens erg lekker en onverwachts gezellig; kwam mijn zus tegen op de weg, dus ik gebaarde dat we naar de mac gingen en ze heeft lekker met ons mee gegeten. Jonathan heeft amper wat gegeten, die heeft de longen uit zijn lijf gespeeld in zo'n buiten-speel-ding. Nu nog ff comuteren en dan lekker vroeg naar bed! Ook wel eens lekker om dat grote bed voor mezelf te hebben.
Djezelf: ik weet natuurlijk niet waar het zit, maar op sommige plekken geneest het net zo mooi als dat je het hecht. Ik zou zelf wel voor het hechten gaan, omdat je je handen veel gebruikt en dus makkelijker open gaan. Gezellie dat je zus ook mee was. Lijkt me leuk als Cas de leefdtijd krijgt dat hij daar mag spelen. Hij mag geloof niet eens in de ballenbak Slaap lekker alvast in het grote bed Ga jij morgen nog wel??? Lilly: ja het is wel beter zo denk ik. En idd voor jou zijn hierna nog weinig opties Lijkt mij wel leuk om af te spreken met dit clubje, we moeten maar eens polsen wie daar evt zin in hebben. Nog gefeliciteerd met je mijlpaal dat je thuis mag bevallen. Slaap lekker voor iedereen
Is wel de bedoeling, maar laat het wel afhangen van hoe ik me voel morgen! Vandaag dus erg moe. ben benieuwd hoe ik me morgen voel. een meeting met de meiden van hier ben ik zeker voor in! Maar dan is het wel handig als we wel al ons tweede beebje in onze armen hebben!
Lilly en Djezelf: Veel plezier voor straks Hier een lekker nachtje gahad..... Cas heeft tot drie keer toe alles ondergespuugd. Ben dus nu lekker aan het wassen. Vanmorgen ging het eigenlijk gewoon normaal en heeft goed gegeten. Ik heb hem toch maar wel naar de creche gebracht, dan kan moeders weer een beetje bijtrekken.
Hier nog een met een beroerde nacht! Was half 3 voordat ik kon slapen. Last van zuur, bekkens, benen, buik... wat een feest dat zwanger zijn @Marieke: geniet lekker ff van je vrije ochtend!! @Lilly: sorry dat ik er niet bij ben vandaag, maar ga hier ff hulptroepen inroepen in de vorm van Oma.
Jammer hoor, word wel een hele iniminie meeting zo Maar wat neit gaat, gaat niet he Succes en sterkte allemaal! Ik ga lekker in het zonnetje zitten met hopelijk nog wel twee andere meiden en hun kids. Is beter dan thuis blijven want dan ga ik alleen maar poetsen Zo kom ik nog een beetje aan mijn rust haha!
@Kaatjesmam: GEFELICITEERD MET JULLIE ZOON/BROERTJE JORIS!!! Wat fijn dat alles goed is gegaan! En knap van je dat je het grootste deel alleen hebt gedaan!!! Ik hoop dat de curretage goed is gegaan en dat je nu lekker met je gezinnetje aan het genieten bent in het appartement! Oh, ik lees dat jullie nog een dagje langer in het 'hotel' moeten blijven... Succes. @Marieke: balen zeg! Ik zou dat ook wel willen weten van te voren! Ik krijg al de kriebels als er weer staat 'waterpokken' of 'hoofdluis' of wat dan ook! Bij dit ... Hopen dat het allemaal meevalt! Wat de wipper betreft: ik heb mijn zus nog gevraagd. Zij zei dat ze de trilfunktie wel gebruikte toen haar zoontje wat ouder was... Dus misschien ga ik het toch nog gebruiken 'later' Balen zeg, dat Cas ziek was vannacht! Hopen dat het daarbij blijft! @Carla: klinkt wel bekend; die drukte! Jacinto slaapt ook nog niet echt goed overdag. En die andere boef wil ook aandacht. Komt vanzelf goed inderdaad! @Lilly: wat een verhaal, die putjes in je enkel... het lijkt wel zo'n stresspoppetje; ken je die? Hahaha... Sorry @Jo: wat vervelend! Hopen dat het snel goed komt met je borsten. Misschien kun je proberen te kolven??? En als dat geen pijn doet, in een flesje geven? @Anniek: wat fijn dat de kleine gedraaid is!!! Al die twijfels en vervelende bevallingsgedachten voor niets @Djezelf: wat vervelend voor je mannetje... Maar bij dat bericht over dat zijn partner hem overal bij moet helpen, krijg ik toch hele rare ideëen, hahaha. 8) @Velo: fijn dat alles goed was bij de VK. Altijd weer een geruststelling, zeker als je zelf niets aankomt, toch? @Nikki: lachen zeg, die kleine man! Hoe kinderen af en toe kunnen redeneren, he; leuk hoor! Gisteren ben ik met Jacinto bij het CB geweest. Hij weegt alweer 4085 gram; 8 ons boven zijn geboortegewicht! BV gaat goed dus Verder begint er nu een beetje ritme in te komen; voedingen zijn om de ong. 3 uur. Nadeel is wel dat hij zich 's nachts nu ook elke 3 uur meldt... eerder sliep hij 5-6 uur aan een stuk. Maar je kunt niet alles hebben. Gisterennacht heeft hij heel slecht geslapen en ik en hubbie dus ook... maar 4 uurtjes slaap. Hij was de hele tijd wakker en een beetje aan het mopperen... Weet niet wat het was, maar ben blij dat hij vannacht weer goed geslapen heeft!
Hoi meiden Ff een kort vraagje, die kleine in mijn buik is sinds gisterenavond erg druk en als het beweegt ga ik af en toe door de grond van de pijn, is dit normaal? heb het bij Stijn nooit gehad. Mijn buik lijkt af en toe wel een golfslagbad..
@Veertje, nou, bij deze baby schoot ik echt af en toe overeind als hij bewoog, bij Robin had ik dat een stuk minder. Vooral als ik in de auto zat en hij trapte op mijn blaas of in mijn zij. Dat deed gewoon pijn. @Cimu, fijn dat hij goed gegroeid is. Hier is het ook zo rond de 3 uur 's nachts. En wij hadden hetzelfde, eergisteren kreeg hij 's nachts krampjes na een voeding en waren we een uur verder. Hij poept soms ook zijn luier weer helemaal vol als we hem net verschoond hebben, kun je weer overnieuw beginnen. Nu heeft hij wel goed geslapen. Ben zelf ook vroeg naar bed gegaan, 's middags was ik het zo zat, Robin en Luc gingen om alles huilen, heel vermoeiend. @Marieke, beterschap met Cas! Lijkt me ook eens leuk om met dit clubje een meeting te hebben, vind het al grappig op Hyves te zien wie wie nou is. Misschien het late najaar, dan zijn er volgens mij een hoop baby's geboren. Gelukkig gaat het beter met de borstvoeding, ik heb hem maar flink aan die pijnlijke kant aangelegd, zodat dat niet overvol raakte en daarna nog even soms wat afgekolfd en leeg gemasseerd. 1 keer een paracetamol genomen, maar vandaag niet meer, want als ik nog last zou hebben, zou ik het dan niet voelen en nu kan ik nog naar de huisarts als het nodig is. Ik stop gewoon een paar keer per dag nog maar een kloddertje Daktarin in Lucs mond voor de zekerheid en smeer zelf ook nog maar even door met zalf. Ik heb maar wat diepvriesmaaltijden ingeslagen, het is hier eind van de middag echt spitsuur met twee kleintjes die alles spuugzat zijn, klieren, huilen etc.
@Veertje: echte pijnscheuten heb ik nooit gehad... Maar ik kan me voorstellen als ze tegen een orgaan trappen dat het pijn doet. Bij mij bleef het bij een 'niet prettig gevoel'. Als de pijn echt onderin je buik zit, zou je blaas ontstoken kunnen zijn. Dan kun je voor de zekerheid een plasje inleveren bij de HA. En als dat het niet is of het is echt pijnlijk, kun je altijd effe informeren bij de HA, toch? @Jo: als je in de regio Arnhem woont, weet ik misschien nog wel een lactatiedeskundige voor je... Voor wat betreft spitsuur 's middags; heel herkenbaar! Gelukkig heb ik een lieve hubbie die 9 van de 10 keer kookt! Zo, mijn mannetjes liggen op bed, dus als ik klaar ben met lunchen ga ik ook effe siesta houden! Dan red ik het tenminste tot vanavond