Wauw is alles wat we uit kunnen brengen. 3x een positieve test. Nu dus in week 6 We kunnen het nog niet geloven. Maar wat doen jullie. Vertellen? Of tot 3 maanden wachten. Lastig..... Als het mis gaat vertel je het namelijk alsnog. Maar aan de grote klok hangen is mis hoen erg vroeg. Nou ik hoop dat ik wat antwoorden krijgt. Lijkt me leuk Joon
Gefeliciteerd!!! Super leuk! Ik zou het je naaste omgeving (ouders, vriendinnen) wel al vertellen! Mocht het mis gaan, dan heb je meteen steun aan ze!
Gefeliciteerd! Wij hebben zelf op de dag van de eerste positieve test het aan mijn ouders verteld, een dag erna aan mijn schoonouders, mijn broer en schoonzusje. Verder gaan we vrienden nu ook inlichten, en na de echo (ik ben dan 9 wk) gaan we het waarschijnlijk iedereen vertellen! Net wat je zegt, als het mis gaat vertel je het alsnog aan mensen (althans ik wel) dus waarom dan zo lang wachten?
een reden om het niet overal te vertellen is, de mensen die weten dat je zwanger bent, vertellen t verder. mocht t mis gaan (gaan we niet van uit natuurlijk) heb je kans om bij de kassa van de buurtsuper (of waar dan ook...) gefeliciteerd te worden met je zwangerschap door de achterburen van de oude eigenaren van de 2e hands auto van ome koos, en moet je die 'vage bekenden' dus ook uitleggen dat het helaas mis is gegaan. wij hebben het dus de mensen verteld van wie we steun zouden willen als het mis zou gaan, en die ook gevraagd te wachten tot de 12 weken met verder vertellen. (ps... gefeliciteerd!!!!!!!!!!!!)
Gefeliciteerd!! ik heb het wel meteen vrienden verteld, gelukkig niet de famillie van mijn man zijn kant...die is behoorlijk groot!! Ons zoontje had ons "geheimpje" al verklapt op school, kreeg al heel veel felicitatie's! Helaas met 9wk is het mis gegaan, een heel gedoen om mensen om je heen het verdrietige nieuws te moeten vertellen!\heb wel erg veel steun gehad van vrienden, maar goed. mensen die niet dicht bij me staan denken waarschijnlijk nog dat ik zwanger ben!! Dus ja, is ieders eigen keuze denk ik!
gefeliciteerd ! wij hebben het ook direct aan de naaste fam en vrienden verteld omdat ik m'n mond toch niet kan houden haha . ik moet zeggen dat ook al vraag je om het niet verder te vertellen en toch altijd een paar bij zitten die dat dus wel doen. (mijn moeder dus die kon het niet voor zich houden dat ze oma wordt) ook heb ik ervaren dat er bij ons ook een paar bij zaten die dan zeiden ach het is nog zo pril laten we eerst maar eens zien als het allemaal wel goed gaat. nou dat wou ik dus helemaal niet steeds aanhoren ! tuurlijk weet jezelf ook wel dat er wat kan gebeuren maar om daar nu al vanuit te gaan vind ik ook een beetje raar. dus positieve en negatieve kanten hebben we ervan ervaren maar waarschijnlijk zou ik het wel weer zo doen als ik het over moest doen.
De tijd van 3 maanden wachten is voor velen voorbij. Ik heb het ouders, schoonouders zussen met 7 weken verteld en de rest van de wereld na de 1e echo en die was met 10 weken. Velen vinden het fijn dat als er binnen de 3 maanden wat mis gaat dat mensen het weten en je erover kunt praten en niet zelf met een naar geheim rond blijf lopen. Lekker gaan vertellen meid! Oh en gefeliciteerd natuurlijk!
Wij hebben het na de eerste echo verteld (nouja was eigenlijk de 2e echo), dit was met een week of 8.
Gefeliciteerd! Ik heb de cirkel van mensen die het wisten bewust heel klein gehouden. Ik moest er zelf eerst aan wennen, was bovendien bang dat het niet goed zat. En om dan inderdaad in het wild bij de buurtsupet te worden ongevraagd door teren vage bekende... Neuh. Met 11 weken hadden we een goede termijn echo en daarna hebben we het verteld.
ik zit daar dus ook mee! Het is allemaal nog zo pril, maar aan de andere kant zooooo moeilijk om je mond erover te houden! Wij hebben nu maar besloten om te wachten totdat we in de 8e week onze eerste afspraak hebben gehad bij de verloskundige. Dan heb je net even wat meer zekerheid (ik kan het namelijk nog steeds niet geloven en moet dus maar eerst bewijs zien/hebben hahaha).
van harte gefeliciteerd!!! enne ik sluit me aan bij flippo! doe waar je je goed bij voelt. Wij vertelden het gelijk (met 4 weken) , maar dat doen we bij een hopelijk eventueel 2e ook niet meer.... (sommigen familie!!!! reageerden echt belachelijk en hadden gelijk commentaar etc)
Wij hebben het verteld na de 1e echo( met 8 weken). Ik zou m'n mond niet kunnen houden en het belangrijkste vond ik dat het hartje maar klopte...en ik weet ook dat het geen garantie is dat het goed gaat, maar toch
SupeR bedankt voor de reacties. Ik ga dinsdag maar de dokter. Om een verwijsbrief te krijgen, en zodra we de eerste echo hebben gehad gaan we het toch vertellen. vind het zo onwerkelijk omdat ik niets voel behalve moe koud en bloedneuzen hahahaha
Gefeliciteerd, Ik heb het mijn ouders en schoonouders wel al verteld maar rest van mensen nog niet. Ook mijn kinderen weten nog niets. Ik vertel de kinderen het pas met 12 weken zwangerschap. (als het lukt om het verborgen te houden).
Wij hebben pas met 12 weken verteld. Dit omdat we de eerste maanden het voor ons zelf wilden houden en ook omdat het erg onzekere wekn waren. De zwangerschap begon met een tweeling en vanaf week 6 ongeveer is een vruchtje gestopt met groeien en met week 9 zijn we daar achter gekomen op de echo en met week 10 is dit afgestoten. En met week 11 kreeg ik een dubbel check echo om te zien of alles goed verder was en daarna kon ik pas genieten en geloven dat alles verder goed zou zijn. (met inwendige onderzoeken kregen we te horen dat we al zwanger waren en wel van een tweeling, was toen 5 weken zwanger)
Mijn moeder had het meteen door, dus die wist het een dag na de posi test. Mijn zus en schoonouders en broer hebben we met 7 weken verteld. Verder hebben we ongeveer tot week 11 gewacht, toen hadden wij 2 goede echo's gehad. Hou voor jezelf aan, vertel het tegen degene van wie je ook troost zou willen hebben als t niet goed zou gaan. Proficiat!!