Zoals Marieke al zei : NOG MAAR 3 DAGEN! Lilly: Heeeeel veel plezier vandaag, en maar hopen dat alles in orde is! Andi: Oh jeee jij hebt alweer bijna een leuk feestje! Marieke: Van de eczeem, heb geen idee! Succes bij de HA. NikkiF: Maar het is altijd maar even op non actief Ach laten we hopen dat er wat verstand komt met de HCG die ze aanmaakt Wat bof ik tch de laatste paar dagen, het is hier voorjaarsvakantie dus ik kan lekker uitslapen en dat is precies wat Noah nu ook doet... Het is al 2 dagn 10.00 geweest en vandaag 09.00 HEERLIJK 8)
zomaar 3dgn nog! spannend... ben wel héél benieuwd! als ik de jouwe dan gezien heb besluit ik of ik er ook dan een doe..... de soap ik ga zo eens ff lezen. nikki geweldig! dat is lekker vlot gegaan! van harte gefeliciteerd! geniter ervan, al is het nog allemaal lekker onwerkelijk! O trouwens... wat me nu net invalt! WOENSDAG HEB IK OOK ECHO! {was het helemaal vergeten! erg he} nou even hier behoorlijk puimruimen en straks nog ff optocht maar ben nog beetje gebroken van gisteren
De soap? Hemel, waar gaat dat over? Snap d'r niks van! Wat is dat 'de soap' en waarom is dat zo'n drama? Weet niet eens waar het over gaat! Haha, zomaar, idd, zondag krijgen wel alle visite en het is al gauw 20 man.. Ik zit me toch hard te puzzelen waar ik dat allemaal kwijt moet.. haha, jij nog 3 dagen! Leuk Anniek! Woensdag echo!
aaarrrrgghhh had een heel stuk tekst, weer alles kwijt! Wat betreft de soap, ben het zomaar eens. Begrijp dat de soap in het andere clubje niet meer gewenst was. (vond wel dat ze dat alleen niet zo netjes regelden.) Heb het hele verhaal weer gelezen en vind het een grote schreeuw om aandacht. @lilly: heel veel plezier straks, zwaai je voor ons ook even naar je kindje? @anniek: hoe kun je dat vergeten? Hoe laat moet je? ik moet ook woensdag! @nikkiF: heel begrijpelijk hoor dat testen, ik heb er ook nog expres helemaal een voor gekocht om het dubbel zeker te weten! @marieke: en wat zei de dokter? Soms kan het ook een allergie zijn. Of dat kinderexceem. Jonathan heeft beide. Heb er een speciaal smeerseltje voor gekregen.
Ik ben nieuwsgierig..*snapt helemaal niet waar de soap over gaat* Een of ander zielig iemand die aandacht loopt te roepen? :-k : : :
Ik zie dat jullie allemaal echo's hebben deze week, veel plezier alvast. Ik was nog aan het nadenken of ik een nekplooimeting wil laten doen maar kom er net achter dat de verzekering het niet vergoed, hebben jullie enig idee wat het zou kosten als ik het wel zou laten doen? Ik heb net de verloskundige gebeld en mag woensdag al voor de intake
Dag meiden! Ben even niet geweest, was druk met voorbereidingen en het vieren van Aïsha's verjaardag! Was wel heel erg leuk! Nu is ze alweer 1 (Ben nogal emo deze dagen! Raar he? ) Lilly, veel plezier bij met de echo! Heerlijk dat "kindje gluren"! Haha. Heb er zelf ook wel eens zin in! Veertje, wat een leuke site! NikkiF, gefeliciteerd! \/ Geniet ervan! En welkom hier natuurlijk! Zomaar, wat lekker zo'n kindje die zo kan uitslapen zeg! Ben stiekem wel een beetje jaloers! Hier verder weinig bijzonderheden wat betreft de zwangerschap. Merk wel op zo'n dag als gisteren dat ik helemaal KAPOT ben aan het einde van de dag. Wel leuk, gisteren zaten er 3 net-zwangeren hier in huis. Er bleef opeens veel meer witte wijn over haha Ooooh en ik heb zo'n zin in de echo, maar duurt voor mijn gevoel nog zoooooo lang!
Oooh ja, en de soap. Zucht. #-o Ik heb er al eens wat van gezegd, maar kritiek wordt niet goed opgevat. Maar volgens mij is er echt een time-out?
Shaula, gefeliciteerd nog met Aisha! Leuk, maar ook afscheid van een leuke periode...dus emo mag best meid!
@shaula: ja joh emotioneel zijn mag best! Het is me een mijlpaal! En wat leuk, meerdere netzwangere meiden. @lilly: 137 euro pffff wat een geld zeg! ik ga het niet doen, als ik naar de statestieken kijk, val ik nog niet in de risicogroep en ik zou toch alleen maar gek worden van de onzekerheid. time-out: er is nog maar 1 dag niet gereageerd toch? hahaha niet iedereen is hier elk uur te vinden hoor dames maar wie weet, mischien is de boodschap overgekomen? :-k
Ik hoop ik hoop dat ze het snapt! Pfffff....... Shaula: GEFELICITEEERD! O, ik snap zo goed wat jebedoeld met emo... ik was ook emo toen Noah 1 werd, heel blij maar ook emo pfff. Maar er gaat een hele leuke tijd aanbreken dat kan ik je wel vertellen Andi: Jij bent niet nieuwsgierig hé Anniek,Djezelf: Jullie mogen als volgende naar jullie beebjes koekeloeren! Leukkkk hoor... en ikke die dag daarna... maar 30 minuten lang 8) Anniek: Zal er na donderdag zeker een paar plaatsen, kun je zien hoe knap mijn beebje is en of het ook iets voor jou is HET moet toch niet gekker worden?.... Kan ik elke dag toch lekker een beetje uitslapen, red ik het nog niet zonder middag dutje Ik hoop dat ik nog een wat energieke tijd ga krijgen.
@shaula: gefeliciteerd met je meisje! Wat een mijlpaal he. Mijn vriendin was erg blij met de pillen, ze noemt ze haar wonderpillen. Ze is suikerpatient dus wordt al iest moeilijker zwanger, dus hopelijk werken ze net zo goed voor haar al ze voor ons gedaan hebben @zomaar: ikke jaloers op jou! Cas sliep ook altijd zo lang, maar de laatste week is hij elke keer tussen 7 en half 8 wakker Ik hoop dat hij snel weer wat langer slaapt @lilly: hoe was het? @veertje: bij mij wordt het ook niet vergoed maar ik denk wel dat we het laten doen. Ik moet het er nog steeds met manlief over hebben @andi: je snapt nu wel de soap? @djezelf: ben nog niet naar de ha geweest, moet om 16.00 uur. Ik hoop dat ze gwoon een of ander zalfje kunnen geven. Wat betreft de 'soap' ik hoop dat de helft van haar verhalen maar waar zijn. Ik hoop dat er voor haar een oplossing komt , en dan vooral voor de kinderen!