thanks heb vrydag echo om te kijken hoever ik ben maar denk zelf da ze nog niet veel kunne zien maar moet wel want 19maart moet eigenlijk me jurk op maat gemaakt worde
Goedemorgen! @djezelf,veel succes bij de vk straks! @anniek,veel plezier met de echo! @kaatjesmam,mooi buikie hoor!
Jo, mooi buikje, hoor! Heeeeey, die groeimeter hebben wij ook! Nijlpaard, hè? Djezelf, succes bij de vk straks! Kaatjesmam, dat valt niet te missen dat jij zwanger bent, hè?
Wauw wat zag ik weer mooie buikjes langskomen! Djezelf, succes vandaag! Marieke, Ik mag gelukkig om 09.30 al Heb ik ook om gevaagd lekker vroeg, ivm het niet kunnen wachten en dan kan de kleine man gewoon mee en optijd weer naar bed! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH MORGEN IS HET AL
Kaatjesmam, ook al zo'n mooi buikje! Ik zal proberen om binnenkort ook weer eens een foto te maken van mijn verassingsei... TOMORROW, TOMORROW Zomaar! Spannend meid! Djezelf, succes! Anniek, ook succes meid!
oohhh, zomaar. ik ben jaloers! ik ben ook 16 wk en 2 d volgende week bij mijn echo. ik was er de hele tijd heel relaxed over, maakt me toch niet uit wat het wordt en als ik het pas later weet wat dan is het ook prima. Maar ineens wil ik het weten en NU!
Is zeker heel erg belangrijk Zag mooie buikjes voorbij komen @wenneke, hoever denk je dat je zelf bent? Hier vanmiddag intake bij de verloskundig, ben benieuwd of ik meteen nog een echo krijg (zal wel niet) Ze zei maandag door de telefoon wel dat het een beetje snel was omdat we afgelopen donderdag nog een echo gehad hebben.
@zomaar: das een hele mooie tijd, kom je daarna wel ff hier langs om het nieuws te brengen? @veertje: een mooie echo hoor! misscjien dat je idd weer een echo krijgt zou wel zo leuk zijn @kaatjesmam: wil jij eigenlijk het geslacht weten? @lilly; waar blijft jouw buikkie? Hebben jullie dat ook dat jullie het bij de tweede toch allemaal ietsje spannender vinden. Ik weet dat ik zwanger was van Cas toen maakte ik me helemaal niet zo druk, nu wel. Ben nu vaak wel ff bang dat het fout gaat. Ik moet ook zeggen dat ik veel meer last van mijn buik heb met krampjes en steekjes enzo. Dat had ik helemaal niet bij de eerste . Ben blij als het 9 maart is, dat ik ff het wondertje kan bewonderen en dat het gewoon allemaal goed zit
@marieke, wij zijn bij deze zwangerschap er veel meer bewust van dat het mis kan gaan, dat hadden we bij Stijn helemaal niet. Om eerlijk te zijn zal ik weer heel erg blij zijn als ik de kleine vanmiddag mag zien of het hartje even kan horen.
Hahahaha, Kaatjesmam Veertje, veel plezier bij de intake bij de vk! Mooie echo trouwens! Marieke, heb ik ook, hoor. Bij Gabriël dacht ik er niet eens over na dat het misschien mis kon gaan! Nu maak ik me ook wat sneller zorgen dan toen met Gabriël. Ik heb dan nu wel een hele mooie echo gehad, maar toch.. Raar is dat, hè? Maar verder heb ik alle kwaaltjes en groeit m'n buik goed, dus dat zal wel goedkomen!
De kans dat ik het voor me ga houden tot de 20 weken echo zit er dik in ja ...... (misschien ook wel niet hoor ben nog aan hettwijfelen )
@zomaar :x :x @anniek,hoe was t? @veertje,veel plezier bij de intake! @marieke, heb ik helemaal niet :^o Was vanaf dag 1 heel relaxed dat het allemaal goed zou komen, maakte me totaal geen zorgen, had niet 1 keer een huilbui van ohhhh het is vast niet goed.........Nee niks van dat alles Zal straks manlief ff vragen een foto te maken.. Ik heb net bij de Deen foto's laten maken. ER stond weer een stand van bell photo. Heb ik ook laten doen toen Ruben een maand of 3 was en was erg leuk. Ben benieuwd hoe ze nu zullen worden, hij is snotverkouden, heeft een buil op zijn hoofd en moet eigenlijk naar de kapper Maar zijn bruine ogen maken een hoop goed dus ik dacht we proberen het gewoon 8)
aaahh toe Zomaar, je kunt het ons toch wel vertellen? Of bedoel je aan mensen buiten dit forum? Marieke; ja ik wil het wel weten en dan mag iedereen het ook weten. Ik vind het allemaal al spannend genoeg, ik hoef niet ook nog eens een verassing bij de geboorte. Wat trouwens wel grappig is dat iedereen hier gewoon de naam van de baby noemt voor de geboorte. (misschien had ik dat al eens verteld, val soms in herhaling. Maar aangezien jullie ook allemaal zwanger zijn, vergeten jullie vast ook een hoop en dan maakt het weer niet uit...) Dat zou ik dan weer niet doen, maar dat schijnt toch behoorlijk Nederlands te zijn. "Waarom wel geslacht vertellen, maar niet de naam?" vragen ze me dan. Daar heb ik niet zo'n goed antwoord op. De naam vind ik wel leuk om geheim te houden (en bij Karlijn wisselden we ook nog best vaak, ik vond het echt moeilijk). Hebben jullie eigenlijk al nagedacht over namen?
@kaatjesmam, hier zijn we er nog niet helemaal uit, we hebben al wel wat namen, maar wat het nu gaat worden....ik maak binnenkort maar eens een lijstje en dan kunnen we het eens vaker bespreken en dan gaan afstrepen wat één van ons beiden toch niet je van het vindt. Hier nog een buikfoto van 2 weken geleden van mij.
jeetje ik sta echt te shaken. dat vliegtuig ligt hier echt dichtbij ben net door de ok gebeld van mij zh dat ik paraat moet staan